Jennifer Lopez poprela tvrdenia FIFA, hymnu MS zaspieva

Jennifer lopez
Jennifer Lopez Foto: SITA/AP

SAO PAULO 11. júna (WEBNOVINY) – Americká speváčka Jennifer Lopez predsa len zaspieva na štvrtkovom slávnostnom otvorení majstrovstiev sveta vo futbale v Brazílii.

Pôvodne zástupcovia FIFA informovali o tom, že 44-ročná rodáčka z newyorského Bronxu nepricestuje do Brazílie z bližšie nešpecifikovaných produkčných dôvodov. Sama však tieto správy dementovala a potvrdila, že pred úvodným výkopom zápasu Brazílie a Chorvátska v Sao Paule zaspieva po boku rappera Pitbulla a domácej popovej hviezdy Claudie Leitte titulnú skladbu šampionátu „We are One“ (Ole Ola).

Všetko o MS vo futbale nájdete

—-> TU

„Stále som mala v pláne vystúpiť na majstrovstvách sveta vo futbale, ale nabitý program mi to trochu sťažil. Informácie, ktoré sa dostali na verejnosť, boli predčasné. Určite poletím do Brazílie,“ priznala Lopez v rozhovore pre AP. Zároveň dodala, že ponuku zaspievať oficiálnu hymnu MS vo futbale dostala od Pitbulla, s ktorým už predtým spolupracovala na viacerých skladbách, ktoré sa stali hitmi. „Spýtal sa ma, pôjdeš do toho so mnou? Prikývla som. Myslím si, že táto pieseň bude tá pravá pre svetový šampionát. Som rada, že môžem byť pri jej uvedení,“ dodala Lopez.

Jennifer Lopez
Foto: SITA/AP

Iný názor ako americká speváčka, tanečníčka a producentka portorického pôvodu majú fanúšikovia. Brazílčania oficiálnej skladbe MS nemôžu prísť na chuť. Užívatelia sociálnej siete Twitter dokonca na tagu #VoltaWakaWaka hlasovali za návrat obľúbeného hitu kolumbijskej speváčky Shakiry, ktorý pred štyrmi rokmi sprevádzal šampionát v Juhoafrickej republike.

Video: Oficiálna skladba MS 214 We Are One (Ole Ola)

Na momentálne kritizovanom songu „We Are One“ sa podieľa aj Brazílčanka Claudia Leitte, ale Juhoameričania aj tak krútia hlavou nad tým, že hymnu nahrali zahraniční interpreti Pitbull a Jennifer Lopez. Tiež im prekáža, že väčšina textu je v angličtine či španielčine, pre portugalčinu v podaní Leitte zostalo iba pár sekúnd.

Režisérka otváracie ceremoniálu MS vo futbale Daphné Cornezová zasa tvrdí, že skladba je tá pravá pre brazílsky šampionát. „Je to taká pocta Brazílii. Jej obyvateľom, prírodným pokladom a najmä futbalu,“ cituje Cornerovú magazín People.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jennifer Lopez