Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
IBM
Foto: IBM
23. 05. 2014 12:40 Veda a technika od WBN/PRSITA Diskusia

IBM prináša analytické nástroje priamo k užívateľom

BRATISLAVA 23. mája (WBN/PR) – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila nový softvér postavený na báze cloudu, ktorý prinesie analytické nástroje priamo k biznis užívateľom v podnikoch a organizáciách.

Nový analytický softvér od spoločnosti IBM spája v cloude zoznamy úloh, ovládacie panely, analýzy a reporting. Užívateľom tak zjednodušuje prácu s dátami a umožňuje im lepšie spolupracovať s kolegami na spoločných pracovných úlohách kdekoľvek a kedykoľvek. Obchodný manažér môže napríklad používať osobný počítač, tablet alebo smartfón na manažovanie svojich predajných aktivít a vyplácanie odmien pre obchodných zástupcov. Výsledkom je potom oveľa rýchlejšie a precíznejšie riadenie predajných tímov a intenzívnejšia spolupráca s nimi.

Pre podniky a organizácie je dnes stále dôležitejšie, aby dokázali interpretovať dáta, ktoré majú k dispozícii v reálnom čase, čo im umožní oveľa rýchlejšie a kvalitnejšie rozhodovanie. Vďaka novému analytickému softvéru v cloude môžu biznis užívatelia z radov obchodných, marketingových a finančných manažérov ľahko interpretovať výsledky prediktívnej analýzy na báze Big Data, bez toho, aby disponovali špičkovými schopnosťami v oblasti analýzy dát.

„Analytické nástroje môžu zlepšiť skoro všetky procesy v oblasti biznisu – tvorbu produktov, risk manažment, ako aj cielenie na zákazníkov. Ich vplyv však možno maximalizovať len vtedy, ak sú analytické nástroje prístupné v reálnom čase užívateľom, ktorým pomáhajú robiť rýchlejšie a kvalifikovanejšie rozhodnutia vedúce k rastu biznisu,“ hovorí Alistair Rennie, generálny riaditeľ pre Business Analytics v spoločnosti IBM. S ponukou nových analytických riešení v cloude IBM pomáha podnikom a organizáciám získať v reálnom čase kvalitnejšie informácie o stave ich biznisu.

Vďaka riešeniu IBM Concert zákazníci môžu získať analytický softvér prístupný v cloude, ktorý dokáže spracovať rastúci objem procesov a úloh, podporovať mobilitu pracovníkov, a umožní im zostať v kontakte prostredníctvom sociálnej siete. Sprístupnením tejto technológie v cloude majú manažéri oveľa jednoduchší prístup k potrebným informáciám o stave svojho biznisu. Obchodní riaditelia môžu napríklad s využitím riešenia IBM Concert veľmi rýchlo interpretovať aktuálny stav predaja jednotlivých produktov a vykonať všetky potrebné rozhodnutia vedúce k jeho ďalšej podpore, vrátane konzultácií s ďalšími členmi top manažmentu.

Viac informácií nájdete Tu.

Viac informácií o IBM Concert nájdete Tu.

O IBM

Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

K téme

ŠKODA AUTO používa IBM Watson asistenta pri náboroch zamestnancov Techsummit 2019: Ako ide vývoj cestami umelej inteligencie, Priemyslu 4.0 a inteligentných miest

Neprehliadnite

Vždy nadáva a uráža, obul sa Danko do Matoviča a kritizoval aj Kotlebu a ministra Kamenického Foto: Matej Trusa sa v zápase Fortuna ligy vážne zranil, z ihriska išiel rovno na operáciu Johnson podľa Camerona nikdy neveril v brexit a podporil ho iba pre svoju politickú kariéru Foto: K patrónke Slovenska do Šaštína prišlo viac ako 30-tisíc pútnikov Video+foto: Otec počas svadobného dňa svojej dcéry vyhodil do vzduchu vlastný dom Čo najviac ohrozuje rodiny na Slovensku? Registrované partnerstvá to podľa prieskumu nie sú Na diaľnici D1 sa zrazili dve autá, nehoda si vyžiadala aj jednu obeť

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X