Katie Holmes sa odsťahovala od Toma Cruisa, vzala aj Suri

Holmes katie
Katie Holmes a Tom Cruise sa tozvádzajú. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 2. júla (WEBNOVINY) – Americká herečka Katie Holmes sa v rovnaký deň, ako podala žiadosť o rozvod s Tomom Cruisom, odsťahovala do vlastného bytu.

Svedkovia potvrdili, že 33-ročnú herečku a jej šesťročnú dcéru Suri vo štvrtok videli odnášať tašky z newyorského bytu, v ktorom bývala spolu s Cruisom. Ten je momentálne na Islande, kde nakrúca svoj nový film Oblivion.

Zdroj z okolia páru magazínu Us Weekly prezradil, že Holmes bola už niekoľko mesiacov veľmi nešťastná, čo sa však nedávno v súvislosti s opustením manžela zmenilo. „Už dlho sa cítila príšerne, ale počas niekoľkých ostatných týždňov bola šťastná – akoby ju niekto oslobodil,“ uviedol. Médiá momentálne intenzívne špekulujú o tom, že herečku dohnal k rozvodu strach o výchovu dcérky Suri. Cruise totiž vyznáva scientologickú vieru.

Cruise začal s Holmes chodiť v apríli 2005 a už v júni ju na vrchole Eiffelovej veže v Paríži požiadal o ruku. Vzali sa 18. novembra 2006 v talianskom Bracciane. Ich jediné dieťa, dcérka Suri, sa narodila 18. apríla 2006.

Herec, ktorý má za sebou manželstvá s herečkami Mimi Rogers a Nicole Kidman, svoju lásku ku Katie Holmes niekoľkokrát verejne demonštroval v médiách. V piatok 29. júna však herečkin právnik Jonathan Wolfe magazínu People potvrdil krach ich vyše päťročného manželstva.

Dôvodom rozvodu, ktorý v predošlý deň v súdnych dokumentoch uviedla Holmes, majú byť neprekonateľné rozdiely. Herečka požaduje tiež výlučné opatrovníctvo ich spoločnej dcérky Suri a od Cruisa chce výživné. Toho jej krok údajne prekvapil a zo situácie je veľmi smutný. Informácie zverejnili webstránky www.people.com a www.digitalspy.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Katie HolmesNicole KidmanTom Cruise