Inaugurácia Zuzany Čaputovej si vyžiada dopravné obmedzenia, niektoré ulice budú úplne uzavreté

Zuzana Čaputová
Zvolená prezidentka Zuzana Čaputová. Foto: archívne, SITA/Martin Medňanský.

BRATISLAVA 14. júna (WebNoviny.sk) – Pre inauguráciu novozvolenej prezidentky Zuzany Čaputovej by v sobotu obyvatelia a návštevníci hlavného mesta Bratislavy mali počas celého dňa počítať s dopravnými obmedzeniami.

Niektoré ulice úplne uzavrú

Ako ďalej agentúru SITA informoval tlačový odbor ministerstva vnútra, obmedzenia budú platiť najmä pre ulice Jesenského, Mostovú a Námestie Ľ. Štúra.

V časoch od 11:15 do 11:45 a 12:30 až 13:00 budú tieto ulice uzatvorené úplne. Takisto z nich bude vylúčená mestská hromadná doprava. „Vjazd do garáže hotela Carlton a k hotelu bude možný z Jesenského ulice,“ uvádza rezort.

Na plynulosť bude dohliadať polícia

Panská ulica bude podľa ministerstva uzatvorená od 08:00 do 14:00. „Z dôvodu umiestnenia bezpečnostných zábran nebude vstup a prechod umožnený ani rezidentom,“ uvádza rezort. Staromestská ulica bude v čase od 12:30 do 15:00 rovnako uzavretá.

Zjazd bude umožnený z Mosta SNP na nábrežie Vajanského a výjazd na Most SNP bude možný z nábrežia v smere do Petržalky,“ informovalo ministerstvo.

Na plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky budú dohliadať hliadky dopravnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR