Katy Perry mala po rozvode samovražedné sklony

Katy Perry
Katy Perry Foto: AP Photo/Peter Kramer

BRATISLAVA 1. októbra (WEBNOVINY) – Americká herečka Katy Perry sa po rozvode s komikom Russellom Brandom pýtala samej seba, či ešte chce žiť.

Prezradila to v rozhovore pre magazín Billboard, keď rozprávala o skladbe By the Grace of God.

„Z tej piesne je zrejmé, aké ťažké to v istej chvíli bolo. Pýtala som sa samej seba: ‚Chcem vôbec vydržať? Mám ďalej žiť?‘ Všetky piesne sú zo života, dokážem písať len autobiograficky. Všetky dôkazy vkladám do hudby. Vždy vravím fanúšikom, že ak chcú poznať pravdu, majú si vypočuť piesne,“ vysvetlila.

Skladba je súčasťou speváčkinho očakávaného albumu Prism, ktorý by mal vyjsť 22. októbra.

Obrazom: Speváčka Katy Perry bola zničená zo smrti expriateľa

Katy Perry, rodáčka z kalifornského mesta Santa Barbara, sa preslávila v roku 2008 piesňou I Kissed a Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Po nej nasledoval jej zatiaľ posledný album Teenage Dream (2010). Priateľka speváka a hudobníka Johna Mayera sa okrem hudby príležitostne venuje aj herectvu. V roku 2010 prepožičala hlas animovanej postavičke v epizóde seriálu Simpsonovci (1989) a neskôr i Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). V roku 2011 hosťovala v komediálnom seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005) a v roku 2012 sa predstavila v dokumente Katy Perry: Part of Me o jej kariére a osobnom živote. Vlani v septembri ju prestížny americký hudobný magazín Billboard vyhlásil za ženu roka 2012.

https://youtube.com/watch?v=5sblWo8gwgE

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Katy Perry