Kompletný program letných olympijských hier v Londýne

Olympiáda
Foto: SITA/AP

LONDÝN 13. júla (WEBNOVINY) – Program Hier XXX. olympiády v Londýne – podľa dní (časy sú v SELČ):

STREDA 25. JÚLA

FUTBAL

ŽENY:

E-skupina (Cardiff): Veľká Británia – Nový Zéland (17.00), Kamerun – Brazília (19.45)

F-skupina (Coventry): Japonsko – Kanada (18.00), Švédsko – JAR (20.45)

G-skupina (Glasgow): USA – Francúzsko (18.00), Kolumbia – KĽDR (20.45)

ŠTVRTOK 26. JÚLA

FUTBAL

MUŽI:

A-skupina (Manchester): SAE – Uruguaj (18.00), Veľká Británia – Senegal (20.45)

B-skupina (Newcastle): Mexiko – Kórejská republika (15.30), Gabon – Švajčiarsko (18.15)

C-skupina (Coventry): Bielorusko – Nový Zéland (20.45), Brazília – Egypt (20.45)

D-skupina (Glasgow): Španielsko – Japonsko (13.00), Honduras – Maroko (15.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
PIATOK 27. JÚLA

OTVÁRACÍ CEREMONIÁL (22.00)

LUKOSTREĽBA

Kvalifikácia M (10.00), kvalifikácia Ž (14.00)

SOBOTA 28. JÚLA

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Čína – Česko (10.00), Turecko – Angola (15.30), USA – Chorvátsko (17.45)

B-skupina: Kanada – Rusko (12.15), Brazília – Francúzsko (21.00), Austrália – Veľká Británia (23.15)

BEDMINTON

zápasy v skupinách:

dvojhry M, Ž, štvorhry M, Ž, miešané štvorhry (9.30, 13.30 a 19.30)

BOX

muži: 1. kolo do 56 kg (14.30 a 21.30) a 75 kg (16.00 a 23.00)

CESTNÁ CYKLISTIKA

Cestné preteky mužov s hromadným štartom (11.00)

DŽUDO

muži do 60 kg, ženy do 48 kg – vyraďovacie boje (10.30)

muži do 60 kg, ženy do 48 kg – finálový blok (15.00)

FUTBAL

ŽENY:

E-skupina (Cardiff): Nový Zéland – Brazília (15.30), Veľká Británia – Kamerun (18.15)

F-skupina (Coventry): Japonsko – Švédsko (13.00), Kanada – JAR (15.45)

G-skupina (Glasgow): USA – Kolumbia (18.00), Francúzsko – KĽDR (20.45)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Rusko – Angola (10.30), Chorvátsko – Brazília (15.30), Čierna Hora – Veľká Británia (20.30)

B-skupina: Španielsko – Kórejská republika (12.15), Dánsko – Švédsko (17.15), Nórsko – Francúzsko (22.15)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (drezúra – jednotlivci, družstvá) – 1. deň (11.00)

LUKOSTREĽBA

družstvá M – osemfinále (10.00), štvrťfinále (16.00), semifinále (17.40), o 3. miesto (18.33), finále (19.01)

PLÁVANIE

rozplavby (11.00)

Muži: 100 m prsia, 400 m voľný spôsob, 400 m pol. preteky

Ženy: 100 m motýlik, 400 m pol. preteky, 4×100 m voľný spôsob

finálový blok (20.30)

Muži: 100 m prsia SF, 400 m voľný spôsob F, 400 m pol. preteky F

Ženy: 100 m mot. SF, 400 m pol. preteky F, 4×100 m voľný spôsob F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

kvalifikačné skupiny mužov a žien (10.00, 15.30, 21.00)

STOLNÝ TENIS

predkolo dvojhry žien (10.00), predkolo dvojhry mužov (10.45),

1. kolo dvojhry žien (12.15 a 15.30), 1. kolo dvojhry mužov (17.00 a 20.00), 2. kolo dvojhry žien (21.30)

