IMT Smile predstavia na turné výstavu fotografií

IMT Smile
IMT Smile Foto: SITA

BRATISLAVA 6. septembra (WEBNOVINY) – Kapela IMT Smile odštartuje 7. septembra jesennú časť svojho akustického turné a pri tejto príležitosti predstaví na prvom koncerte v galérii piešťanského Kursalonu výstavu fotografií zo svojich vystúpení. Autormi snímok sú fotografi Igor Frimmel a Robert Rybársky. Vystavené fotografie si fanúšikovia okrem spomínaného koncertu budú môcť pozrieť aj v dňoch 3. až 10. októbra v kine Fontána v Piešťanoch.

Na výstave bude viac ako štyridsať fotografií, ktoré vznikli počas uplynulých dvoch rokov aktívneho koncertovania skupiny. Fotografie reflektujú atmosféru z turné k ostatnému albumu 2010: Odysea Dva (2010), vianočných koncertov, jarnej časti Akustik Tour a chýbať nebudú ani fotografie z letných festivalov.

„Ivan Tásler je živel. Hudbu prežíva počas koncertu naplno a z toho vznikajú zaujímavé momentky,“ uviedol Frimmel, ktorého „kolega“ Rybársky dodal, že fotenie živého vystúpenia je však aj náročné. „Pri neustále meniacich sa svetelných podmienkach musí fotograf vystihnúť moment, v ktorom prenesie atmosféru koncertu a emócie, ktoré umelec na pódiu odovzdáva svojmu publiku. Vďaka Ivanovej spontánnosti a profesionalite celej kapely je každý koncert IMT Smile niečím výnimočný. Mne osobne sa dobre spolupracuje s IMT Smile aj vďaka tomu, že členovia kapely sú aj moji priatelia,“ doplnil Rybársky.

Vstupenky na štvoricu jesenných koncertov sú v predpredaji v zberniach Tiposu a na webstránke skupiny www.imtsmile.com. Agentúru SITA informoval manažment skupiny IMT Smile.

Termíny jesennej časti IMT Smile Akustik Tour:

7. septembra o 19:00 – Kursalon, Piešťany

8. septembra o 19:00 – Dom kultúry, Dunajská Streda

9. septembra o 19:00 – EKG Night Club, Vranov nad Topľou

11. septembra o 19:00 – Holiday Inn, Žilina

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom