Jay Z chce, aby bol môj nový album dokonalý, tvrdí Rita Ora

Rita Ora
Britská speváčka Rita Ora prezradila. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 22. marca (WEBNOVINY) – Britská speváčka Rita Ora prezradila, že rapper Jay Z robí všetko pre to, aby jej nový album bol dokonalý.

Dvadsaťtriročná rodáčka z kosovskej Prištiny sa totiž ešte koncom roka 2009 upísala jeho vydavateľstvu Roc Nation. Dvojica si údajne za ten čas vytvorila súrodenecký vzťah.

„Mala som 17 rokov, keď som ho stretla, teraz mám 23. Videl ma vyrastať a teraz už mám aj vlastný názor a robím vlastné rozhodnutia, čomu rozumie. Je to skôr súrodenecký vzťah. Naozaj sa o mňa stará a je milé vidieť šéfa, ktorý skutočne chce vidieť váš úspech. Robí všetko, čo je v jeho silách, aby to bolo dokonalé,“ uviedla Ora v rozhovore pre magazín Paper.

Video: Rita Ora – How We Do

Jej nová štúdiovka by sa mala dostať do predaja neskôr v tomto roku, pričom speváčka už z nej fanúšikom ponúkla I Will Never Let You Down.

Rita Sahatçiu Ora sa zo spomínanej Prištiny presťahovala s rodinou do Londýna už krátko po narodení. Ako speváčka sa po prvý raz predstavila v roku 2007 ako hostka v skladbe Awkward Craiga Davida.

V roku 2011 sa jej podarilo upútať v skladbe DJ-a Fresha s názvom Hot Right Now. Táto pieseň následne dobyla UK Chart, čím sa stala vôbec prvým drum’n’bassovým singlom, ktorému sa to podarilo.

Na jednotke v britskom singlovom rebríčku bodovala aj so skladbami R.I.P. a How We Do (Party). Obe piesne sú spolu so Shine Ya Light, Radioactive a Facemelt singlami z jej debutového albumu Ora, ktorý vyšiel v auguste 2012.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jay-ZRita Ora