Kniha Osud nevyjednáva je jasnou voľbou na predĺženie leta

Zamari_osud nevyjednava.jpg
Foto: Natália Jakubcová

Mladá krv Michaela Zamari tento rok už druhýkrát obohatila náš knižný trh o novinku, s ktorou chce svojim fanúšikom predĺžiť leto. Príbeh Osud nevyjednáva je jej piatym dielom, ktorým sa vrátila k obľúbenej romanticko-erotickej sérii Šéf môjho šéfa. Práve prvým dielom s rovnomenným názvom Šéf môjho šéfa v roku 2017 debutovala na našej domácej scéne a hneď si získala množstvo čitateľov. V roku 2018 si sama vydala pokračovanie s názvom Šéfom môjmu šéfovi a odvtedy svoje diela nezverila do rúk žiadneho vydavateľstva. Ako sama potvrdzuje, nevydáva si knihy sama preto, že by o ne nebol záujem, ale preto, aby pre ne dokázala spraviť viac. „Samovydávanie je sloboda, ktorá ide ruka v ruke s veľkou zodpovednosťou,“ dodáva talentovaná autorka. Na svojich príbehoch si dáva záležať a aj v jej novinke namiešala správny pomer romantiky, lásky, vášne, humoru a štipky erotiky. Nájdete ju v každom dobrom kníhkupectve a v niektorých už aj na TOP miestach v rebríčku predajnosti. Ak si chcete predĺžiť leto sviežou beletriou, Osud nevyjednáva je jasnou voľbou.

Séria pokračuje, príbeh Liany a Johannesa, dva diely v jednom!  

Ich životné cesty sa mali pretnúť už niekoľkokrát. Avšak osud má svoj vlastný časový harmonogram.

Foto natalia jakubcova michaela zamari.jpg
Michaela Zamari. Foto: Natália Jakubcová

Johannes je mladý, úspešný a charizmatický Švajčiar s nadhľadom, ktorý si nenechal zničiť charakter vysokým číslom na bankovom účte. Liana je sebestačná žena, ktorá miluje cudzie jazyky, venuje sa tlmočníctvu, dabingu či videám, a popritom sa po náročnom rozchode snaží znovu nadobudnúť životnú rovnováhu pri novej rodine na Slovensku.

Týždeň na čarokrásnom ostrove v Indickom oceáne vrcholiaci svadbou ich najlepších priateľov im konečne umožní stretnúť sa.
Ich materinské jazyky sú odlišné, ale k vzájomnej príťažlivosti nie sú potrebné titulky.
Iskra preskočí takmer okamžite, no čosi vo vzduchu im bráni, aby svojim citom nechali voľný priebeh. Obaja však pocítia nový elán, príval vášne a spaľujúcu túžbu.

Johannes môže mať takmer všetko a ženu ako Liana hľadal pridlho, lenže, čo ak mu Liana môže dať všetko, okrem toho jediného, čo si za peniaze nekúpi?

Má vôbec zmysel púšťať sa do vzťahu, ktorý je vopred odsúdený na zánik? Môže ich ťažká prekážka spojiť, alebo ich navždy rozdelí?

Inzercia

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michaela Zamari