Iglesias si poranil ruku vážnejšie, než sa predpokladalo

Enrique Iglesias
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 3. júna (WEBNOVINY) – Zranenie ruky španielskeho speváka Enriqueho Iglesiasa je vážnejšie, než sa pôvodne predpokladalo. Štyridsaťročný interpret si porezal prsty počas sobotňajšieho koncertu v mexickej Tijuane, keď sa snažil chytiť dron s kamerou, ktorý nakrúcal publikum.

Iglesiasa ošetrili priamo na pódiu, následne s obviazanou rukou a zakrvaveným tričkom dokončil koncert, po ktorom sa letecky presunul do Los Angeles, kde navštívil špecializovaného lekára. V pondelok potom absolvoval rekonštrukčný zákrok. Krátko na to však jeho zástupcovia prostredníctvom oficiálnej webstránky oznámili, že zranenie bolo vážnejšie a spevák sa bude zotavovať niekoľko týždňov. „Poškodenie sa ukázalo byť o niečo horšie, než sa lekári pôvodne domnievali. Enrique utrpel aj zlomeninu a najbližších niekoľko týždňov sa bude zotavovať. Lekári však predpokladajú úplné uzdravenie,“ uviedli jeho zástupcovia. Zatiaľ nie je známe, či zranenie ovplyvní zvyšné koncerty Iglesiasovho aktuálneho turné, keďže najbližšie vystúpenie má naplánované až na 3. júla.

Enrique Miguel Iglesias Preysler

pochádza z Madridu a jeho otcom je známy spevák Julio Iglesias.

Svoj eponymný debut vydal v roku 1995 a postupne naň nadviazal štúdiovkami Vivir (1997), Cosas Del Amor (1998), Enrique (1999), Escape (2001), Quizás (2002), 7 (2003), Insomniac (2007), Euphoria (2010) a Sex And Love (2014). Počas kariéry si pripísal na konto zatiaľ 193 rôznych ocenení vrátane troch Grammy a 22 Billboard Music Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Enrique IglesiasJulio Iglesias