Jan Bendig z Česko Slovenskej SuperStar priznal, že je gej

Jan Bendig
Jan Bendig Foto: janbendigstar.cz

BRATISLAVA 12. júla (WEBNOVINY) – Finalista prvého ročníka súťaže Česko Slovenská SuperStar Jan Bendig sa priznal k svojej homosexualite.

„Pre moje fanúšičky to bude veľký šok, ale budú to musieť zvládnuť. Som na mužov. Viem to od malička,“ povedal pre televíziu Prima.

V minulosti pritom Bendig v médiách svoju homosexualitu popieral, dokonca mal mať vzťah s Miroslavou Pikolovou a pre portál iDnes.cz sa vtedy vyjadril, že ju miluje, pretože je dokonalá a rozumie si s ňou.

Priateľku si rodina vraj veľmi obľúbila, ale ako sám povedal, jeho matka sa nakoniec so situáciou zmierila prekvapivo dobre.

Osemnásťročný Jan Bendig v Česko Slovenskej Superstar postúpil až do siedmeho finálového kola a umiestnil sa tak na štvrtom mieste. Následne sa začal venovať sólovej hudobnej kariére a momentálne chystá vydanie svojho prvého štúdiového albumu Sweet 17, z ktorého už je na svete titulný singel s videoklipom.

Doteraz sa stihol predstaviť napríklad piesňou Stejný cíl mám dál k českej verzii hudobného filmu Camp Rock 2 (2010), ktorú nahral s Ewou Farnou. Tiež si zahral v dráme Bastardi 2 (2011).

Informácie zverejnili webstránky www.idnes.cz a www.osobnosti.cz.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom