Kapela Lucie bude rozdávať podpisy v Košiciach a Bratislave

Lucie
Kapela Lucie Foto: facebook.com/photo.php?v=4924228663679

BRATISLAVA 21. marca (WEBNOVINY) – Fanúšikovia a fanúšičky českej kapely Lucie sa môžu stretnúť s členmi skupiny aj osobne. Formácia si pre nich totiž koncom marca pripravila v rámci Slovenskej republiky dve autogramiády. V Košiciach budú rozdávať podpisy 29. marca o 16:00 v Auparku a o deň neskôr, v rovnaký čas, sa zastavia aj v Avion Shopping Parku v hlavnom meste Slovenska.

Kapela Lucie sa v tomto období pripravuje na turné, počas ktorého zahrajú aj 26. mája v košickej Steel aréne a o tri dni neskôr v bratislavskej Slovnaft aréne.

Skupina Lucie pôsobí na scéne od polovice 80. rokov, no od roku 2004 až do decembra 2012 mala pauzu. Formáciu tvoria David Koller, Robert Kodym, Petr Chovanec alias P.B.CH. a Michal Dvořák. Lucie má na konte sedem štúdiových albumov, zatiaľ posledným je nahrávka Dobrá kočzka, která nemlsá (2002).

Medzi najväčšie hity skupiny patria skladby ako Amerika, Černí andělé, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Medvídek, Dotknu se ohně, Šrouby do hlavy, Oheň, Panic, Zkamenělý dítě, Pod měděným nebem, Hvězda, Srdce alebo Lucie.

Video: Lucie – Chci zas v tobe spat

Informácie pochádzajú od agentúry XL group a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe David Koller