Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ján Slota
Ján Slota na mimoriadnom brífingu o politických a parlamentných témach. Bratislava, 6. júl 2011. Foto: SITA/Jozef Jakubčo
1. júna 2014 SprávySlovensko od SITASITA Diskusia(52)

Ján Slota je späť, stal sa predsedom novej strany

BRATISLAVA 1. júna (WEBNOVINY) – Ján Slota sa stal predsedom a štatutárnym zástupcom Kresťanskej Slovenskej národnej strany. Rozhodol o tom Prvý Snem Kresťanskej Slovenskej národnej strany, ktorý sa konal v sobotu 31. mája v reprezentačných priestoroch Trenčianskeho hradu.

Ako informovala strana v tlačovej správe, delegáti z celého Slovenska si zvolili ústredné orgány strany, okrem predsedu boli jednomyseľne zvolení aj podpredsedovia Roman Stopka a Milan Frič. Zároveň boli zvolení i predsedovia a členovia ústrednej kontrolnej a revíznej komisie a rozhodcovskej komisie.

Do funkcie ústrednej tajomníčky snem menoval Janu Hurinovú. Kresťanská Slovenská národná strana sa zapojila aj do nedávnych volieb do Európskeho parlamentu, kde získala 3631 hlasov, teda 0,64 percenta.

Odporúčané články

Ak Žilina nezíska späť halu Jána Slotu, postaví novú Žilina chce späť halu, ktorú Slota predal na poslednú chvíľu

Témy

Diskusia

vecernica Držím palce, je načase povedať mladým kam sme dospeli po24 rokoch, koho živíme z daní, a ako sa nám to vracia vAx5nTK45i Ne1rok na invalidnfd df4chodok nie je pomdienenfd skutočnosťou, či posudzovane1 osoba vykone1va pre1cu alebo dosahuje predjem. Poberanedm ake9hokoľvek druhu df4chodkovej de1vky, teda ani invalidne9ho df4chodku, nie je obmedzene9 pre1vo na zamestnanie alebo podnikanie na ze1klade živnosti.Invalidne9 df4chodky majfa občanom, ktored... btQ9E6Kw1 Bezbarie9rovfd vchod Nahradiť schody rapomu. Na rampu potrebujeme dostatok priestoru, mala by mať sklon 1:12, maxime1lne 1:8. Minime1lna šedrka rampy je 130 cm. Pri rampe - ze1bradlie vo vfdške 90 cm, kombinovane9 so ze1bradledm vo vfdške 30 cm nad farovňou... tFV7TDa8ez7 A ešte jedna ote1zka ako je to s tfdmi dňami,ktore9 musedm mať odrobene9,aby mi vnoikzl ne1rok na materskfa? To mused byť odrobene9 vkuse u jedne9ho zamestne1vateľa?Je to vyššie spomenute9 270 dni nemocenske9ho poistenia za dobu 2 rokoch - nemused byť... LNvy5tlOAH Bezbarie9rove9 bfdvanie me1 svoje špecifike1 v rdnnioom dome alebo v bloku. V rdnnioom dome určite vstup, šedrka dvered a veľkosť socie1lneho zariadenia a kfapeľne. Samozrejme ak potrebuje zdvihe1k, ten mf4že byť prenosnfd, ale stropnfd s rozvodami po dome. Ak neme1te...
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Podnikam.sk

Dámskajazda

Byvanie je hra

DRAN.sk

NAJKY.sk

Autolike.sk

Mňamky-recepty

najAPPKY.sk

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...