Instagram má nový rekord. Najlajkovanejšou fotkou vôbec sa stalo vajce

Egg 1374141_960_720.jpg

Rok 2019 sa sotva začal a už so sebou priniesol aj nový rekord na sociálnej sieti Instagram. Influenceri majú bezpochyby obrovský vplyv, no zdá sa, že ani ten im v tomto prípade nestačil. Znie to síce neuveriteľne, no doposiaľ najlajkovanejšiu fotku od Kylie Jenner porazilo vajce. Obyčajné vajce. 

Sú vaši priatelia online? Už to zistíte aj na Instagrame

Všetci marketingoví nadšenci si rozhodne búchajú hlavu o stenu a pýtajú sa, ako je to vôbec možné -hviezdu sociálnych sieti Kylie Jenner v počte lajkov predbehlo vajce. Príspevok, ktorý oznamoval narodenie dcéry Kylie Jenner s počtom lajkov 18,3 milóna  zosadilo z „trónu“ vajce.

View this post on Instagram

stormi webster ??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Nuž, vyzerá to tak, že máme nový trend. Ak sa pýtaš, čím je vajce na fotke zaujímavé, asi ťa sklamem – nie je zlaté, zázračné a zrejme ti nesplní ani jedno z tvojich tajných prianí. Jedno je však isté – má veľmi veľa fanúšikov. Fotka bola pridaná 4. januára 2019 a do dnešného dňa nazbierala neuveriteľných 31 milónov lajkov. S určitosťou vieme povedať, že Kylie Jenner ho neznáša a rozhodla sa s ním v boji o popularitu na Instagrame tvrdo bojovať. Na svoj účet pridala video, v ktorom rozbíja vajce na rozpálenom asfalte, so slovami „Tu máš vajce.“ Jej najväčší konkurent, účet @world_record_egg jej odkázal, že týmto sa to všetko iba začína. Nechajme sa teda prekvapiť, ako to celé dopadne…

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Instagram