Jedinečná akcia po prvýkrát na Slovensku!

Bez názvu
Foto: GOLEM CLUB

BRATISLAVA 7. júna (WBN/PR) – Najväčšia sieť fitnes centier na Slovensku GOLEM CLUB (55 tisíc členov / www.golemclub.sk) Vás pozýva na jedinečný fight, súboj špičkových športových osobností, ktorý bude súčasťou športového eventu roka „GOLEM FUN DAY“!

Hráči KHL HC Slovan Bratislava si oddýchnutí po dovolenkách zmerajú sily so svetovým šampiónom v Muay Thai, najlepším slovenským thajboxerom Vladom Moravčíkom (Svetový šampión I-1 WMC v Muay Thai 2010, Svetový šampión W5 league v K-1 do 75kg 2010, Interkontinentálny šampión WPMF v Muay Thai 2010, Majster Európy v thajboxe profiligy Muay Thai najprestížnejšej série WMC do 76 kg 2013). Roman Kukumberg, Michel Miklík, Jaroslav Janus, Martin Štajnoch Vám ukážu či vedia rozdávať tvrdé rany nielen na ľade ale aj v boxerskom ringu!

VIDEO: GOLEMCLUB FUN DAY 2013 / 9.JUN 2013

9. júna na Štefánikovom námestí pri Eurovea v Bratislave títo úspešní športovci predvedú okrem iného aj najmodernejší spôsob dynamického funkčného tréningu, ktorým sa udržujú vo forme v zahraničí pod vedením kvalifikovaných trénerov GOLEM CLUBU. Golem Fight začína o 15.00.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jaroslav JanusMartin ŠtajnochMichel MiklíkRoman Kukumberg