Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: SITA / AP
29. júla 2014 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia(2)

Káčer mieri do kopcov

BRATISLAVA 29. júla (WBN/PR) – Správca Nadácie TA3 Peter Káčer dnes odštartoval druhú etapu svojej cesty naprieč Slovenskom. Po zvládnutí prvej etapy, ktorá sa odohrávala v prevažne rovinatom teréne prichádza prvá skúška v podobe kopcov na ceste z Nitry do Žarnovice. Dnešnú cestu venuje ďalšej rodine, ktorej člen s diagnostikovanou detskou mozgovou obrnou sa vďaka charitatívnej zbierke Nadácie TA3 bude môcť podrobiť liečbe v piešťanskom zdravotnom zariadení Adeli.

Správca Nadácie TA3 Peter Káčer odštartoval v pondelok 28. júla svoju sedemdňovú jazdu na špeciálne upravenom bicykli z Bratislavy do Košíc. Jeho náročná cesta má podporiť charitatívnu SMS zbierku, ktorá pomôže 10 ľuďom s diagnózou detskej mozgovej obrny. Liečba, ktorá je pre nich finančne nákladná a často až nedostupná, prebehne v piešťanskom zdravotnom zariadení Adeli.

Hlavným mediálnym partnerom projektu je televízia TA3, ktorá túto charitatívnu akciu medializuje prostredníctvom svojho vysielania prakticky už od vyhlásenia zbierky. Najdôležitejšie udalosti odvysiela TA3 v rôznej forme, či už v živých vstupoch, v spravodajstve, alebo prostredníctvom relácií, ktoré majú k téme blízko. Do podpory cyklojazdy sa zapojí aj množstvo ľudí známych zo športového a spoločenského prostredia, ktorí mu vyjadria podporu, či už slovom, podaním ruky, ale aj spoločnou cyklistickou etapou.

Samotná SMS zbierka Nadácie TA3, odštartovala 14. júla a bude trvať jeden mesiac. Môžu sa do nej zapojiť všetci ľudia zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 832 v hodnote 1 eura. Zároveň sa zúčastnia aj žrebovania o atraktívne ceny, ktoré do súťaže venovala Televízia TA3 spolu s partnermi zbierky. Viac informácií o zbierke, ako aj o ľuďoch, pre ktorých je určená, nájdete na stránkach Nadácie TA3 www.ta3.com/nadacia, alebo aj priamo vo vysielaní televízie TA3.

O Nadácii TA3

Impulzom na vznik Nadácie TA3 bolo rozhodnutie pomáhať čo najväčšiemu počtu ľudí, ktorí sú na pomoc druhých odkázaní. Od roku 2011 tak Nadácia TA3 úspešne spája otvorené srdcia ľudí s tými, ktoré ich štedrosť, súcit a ľudskosť nutne potrebujú. Činnosť nadácie je zameraná na individuálnu podporu sociálne slabých a znevýhodnených občanov a podporu organizácií, ktoré sa zaoberajú deťmi, dospelými, ako aj seniormi. Zároveň Nadácia poskytuje pomoc pri živelných katastrofách a hromadných nešťastiach, aktívne sa zapája do podpory ochrany zdravia a rozvoja vedy a umenia.

Odporúčané články

Zmonitorovali televízie, táto Ficovu vládu kritizuje najviac Široký predstúpi pred ľudí, objasní situáciu okolo Váhostavu

Témy

Diskusia

Janko Rusiňák Pan Káčer, klobúk dole pred vašou húževnatosťou,držím Vám palce a hlboko s Vami cítim.Je smutné, že musia doslova žobrať, naši postihnutí,o bezbariérový prístup,o normálny prístup zdravých ľudí,k ich postihnutiu,o financie na holé prežitie.Naše ,,orgány"úžernícke ,vedia prinútiť občana platiť,celý život nemalé... bob takže už ste demokraticky ZMAZALI príspevky čo tu boli, ste vy len vyjebané oberkurvy
Zobraziť celú diskusiu

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Ankety

Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?

Aktuálne témy

najAPPKY.sk

Mňamky-recepty

NAJKY.sk

DRAN.sk

Podnikam.sk

Autolike.sk

Dámskajazda

Byvanie je hra

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...