STREĽBA

vzduchová puška 40 ženy (9.15 kvalifikácia, 12.00 finále), vzduchová pištoľ 60 muži (13.00 kvalifikácia, 16.30 finále)

ŠERM

fleuret žien – eliminácie (11.30), štvrťfinále (16.30), semifinále (19.00), o 3. miesto (20.10), finále (20.40)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia mužov (12.00, 16.30 a 21.00)

TENIS

1. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien (12.30)

VESLOVANIE

rozjazdy – dvojveslica bez kormidelníka žien (10.30) a mužov (13.00), párová štvorveslica žien (10.50) a mužov (12.30), osemveslica s kormidelníkom mužov (11.10), dvojskif mužov (11.30), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (12.00), skif mužov (13.30) a žien (14.20)

VOLEJBAL

ŽENY:

A-skupina: Alžírsko – Japonsko (10.30), Veľká Británia – Rusko (15.45), Taliansko – Dominikánska republika (17.45)

B-skupina: Čína – Srbsko (12.30), USA – Kórejská republika (21.00), Brazília – Turecko (23.00)

VZPIERANIE

A-skupina žien do 48 kg (16.30)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
NEDEĽA 28. JÚLA

BASKETBAL

MUŽI:

A-skupina: Nigéria – Tunisko (10.00), USA – Francúzsko (15.30), Argentína – Litva (23.15)

B-skupina: Brazília – Austrália (12.15), Španielsko – Čína (17.45), Rusko – Veľká Británia (21.00)

BEDMINTON

zápasy v skupinách:

dvojhry M, Ž, štvorhry M, Ž, miešané štvorhry (9.30, 13.30 a 19.30)

BOX

muži: 1. kolo do 60 kg (14.30 a 21.30) a 69 kg (16.00 a 23.00)

CESTNÁ CYKLISTIKA

Cestné preteky žien s hromadným štartom (13.00)

DŽUDO

muži do 66 kg, ženy do 52 kg – vyraďovacie boje (10.30)

muži do 66 kg, ženy do 52 kg – finálový blok (15.00)

FUTBAL

MUŽI:

A-skupina (Londýn, Wembley): Senegal – Uruguaj (18.00), Veľká Británia – SAE (20.45)

B-skupina (Coventry): Mexiko – Gabon (15.30), Kórejská republika – Švajčiarsko (18.15)

C-skupina (Manchester): Brazília – Bielorusko (13.00), Egypt – Nový Zéland (15.45)

D-skupina (Newcastle): Španielsko – Honduras (18.00), Japonsko – Maroko (20.45)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Island – Argentína (10.30), Švédsko – Tunisko (15.30), Francúzsko – Veľká Británia (20.30)

B-skupina: Chorvátsko – Kórejská republika (12.15), Španielsko – Srbsko (17.15), Maďarsko – Dánsko (22.15)

JACHTING

1. a 2. rozjazdy tried Finn mužov, Star mužov, kvalifikácia Elliott 6m žien (13.00)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (drezúra – jednotlivci, družstvá) – 2. deň (11.00)

LUKOSTREĽBA

družstvá Ž – osemfinále (10.00), štvrťfinále (16.00), semifinále (17.40), o 3. miesto (18.33), finále (19.01)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY:

A-skupina: Holandsko – Belgicko (11.45), Čína – Kórejská republika (14.45), Veľká Británia – Japonsko (20.00)

B-skupina: Nový Zéland – Austrália (9.30), Argentína – JAR (17.00), Nemecko – USA (22.15)

PLÁVANIE

rozplavby (11.00)

Muži: 100 m znak, 200 m v. sp., 4×100 m v. sp.

