Kevin Costner bude čestným porotcom v súťaži Česká Miss

Kevin Costner
Kevin Costner. Foto: SITA/AP/Phil Klein

BRATISLAVA 21. septembra (WEBNOVINY) – Americký herec a režisér Kevin Costner sa ujme funkcie čestného porotcu počas finále Českej Miss, ktoré sa uskutoční v marci 2012 v Prahe.

Na stredajšej tlačovej konferencii to prezradila riaditeľka súťaže Michaela Maláčová.

„Môžem vám len povedať, že s manažmentom Kevina Costnera rokujeme a v najbližšej dobe by malo dôjsť k podpísaniu zmluvy,“ povedala.

Okrem účasti v porote by mal Costner vystúpiť aj v programe so svoju hudobnou formáciou.

Kevin Costner založil svoju prvú kapelu Roving Boy v 80. rokoch minulého storočia so svojím priateľom Johnom Coinmanom a basgitaristom Blairom Forwardom. Po dlhšej pauze sa trio opäť dalo dokopy a začalo koncertovať pod názvom Kevin Costner and Modern West.

Debutový album Untold Truths nahrala kapela v rozšírenej zostave v roku 2008. Costner má na svojom konte dokonca aj európske hudobné turné, s ktorým zavítal v minulom roku do Bratislavy.

Známy však nie je vďaka hudbe, ale vďaka svojej filmovej kariére. Hral vo filmoch ako Tanec s vlkmi (1990), Robin Hood – Kráľ zbojníkov (1991), J.F.K. (1991), Osobný strážca (1992), Vodný svet (1995), Správa vo fľaši (1999) či 3000 míľ na úteku (2001). Tento rok by sa do kín mal dostať jeho ostatný film A Little War of Our Own.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kevin Costner