Klávesák kapely Lucie Michal Dvořák sa po štvrtý raz oženil

Lucie
Kapela Lucie Foto: facebook.com

BRATISLAVA 31. decembra (WEBNOVINY) – Český hudobník Michal Dvořák, ktorý je jedným zo štyroch členov skupiny Lucie, sa oženil. Jeho štvrtou manželkou sa stala Lucie Kvasnicová alias Dj Lucca.

Štyridsaťsedemročný hudobník sa s ňou zosobášil minulý týždeň na pražskej Novomestskej radnici. Na úradný obrad si pozvali iba svedkov a dve kamarátky nevesty, ktoré náhodou stretli.

Rodina a ďalší známi sa o svadbe dozvedeli najmä po tom, čo si Dvořák zmenil status na sociálnej sieti Facebook. „Pre nás tá svadba nie je až tak dôležitá. Bolo to skôr kvôli úradom, pretože žijeme v právnom štáte, ktorý to vyžaduje. Svadbou sa pre nás dúfam veľa nezmení. My máme spolu harmonický vzťah už niekoľko rokov,“ povedal pre iDnes.cz muzikant.

Tridsaťštyriročná nevesta si už zmenila priezvisko na Dvořáková. Manželský zväzok spoločne oslávia v Spojených arabských emirátoch, kam odletia začiatkom januára. „Obaja sme toho ako hudobníci mali veľa. Ja projekt Vivaldianno, comeback kapely Lucie a Lucka nahrávanie platne. Takže január máme voľnejší,“ prezradil spevák, ktorý má s Luckou dvojročného syna Michala.

Novomanželov čaká v apríli ďalší prírastok do rodiny a opäť to bude syn. „Už máme nejakých favoritov medzi menami, ale zatiaľ si to nechám pre seba,“ dodal hudobník, ktorý bol predtým trikrát ženatý. Dvanásť rokov žil s manažérkou Terezou a šesť s produkčnou Marcelou. Jeho treťou manželkou bola manažérka Eva Jasanovská, s ktorou sa rozviedli po piatich rokoch.

Informácie pochádzajú z webovej stránky idnes.cz.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom