Jánošová sa dištancuje od obsahu nahrávky o jej exmanželovi

Iveta Jánošová
Iveta Jánošová Foto: printscreen/Facebook I. K.

BRATISLAVA 5. november (WebNoviny.sk) – Bývalá manželka exposlanca Smeru Vladimíra Jánoša sa dištancuje od videonahrávky, ktorú zverejnil na sociálnej sieti Facebook Ivan Katrinec.

„Vyzývam pána Katrinca, aby okamžite zabezpečil stiahnutie súkromnej videonahrávky z internetu. Nikdy som nedala súhlas na jej zverejnenie. Na tento rozhovor ma naviedol. Ako som sa neskôr dozvedela, jeho cieľom bolo s touto nahrávkou obchodovať. Dištancujem sa od tejto iniciatívy, ako aj od obsahu nahrávky. V tomto zmysle som vypovedala aj na polícii,“ konštatuje sa vo vyhlásení, ktoré médiám poslal jej právny zástupca Ivan Pecník.

Iveta Jánošová v nahrávke prehovorila o kšeftoch jej exmanžela. Domov podľa nej nosil milióny, dobre vychádzal s premiérom Ficom a Kaliňáka nazýval balkánskym cigáňom. Jánoš mal so svojou exmanželkou konflikty a po rozvode má zakázané stretávať sa s dcérou Jasmínou. Začiatkom marca tohto roka sa na internete objavili prepisy nahrávok, ako jej mal vulgárne nadávať a vyhrážať sa jej. V reakcii na vtedajšie medializované informácie sa vzdal svojich funkcií.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan KatrinecIveta JánošováVladimír Jánoš
Firmy a inštitúcie WBN