Ženy: 100 m znak, 100 m prsia, 400 m v. sp.

finálový blok (20.30)

Muži: 100 m znak SF, 200 m v. sp. SF, 100 m prsia F, 4×100 m v. sp. F

Ženy: 100 m znak SF, 100 m prsia SF, 100 m mot. F, 400 m v. sp. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

kvalifikačné skupiny mužov a žien (10.00, 15.30, 21.00)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky z 3 m dosky žien – finále (16.00)

STOLNÝ TENIS

2. kolo dvojhry žien (10.00), 2. kolo dvojhry mužov (12.00 a 14.30), 3. kolo dvojhry žien (19.00)

STREĽBA

vzduchová pištoľ 40 ženy (10.00 kvalifikácia, 12.45 finále), skeet ženy (10.00 kvalifikácia, 15.00 finále)

ŠERM

šabľa mužov – eliminácie (11.30), štvrťfinále (15.10), semifinále (19.00), o 3. miesto (19.50), finále (20.10)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia žien (10.30, 12.15, 15.45, 17.30 a 21.00)

TENIS

1. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien (12.30)

VESLOVANIE

opravy – dvojskif mužov (10.30), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (10.40), skif mužov (10.50) a žien (11.10), rozjazdy – dvojskif ľahkých váh žien (11.20) a mužov (11.50), osemveslica s kormidelníkom žien (12.30)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Grécko – Chorvátsko (11.00), Kazachstan – Španielsko (12.20), Taliansko – Austrália (15.10)

B-skupina: Maďarsko – Srbsko (16.30), Rumunsko – Veľká Británia (19.20), Čierna Hora – USA (20.40)

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C1 mužov (14.30), K1 mužov (15.24)

VOLEJBAL

MUŽI:

A-skupina: Veľká Británia – Bulharsko (10.30), Austrália – Argentína (15.45), Taliansko – Poľsko (21.00)

B-skupina: Rusko – Nemecko (12.30), USA – Srbsko (17.45), Brazília – Tunisko (23.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 56 kg (11.00), B-skupina žien do 53 kg (13.30), A-skupina žien do 53 kg (16.30), A-skupina mužov do 56 kg (20.00)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
PONDELOK 30. JÚLA

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Chorvátsko – Čína (10.00), Česko – Turecko (12.15), Angola – USA (23.15)

B-skupina: Francúzsko – Austrália (15.30), Rusko – Brazília (17.45), Veľká Británia – Kanada (21.00)

BEDMINTON

zápasy v skupinách:

dvojhry M, Ž, štvorhry M, Ž, miešané štvorhry (9.30, 13.30 a 19.30)

BOX

muži: 1. kolo do 52 kg (14.30 a 21.30) a 81 kg (15.45 a 22.45)

DŽUDO

muži do 73 kg, ženy do 57 kg – vyraďovacie boje (10.30)

muži do 73 kg, ženy do 57 kg – finálový blok (15.00)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Angola – Chorvátsko (10.30), Veľká Británia – Rusko (15.30), Brazília – Čierna Hora (20.30)

B-skupina: Kórejská republika – Dánsko (12.15), Francúzsko – Španielsko (17.15), Švédsko – Nórsko (22.15)

JACHTING

3. a 4. rozjazdy tried Finn mužov, Star mužov, 1. a 2. rozjazdy tried Laser mužov, 49er mužov, Laser Radial žien, kvalifikácia Elliott 6m žien (13.00)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (cross country – jednotlivci, družstvá) (13.30)

LUKOSTREĽBA

1. kolo a 2. kolo eliminácia M (10.00 a 16.00)

1. kolo a 2. kolo eliminácia Ž (10.26 a 16.26)

PLÁVANIE

rozplavby (11.00)

Muži: 200 m mot.

