Ikar pripravil pre svoje čitateľky jeseň plnú erotiky

žena_kniha_čítanie
Foto: www.metroecuador.com.ec

BRATISLAVA 31. augusta (WEBNOVINY) – Na pulty slovenských kníhkupectiev začiatkom septembra príde druhé vydanie knihy Učiteľ lásky spisovateľky Robin Schone.

Hlavná hrdinka Elizabeth, ktorá je stelesnením pravej viktoriánskej dámy, túži spoznať pravú rozkoš. Vie, že do erotických tajomstiev lásky ju môže zasvätiť iba jeden muž, vychýrený znalec umenia milovať.

Ten vyhovie Elizabethinej prosbe, aby ju naučil nepoznanému, no hodiny teórie oboch privedú do pokušenia, ktorému iba s námahou vzdorujú.

V druhej polovici októbra vydavateľstvo Ikar uvedie titul Hrana rozkoše autorky Eve Berlin, ktorá čitateľkám ukáže nový fascinujúci svet erotiky. Berlin, ktorá často pracuje s motívom sexuálnych praktík BDSM, podľa svojich slov píše farbistú a zmyselnú erotickú literatúru.

„Páčia sa mi knižky s trochu drsnejšími prvkami, ale na prvom mieste mi vždy ide o pravú romantiku. Skutočne som presvedčená, že neexistuje nič lepšie alebo dôležitejšie než láska,“ píše na svojej webstránke.

Jesennú porciu zmyselnej erotiky doplní nová kniha Andrey Coddington Predohra. Spisovateľka napísala príbeh dobre situovanej vydatej Američanky, ktorá sa zamiluje do trénera golfu. Ide skôr však o výnimočný a nevšedný sex, ktorý považuje za omamný. Román vyjde v novembri.

Agentúru SITA informovala Mária Lešková z vydavateľstva Ikar.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrea Coddington
Firmy a inštitúcie Ikar