Jolie by mohla vo filme Gravity nahradiť Weisz

Angelina Jolie
Angelina Jolie Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. septembra (WEBNOVINY) – Režisér Alfonso Cuarón by chcel do svojej pripravovanej sci-fi snímky Gravity obsadiť Rachel Weisz. Rozhodol sa tak po tom, čo nedávno od účinkovania oficiálne odstúpila Angelina Jolie. Tá mala vo filme stvárniť hlavnú postavu poslednej žijúcej členky vesmírnej expedície, ktorá sa snaží dostať späť na Zem. Podľa webstránky LatinoReview.com sa Cuarón chce so 40-ročnou Weisz stretnúť čo najskôr, aby mohli prediskutovať prípadnú spoluprácu. Spoločnosť Warner Brothers sa po odstúpení Jolie od projektu rozhodla osloviť hneď niekoľko hviezd, medzi ktorými sú napríklad Sandra Bullock, Natalie Portman, Naomi Watts, Marion Cotillard, Carey Mulligan, Scarlett Johansson, Sienna Miller, Abbie Cornish, Rebecca Hall, Olivia Wilde alebo Blake Lively.

Zatiaľ čo ženská postava by mala byť na plátne väčšinu snímky úplne sama, podstatne menšiu úlohu by mal stvárniť Robert Downey Jr. Scenár napísal Alfonso Cuarón spolu so svojím 28-ročným synom Jonásom. Snímku by chceli do kín uviesť v roku 2012, pričom nakrúcať by sa malo začať na budúci rok po tom, ako Downey dokončí film Sherlock Holmes 2.

Informáciu zverejnila webová stránka aceshowbiz.com.

SITA

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Alfonso CuarónAngelina JolieBlake LivelyMarion CotillardNaomi WattsNatalie PortmanOlivia WildeRachel WeiszRobert Downey Jr.Sandra BullockScarlett JohanssonSienna Miller