Ženy: 200 m v. sp., 200 m pol. pr.

finálový blok (20.30)

Muži: 200 m mot. SF, 100 m znak F, 200 m v. sp. F

Ženy: 200 m v. sp. SF, 200 m pol. pr. SF, 100 m znak F, 100 m prsia F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

kvalifikačné skupiny mužov a žien (10.00, 15.30, 21.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Austrália – JAR (11.45), Španielsko – Pakistan (14.45), Veľká Británia – Argentína (20.00)

B-skupina: Kórejská republika – Nový Zéland (9.30), Holandsko – India (17.00), Nemecko – Belgicko (22.15)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky z 10 m veže mužov – finále (16.00)

STOLNÝ TENIS

3. kolo dvojhry mužov (11.00), 4. kolo dvojhry žien (16.30), 4. kolo dvojhry mužov (20.00)

STREĽBA

vzduchová puška 60 muži (10.00 kvalifikácia, 13.15 finále), skeet muži (1. časť kvalifikácie, 10.00)

ŠERM

kord žien – eliminácie (11.30), štvrťfinále (16.30), semifinále (19.00), o 3. miesto (20.10), finále (20.40)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále mužských družstiev (17.30)

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien (12.30)

VESLOVANIE

opravy – dvojveslica bez kormidelníka žien (10.30) a mužov (11.10), párová štvorveslica žien (10.40) a mužov (11.00), osemveslica s kormidelníkom mužov (10.50), rozjazdy – dvojskif žien (11.20), štvorveslica bez kormidelníka mužov (11.40)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina: Španielsko – Čína (16.30), Maďarsko – USA (20.40)

B-skupina: Veľká Británia – Rusko (15.10), Taliansko – Rusko (19.20)

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C2 mužov (14.30), K1 žien (15.12)

VOLEJBAL

ŽENY:

A-skupina: Dominikánska republika – Rusko (15.45), Taliansko – Japonsko (21.00), Veľká Británia – Alžírsko (23.00)

B-skupina: Čína – Turecko (10.30), Srbsko – Kórejská republika (12.30), USA – Brazília (17.45)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 62 kg (11.00), B-skupina žien do 58 kg (13.30), A-skupina žien do 58 kg (16.30), A-skupina mužov do 62 kg (20.00)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
UTOROK 31. JÚLA

BASKETBAL

MUŽI:

A-skupina: Litva – Nigéria (15.30), Francúzsko – Argentína (21.00), Tunisko – USA (23.15)

B-skupina: Čína – Rusko (10.00), Austrália – Španielsko (12.15), Veľká Británia – Brazília (17.45)

BEDMINTON

zápasy v skupinách:

dvojhry M, Ž, štvorhry M, Ž, miešané štvorhry (9.30, 13.30 a 19.30)

BOX

muži: 1. kolo do 49 kg (14.30 a 21.30) a 64 kg (15.45 a 22.45)

DŽUDO

muži do 81 kg, ženy do 63 kg – vyraďovacie boje (10.30)

muži do 81 kg, ženy do 63 kg – finálový blok (15.00)

FUTBAL

ŽENY:

E-skupina: Nový Zéland – Kamerun (20.45, Coventry), Veľká Británia – Brazília (20.45, Londýn/Wembley)

F-skupina: Japonsko – JAR (15.30, Cardiff), Kanada – Švédsko (15.30, Newcastle)

G-skupina: USA – KĽDR (18.15, Manchester), Francúzsko – Kolumbia (18.15, Newcastle)

JACHTING

5. a 6. rozjazdy tried Finn mužov, Star mužov, 3. a 4. rozjazdy tried Laser mužov, 49er mužov, Laser Radial žien, 1. a 2. rozjazdy tried RS-X mužov, RS-X žien, kvalifikácia Elliott 6m žien (13.00)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (skoky – jednotlivci, družstvá) – finále družstiev (11.30), finále jednotlivcov (15.30)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Tunisko – Island (10.30), Veľká Británia – Švédsko (15.30), Dánsko – Španielsko (20.30)

B-skupina: Kórejská republika – Maďarsko (12.15), Srbsko – Chorvátsko (17.15), Argentína – Francúzsko (22.15)

LUKOSTREĽBA

1. kolo a 2. kolo eliminácia M (10.00 a 16.00)

1. kolo a 2. kolo eliminácia Ž (10.26 a 16.26)

PLÁVANIE

rozplavby (11.00)

Muži: 100 m v. sp., 200 m prsia, 4×200 m v. sp.

