Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: TA3
28. júla 2014 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Káčer dnes bicykluje z Bratislavy do Nitry

BRATISLAVA 28. júla (WBN/PR) – Správca Nadácie TA3 Peter Káčer dnes odštartoval svoju cyklojazdu naprieč Slovenskom. Svojou aktivitou chce upozorniť na charitatívnu SMS zbierku, ktorá je určená na liečbu 10 ľudí s diagnózou detskej mozgovej obrny v piešťanskom zariadení Adeli. Prvá etapa jeho sedemdňového cyklomaratónu odštartovala v Bratislave pred budovou TA3, kde Petra prišli podporiť aj futbalisti bratislavského Slovana, jeho spolužiaci, zástupcovia Nadácie Misia 21 a televízia TA3.

Samotná SMS zbierka Nadácie TA3, odštartovala 14. júla a bude trvať jeden mesiac. Môžu sa do nej zapojiť všetci ľudia zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 832 v hodnote 1 eura. Zároveň sa zúčastnia aj žrebovania o atraktívne ceny, ktoré do súťaže venovala Televízia TA3 spolu s partnermi zbierky. Viac informácií o zbierke, ako aj o ľuďoch, pre ktorých je určená, nájdete na stránkach Nadácie TA3 www.ta3.com/nadacia, alebo aj priamo vo vysielaní televízie TA3.

Hlavným mediálnym partnerom projektu je televízia TA3, ktorá túto charitatívnu akciu medializuje prostredníctvom svojho vysielania prakticky už od vyhlásenia zbierky. Najdôležitejšie udalosti odvysiela TA3 v rôznej forme, či už v živých vstupoch, v spravodajstve, alebo prostredníctvom relácií, ktoré majú k téme blízko. Do podpory cyklojazdy sa zapojí aj množstvo ľudí známych zo športového a spoločenského prostredia, ktorí mu vyjadria podporu, či už slovom, podaním ruky, ale aj spoločnou cyklistickou etapou.

Foto: TA3
Peter Káčer, ktorý trpí diagnózou detskej mozgovej obrny, sa posledný polrok snažil intenzívne pripravovať na cyklojazdu. Dôsledná príprava spočívala v pravidelnom cvičení a jazdení. Ľudia ho mali možnosť stretnúť pri tréningu počas letných mesiacov aj na bratislavskej hrádzi. Podpora zbierky formou cyklistickej túry vznikla ako jeho nápad. Odštartovala to kúpa špeciálne upraveného bicykla, s ktorým sa vydal na Popradské pleso. Po dosiahnutí tohto cieľa si teda zvolil nový – za sedem dní chce prejsť približne 440 kilometrov z Bratislavy do Košíc.

O Nadácii TA3

Impulzom na vznik Nadácie TA3 bolo rozhodnutie pomáhať čo najväčšiemu počtu ľudí, ktorí sú na pomoc druhých odkázaní. Od roku 2011 tak Nadácia TA3 úspešne spája otvorené srdcia ľudí s tými, ktoré ich štedrosť, súcit a ľudskosť nutne potrebujú. Činnosť nadácie je zameraná na individuálnu podporu sociálne slabých a znevýhodnených občanov a podporu organizácií, ktoré sa zaoberajú deťmi, dospelými, ako aj seniormi. Zároveň Nadácia poskytuje pomoc pri živelných katastrofách a hromadných nešťastiach, aktívne sa zapája do podpory ochrany zdravia a rozvoja vedy a umenia.

Odporúčané články

Zmonitorovali televízie, táto Ficovu vládu kritizuje najviac Široký predstúpi pred ľudí, objasní situáciu okolo Váhostavu

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...