Johnny Depp je najvplyvnejšou celebritou sveta

Johnny Depp
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 9. októbra (WEBNOVINY) – Najvplyvnejšou celebritou na svete je podľa magazínu Entertainment Weekly Johnny Depp. Dôvodom je jeho obrovská popularita ako základný faktor jeho úspechu, čím má dostatok financií a vplyvu na to, „aby si mohol robiť, čo len chce“. Nedávno ho dokonca magazín Forbes označil za najlepšie plateného hollywoodskeho herca v období od júna 2009 do júna 2010. K tomuto titulu mu dopomohlo najmä účinkovanie v úspešnej rozprávke v 3D formáte Alica v krajine zázrakov (2010), ktorá zarobila celkovo viac ako jednu miliardu amerických dolárov (približne 785,8 milióna eur). Štyridsaťsedemročný Američan v sledovanom období zarobil približne 75 miliónov amerických dolárov (asi 59 miliónov eur).

Na druhej priečke rebríčka najvplyvnejších celebrít je speváčka Lady GaGa, ktorá tento rok ťažila okrem svojej extravagancie predovšetkým z úspechu singlu Telephone, ktorý nahrala s Beyoncé a hitu Alejandro. Bronzová je moderátorka Oprah Winfrey. Tá nedávno oznámila, že jej slávna The Oprah Winfrey Show sa chýli ku koncu a od budúceho roka sa bude venovať iným aktivitám. Na štvorke je hudobný magnát Simon Cowell, ktorý sa preslávil ako porotca v súťažiach Pop Idol, The X Factor, Britain’s Got Talent a American Idol. Prvú päťku uzatvára herec Will Smith.

Rebríček najvplyvnejších celebrít podľa Entertainment Weekly:

1. Johnny Depp

2. Lady Gaga

3. Oprah Winfrey

4. Simon Cowell

5. Will Smith

6. Robert Downey Jr.

7. Sandra Bullock

8. Ellen DeGeneres

9. Leonardo DiCaprio

10. Eminem

SITA

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ellen DeGeneresJohnny DeppLady GagaLeonardo DiCaprioOprah WinfreyRobert Downey Jr.Sandra BullockSimon CowellWill Smith