Kate Winslet zažiarila na premiére filmu Titanic 3D

Kate Winslet
Anglická herečka Kate Winslet Foto: SITA/AP

Originál oscarového veľkofilmu sa po prvý raz objavil na filmových plátnach kín v roku 1997. V utorok mal v Londýne premiéru v 3D a hoci je to už 15 rokov, Kate Winslet žiarila viac ako kedykoľvek predtým.

Londýnska premiéra Titanicu v 3D
Foto: SITA/AP
Londýnska premiéra Titanicu v 3D
Foto: SITA/AP

Bolo úžasné vidieť, že roky neubrali hlavnej ženskej predstaviteľke nič na kráse. Úprimne povedané, Winslet vyzerala lepšie ako na pôvodnej premiére. Na sebe mala dlhé čierne šaty značky Jenny Packham s hlbokým výstrihom, ktoré pôsobili honosne, elegantne a šik. Miliónovo!

Tento strih šiat jej postave nesmierne pristane a podľa úsmevu na jej tvári sa dá usúdiť, že sa v nich aj skvele cítila. Dizajn šiat bol inšpirovaný kolekciou Jenny Packham Film Noir na jeseň/zimu 2012.

Zaujímavým detailom boli rukáviky zdobené Swarovski krištáľmi a diamantová brošňa, ktorá zopínala šaty v páse. Ako celok to dodalo šatám vskutku slávnostný šmrnc.

Dokonalý look dotvorila elegantným retro účesom a šperkami Goode&Son. Diamantové náušnice a náramok z 50. rokov z ich exkluzívnej kolekcie Deň a Noc doplnila o žltý koktejlový prsteň. Na premiéru prišla ruka v ruke so svojím súčasným priateľom Nedom Rocknrollom.

A hoci hlavný mužský predstaviteľ filmu Leonardo DiCaprio na premiére chýbal, Kate svojím dokonalým zjavom dokázala hravo zamestnať pohľady všetkých prítomných bez rozdielu na to, či išlo o mužov alebo ženy.

Film Titanic je romantickým príbehom dvoch ľudí z rozdielnych spoločenských vrstiev a romantický je i fakt, že režisér filmu James Cameron spoznal svoju manželku Suzy Amis po tom, ako ju obsadil do filmu.

Predstaviteľka Lizzy, vnučky Rose DeWitt Bukater, mala na sebe strieborné šaty bez ramienok s krátkou vlečkou.

Na červenom koberci sa objavil okrem Winslet a Camerona i filmový snúbenec Winslet, herec Billy Zane. Tento 46-ročný herec, ktorý v snímke stvárnil sebeckého milionára, prišiel do Londýna s priateľkou, chorvátskou modelkou Jasminou Hdagha.

Príspevok napísala popredná módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka čitateľom portálu WEBNOVINY.sk prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke http://www.barboradudinska.com/ .

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe James CameronKate WinsletLeonardo DiCaprio