Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
IBM
Foto: IBM
23. 05. 2014 12:40 Veda a technika od WBN/PRSITA Diskusia

IBM prináša analytické nástroje priamo k užívateľom

BRATISLAVA 23. mája (WBN/PR) – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila nový softvér postavený na báze cloudu, ktorý prinesie analytické nástroje priamo k biznis užívateľom v podnikoch a organizáciách.

Nový analytický softvér od spoločnosti IBM spája v cloude zoznamy úloh, ovládacie panely, analýzy a reporting. Užívateľom tak zjednodušuje prácu s dátami a umožňuje im lepšie spolupracovať s kolegami na spoločných pracovných úlohách kdekoľvek a kedykoľvek. Obchodný manažér môže napríklad používať osobný počítač, tablet alebo smartfón na manažovanie svojich predajných aktivít a vyplácanie odmien pre obchodných zástupcov. Výsledkom je potom oveľa rýchlejšie a precíznejšie riadenie predajných tímov a intenzívnejšia spolupráca s nimi.

Pre podniky a organizácie je dnes stále dôležitejšie, aby dokázali interpretovať dáta, ktoré majú k dispozícii v reálnom čase, čo im umožní oveľa rýchlejšie a kvalitnejšie rozhodovanie. Vďaka novému analytickému softvéru v cloude môžu biznis užívatelia z radov obchodných, marketingových a finančných manažérov ľahko interpretovať výsledky prediktívnej analýzy na báze Big Data, bez toho, aby disponovali špičkovými schopnosťami v oblasti analýzy dát.

„Analytické nástroje môžu zlepšiť skoro všetky procesy v oblasti biznisu – tvorbu produktov, risk manažment, ako aj cielenie na zákazníkov. Ich vplyv však možno maximalizovať len vtedy, ak sú analytické nástroje prístupné v reálnom čase užívateľom, ktorým pomáhajú robiť rýchlejšie a kvalifikovanejšie rozhodnutia vedúce k rastu biznisu,“ hovorí Alistair Rennie, generálny riaditeľ pre Business Analytics v spoločnosti IBM. S ponukou nových analytických riešení v cloude IBM pomáha podnikom a organizáciám získať v reálnom čase kvalitnejšie informácie o stave ich biznisu.

Vďaka riešeniu IBM Concert zákazníci môžu získať analytický softvér prístupný v cloude, ktorý dokáže spracovať rastúci objem procesov a úloh, podporovať mobilitu pracovníkov, a umožní im zostať v kontakte prostredníctvom sociálnej siete. Sprístupnením tejto technológie v cloude majú manažéri oveľa jednoduchší prístup k potrebným informáciám o stave svojho biznisu. Obchodní riaditelia môžu napríklad s využitím riešenia IBM Concert veľmi rýchlo interpretovať aktuálny stav predaja jednotlivých produktov a vykonať všetky potrebné rozhodnutia vedúce k jeho ďalšej podpore, vrátane konzultácií s ďalšími členmi top manažmentu.

Viac informácií nájdete Tu.

Viac informácií o IBM Concert nájdete Tu.

O IBM

Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

Odporúčané články

Techsummit 2019: Ako ide vývoj cestami umelej inteligencie, Priemyslu 4.0 a inteligentných miest IBM Think Summit Bratislava: Firmy očakávajú boom využívania umelej inteligencie. Už v najbližších rokoch

Neprehliadnite

Foto: Cyklista neprežil zrážku s Octaviou, vodič sa zrejme dostatočne nevenoval riadeniu Kotleba mal podržať Ficovu vládu za to, že ich nezrušia, odkrýva Kočnerova Threema Aktualizované: Začiatok týždňa je horúci, pre niektoré okresy je vydaná aj výstraha prvého stupňa Minimálna mzda má budúci rok tvoriť polovicu z očakávanej priemernej mzdy Video: Zadržaný supertanker Adrian Darya 1 vyplával do medzinárodných vôd

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X