Kanadský športovec si počas olympiády poriadne zavaril, opitý aj s manželkou ukradol auto

Skikros
Dave Duncan, ktorý v skikrose obsadil ôsme miesto, údajne opitý ukradol počas zimných olympijských hier auto. Foto: SITA/AP

PJONGČANG 24. februára (WebNoviny.sk) – Juhokórejská polícia zatkla reprezentanta Kanady v akrobatickom lyžovaní, jeho manželku a trénera za to, že v dejisku zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu údajne ukradli auto.

Trojica podľa výpovedí nastúpila do vozidla pred barom a odviezla sa neďaleko olympijskej dediny, všetci traja boli podľa polície opití.

Prelink

Šéf exekutívy kanadského olympijského výboru Chris Overholt uviedol, že incident sa udial krátko po polnoci. „Máme informácie, že do prípadu sú zapletení členovia nášho tímu a spolupracujú s políciou,“ povedal Overholt.

Polícia aj kanadská delegácia odmietli zverejniť mená zainteresovaných osôb, podľa kanadskej televízie CBC je športovcom údajne Dave Duncan, ktorý v skikrose obsadil ôsme miesto. „Berieme to veľmi vážne. Pokiaľ nebudeme vedieť výsledok vyšetrovania, nie sme v pozícii niečo ďalej komentovať,“ dodal Chris Overholt.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom