Kamión sa zrazil s osobným autom, pri Tepličke nad Váhom došlo aj k zrážke s dodávkou (foto)

Dopravná nehoda, Kraľovany
Pri obci Kraľovany došlo k zrážke kamiónu a osobného auta Honda. 14. januára 2020 www.facebook.com

Pri utorkovej hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehode na ceste I/18 v katastri obce Kraľovany utrpeli zranenia štyri osoby. „Na základe doteraz vykonaného šetrenia polícia zistila, že 32-ročný vodič viedol nákladné motorové vozidlo zn. Mercedes s návesom v smere od Šútova na Kraľovany. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k zrážke s osobným motorovým vozidlom Honda, ktoré viedol 51-ročný vodič. On a jeho tri spolujazdkyne utrpeli zranenia s doposiaľ presne nezistenou dobou liečenia,“ priblížil okolnosti nehody krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Podľa jeho slov alkohol u vodičov vykonanými dychovými skúškami zistený nebol, ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Dopravná nehoda, Kraľovany
Pri obci Kraľovany došlo k zrážke kamiónu a osobného auta Honda. 14. januára 2020 www.facebook.com

„Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá. Policajti následne cestnú premávku riadili a usmerňovali striedavo do voľného jazdného pruhu,“ dodal Moravčík.

Cesta II/583 za Žilinou v smere na Terchovú je uzavretá. Podľa informácií žilinskej krajskej polície je dôvodom zrážka kamiónu s dodávkou pri Tepličke nad Váhom. Polícia dopravu usmerňuje, obchádzka vedie cez obec Teplička nad Váhom.

Dopravná nehoda, Teplička nad Váhom
Zrážka kamiónu s dodávkou pri Tepličke nad Váhom. 14. január 2020 Foto:www.facebook.com
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Radko Moravčík