Klávesák kapely Lucie Michal Dvořák má druhého syna

Lucie
Kapela Lucie Foto: facebook.com

BRATISLAVA 2. apríla (WEBNOVINY) – Českému hudobníkovi Michalovi Dvořákovi, ktorý je jedným zo štyroch členov skupiny Lucie, manželka porodila druhého syna. Ako informoval portál iDnes.cz, na svet prišiel v utorok a dostal meno František.

Tak od 9:06 je medzi nami! Ďalší chlapec – František Dvořák – 46 cm – 3160 g. Maminka bola statočná a obaja sú v poriadku,“ napísal svojim priateľom v SMS správe.

Štyridsaťsedemročný klávesák a jeho 34-ročná manželka Lucia alias DJ Lucca už majú dvojročného syna Michala. Dvořák sa ženil koncom minulého roka a manželský zväzok dvojica oslávila v Spojených arabských emirátoch. Hudobník už bol predtým trikrát ženatý. Dvanásť rokov žil s manažérkou Terezou a šesť s produkčnou Marcelou. Jeho treťou manželkou bola manažérka Eva Jasanovská, s ktorou sa rozviedli po piatich rokoch.

Kapela Lucie, ktorú tvoria David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.CH., pôsobí na scéne od polovice 80. rokov. Na konte má sedem štúdiových albumov, zatiaľ posledným je nahrávka Dobrá kočzka která nemlsá (2002). Medzi najväčšie hity skupiny patria skladby ako Amerika, Černí andělé, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Medvídek, Dotknu se ohně, Šrouby do hlavy, Oheň, Panic, Zkamenělý dítě, Pod měděným nebem, Hvězda, Srdce alebo Lucie.

Robert Kodym a P.B.CH. po ohlásení prestávky v roku 2004 pôsobili vo formácii Wanastowi Vjecy, David Koller vystupoval sólovo s kapelou Kollerband a Michal Dvořák pracoval na rôznych hudobných projektoch, od reklamy po klasickú hudbu. Vlani v decembri kapela oznámila návrat na scénu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe David Koller