Ženy: 200 m mot.

finálový blok (20.30)

Muži: 100 m v. sp. SF, 200 m prsia SF, 200 m mot. F, 4×200 m v. sp. F

Ženy: 200 m mot. SF, 200 m v. sp. F, 200 m pol. pr. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

kvalifikačné skupiny mužov a žien (10.00, 15.30, 21.00)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY:

A-skupina: Holandsko – Japonsko (9.30), Belgicko – Čína (14.45), Veľká Británia – Kórejská republika (17.00)

B-skupina: JAR – Nový Zéland (11.45), Argentína – USA (20.00), Nemecko – Austrália (22.15)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky žien z 10 m veže – finále (16.00)

STOLNÝ TENIS

štvrťfinále dvojhry žien (11.00), semifinále dvojhry žien (17.00), štvrťfinále dvojhry mužov (21.00)

STREĽBA

skeet muži (10.00 2. časť kvalifikácie, 15.00 finále)

ŠERM

fleuret mužov – eliminácie (11.30), štvrťfinále (16.30), semifinále (19.00), o 3. miesto (20.10), finále (20.40)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále ženských družstiev (17.30)

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, žien, štvrťfinále štvorhry mužov, žien (12.30)

VESLOVANIE

opravy – dvojskif žien (10.30), štvorveslica bez kormidelníka mužov (10.40), dvojskif ľahkých váh žien (10.50) a mužov (11.10), osemveslica s kormidelníkom žien (11.30), štvrťfinále – skif mužov (11.40) a žien (12.20), semifinále A/B – dvojskif mužov (13.00 a 13.10), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (13.20 a 13.30)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Chorvátsko – Španielsko (16.30), Austrália – Kazachstan (19.20), Grécko – Taliansko (20.40)

B-skupina: Srbsko – Veľká Británia (11.00), USA – Rumunsko (12.20), Maďarsko – Čierna Hora (15.10)

VODNÝ SLALOM

semifinále C1 mužov (14.30), finále C1 mužov (16.06)

VOLEJBAL

MUŽI:

A-skupina: Poľsko – Bulharsko (12.30), Taliansko – Argentína (15.45), Veľká Británia – Austrália (21.00)

B-skupina: Srbsko – Tunisko (10.30), USA – Nemecko (17.45), Brazília – Rusko (23.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 69 kg (11.00), B-skupina žien do 63 kg (13.30), A-skupina žien do 63 kg (16.30), A-skupina mužov do 69 kg (20.00)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
STREDA 1. AUGUSTA

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Čína – Angola (12.15), Chorvátsko – Česko (21.00), USA – Turecko (23.15)

B-skupina: Kanada – Francúzsko (10.00), Austrália – Brazília (15.30), Veľká Británia – Rusko (17.45)

BEDMINTON

osemfinále – dvojhry M, Ž (10.00, 13.30, 18.00)

štvrťfinále – miešané štvorhry (10.00 a 13.30)

štvrťfinále – štvorhry Ž (18.00)

BOX

muži: 2. kolo do 56 kg (14.30 a 21.30), 91 kg (15.30 a 22.30) a nad 91 kg (16.30 a 23.30)

CESTNÁ CYKLISTIKA

časovka žien (13.30), mužov (15.15)

DŽUDO

muži do 90 kg, ženy do 70 kg – vyraďovacie boje (10.30)

muži do 90 kg, ženy do 70 kg – finálový blok (15.00)

FUTBAL

MUŽI:

A-skupina: Senegal – SAE (20.45, Coventry), Veľká Británia – Uruguaj (20.45, Cardiff)

B-skupina: Mexiko – Švajčiarsko (18.00, Cardiff), Kórejská republika – Gabon (18.00, Londýn/Wembley)

C-skupina: Brazília – Nový Zéland (15.30, Newcastle), Egypt – Bielorusko (15.30, Glasgow)

