Jozef Metelka
1
Slovenský paracyklista Jozef Metelka. Foto: archívne, facebook.com/jozefmetelka
14. 03. 2019 21:24 CyklistikaHolandskoCyklistika z lokality Holandsko od Webnoviny.skSITA Diskusia

Jozef Metelka sa stal vicemajstrom sveta v dráhovej paracyklistike, doplatil na pomalší štart

APELDOORN 14. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský reprezentant Jozef Metelka získal striebornú medailu na majstrovstvách sveta v dráhovej paracyklistike v holandskom Apeldoorne.

Na kilometrovej trati v kategórii C4 ho zdolal iba svetový rekordér v tejto disciplíne Brit Jody Cundy, ktorý bol o vyše sekundu rýchlejší.

Tridsaťdvaročný rodák z Piešťan doplatil na pomalší štart a k zlatu mu nepomohlo ani zrýchlenie v záverečných metroch. Ďalší Slovák Ondrej Strečko obsadil v kategórii C5 na kilometri 20. pozíciu.

Sagan mal v 2. etape Tirreno-Adriatico technické problémy, Alaphilippe bojoval o triumf s van Avermaetom Video: Saganov tím začal Tirreno-Adriatico nepríjemne, cyklisti „zrámovali“ nepozorného chodca

Čaputová by bola prezidentkou, prieskum ukázal jej náskok pred Šefčovičom Svetový pohár v biatlone (šprint – Oslo): Kuzminová získala malý glóbus, Fialková s tretím miestom Ktoré očkovania detí najčastejšie rodičia odmietajú? Most-Híd odporúča svojim voličom, aby v druhom kole prezidentských volieb podporili Čaputovú O návrhu na rozpustenie Kotlebovej Ľudovej strany Naše Slovensko bude rozhodovať najvyšší súd Novú sezónu NHL otvorí zápas v Prahe, už zverejnili aj ceny vstupeniek Spánok je pilierom zdravia. Ako môžete podporiť jeho kvalitu? Prerušili stíhanie podnikateľa Jozefa M., pre ťažkú chorobu sa nemôže postaviť pred súd