Karola Mella a Viliama Mišenku opäť stíhajú

Kukláči
NAKA zadržala obchodníkov s mäsom. Foto: SITA/Nina Bednáriková

BRATISLAVA 15. októbra (SITA) – Karola Mella a Viliama Mišenku opäť stíhajú. Potvrdili to TV Markíza dnes na Generálnej prokuratúre SR.

Oboch spolu so Štefanom B. obvinili opäť z lúpeže, informovala TV Markíza v dnešnej večernej hlavnej spravodajskej relácii Televízne noviny.

Karola Mella, Viliama Mišenku a Štefana Borka obvinila polícia 16. júla z lúpeže.

Podľa korunného svedka ešte v roku ´96 vtrhli do domu v Topoľčanoch, elektrickým paralyzérom omráčili 18-ročné dievča a z bytu si zobrali 800 tisíc korún, teda asi 26 a pol tisíca eur.

O dva týždne po obvinení políciou prokurátor v Topoľčanoch obvinenie zrušil, polícia mala podľa neho málo dôkazov a svedok rozpory vo výpovedi. Dnes však televízii na generálnej prokuratúre potvrdili, že zrušené obvinenie prokuratúry v Topoľčanoch zrušili.

Všetci traja muži sú z lúpeže obvinení opäť a rozhodnutie prokurátora v Topoľčanoch, ktorý ich obvinení zbavil, bolo vraj nezákonné, informovala ďalej TV Markíza. Vyšetrovanie prípadu pokračuje. Viliam M. a Štefan B. sedia momentálne vo väzbe pre iný trestný čin, Karol M. sedí vo svojom dome v Belize, dodala televízia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Karol MelloViliam Mišenka