D-skupina: Japonsko – Honduras (18.00, Coventry), Španielsko – Maroko (18.00, Manchester)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Čierna Hora – Angola (12.15), Veľká Británia – Brazília (17.15), Rusko – Chorvátsko (22.15)

B-skupina: Nórsko – Kórejská republika (10.30), Francúzsko – Švédsko (15.30), Španielsko – Dánsko (20.30)

JACHTING

5. a 6. rozjazdy tried Laser mužov, 49er mužov, Laser Radial žien, 3. a 4. rozjazdy tried RS-X mužov, RS-X žien, kvalifikácia Elliott 6m žien (13.00)

LUKOSTREĽBA

1. kolo a 2. kolo eliminácia M (10.00 a 16.00)

1. kolo a 2. kolo eliminácia Ž (10.26 a 16.26)

PLÁVANIE

rozplavby (11.00)

Muži: 200 m znak, 200 m pol. pr.

Ženy: 100 m v. sp., 200 m prsia, 4×200 m v. sp.

finálový blok (20.30)

Muži: 200 m znak SF, 200 m pol. pr. SF, 100 m v. sp. F, 200 m prsia F

Ženy: 100 m v. sp. SF, 200 m prsia SF, 200 m mot. F, 4×200 m v. sp. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

kvalifikačné skupiny mužov a žien (10.00, 15.30, 21.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Španielsko – Austrália (9.30), JAR – Veľká Británia (14.45), Pakistan – Argentína (20.00)

B-skupina: Belgicko – Holandsko (11.45), Nový Zéland – India (17.00), Kórejská republika – Nemecko (22.15)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky z 3 m dosky mužov – finále (16.00)

STOLNÝ TENIS

štvrťfinále dvojhry mužov (11.00), o 3. miesto dvojhry žien (15.30), finále dvojhry žien (16.30)

STREĽBA

športová pištoľ 30+30 ženy (10.00 kvalifikácia, 16.30 finále)

ŠERM

kord mužov – eliminácie (10.00), štvrťfinále (13.30), semifinále (18.30), o 3. miesto (20.10), finále (21.00)

šabľa žien – eliminácie (14.10), štvrťfinále (16.40), semifinále (19.30), o 3. miesto (20.40), finále (21.30)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále viacboja mužov (17.30)

TENIS

3. kolo dvojhry mužov, žien, 1. kolo miešanej štvorhry (12.30)

VESLOVANIE

skif mužov – semifinále C/D (10.30 a 10.40), semifinále A/B (12.20 a 12.30), dvojskif ľahkých váh mužov – semifinále C/D (10.50 a 11.00), skif žien – finále B (11.10), finále A (12.50), párová štvorveslica žien – finále B (11.20), finále A (13.10), osemveslica s kormidelníkom mužov – finále B (11.30), finále A (13.30), párová štvorveslica mužov – semifinále A/B (11.40 a 11.50), skif mužov – semifinále A/B (12.00 a 12.10)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina: Maďarsko – Čína (15.10), Španielsko – USA (19.20)

B-skupina: Veľká Británia – Austrália (16.30), Taliansko – Rusko (20.40)

VODNÝ SLALOM

semifinále K1 mužov (14.30), finále K1 mužov (16.15)

VOLEJBAL

ŽENY:

A-skupina: Dominikánska republika – Japonsko (10.30), Alžírsko – Rusko (12.30), Veľká Británia – Taliansko (17.45)

B-skupina: Srbsko – Turecko (15.45), USA – Čína (21.00), Brazília – Kórejská republika (23.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 77 kg (11.00), B-skupina žien do 69 kg (13.30), A-skupina žien do 69 kg (16.30), A-skupina mužov do 77 kg (20.00)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
ŠTVRTOK 2. AUGUSTA

BASKETBAL

MUŽI:

A-skupina: Francúzsko – Litva (10.00), Argentína – Tunisko (15.30), USA – Nigéria (23.15)

B-skupina: Austrália – Čína (12.15), Brazília – Rusko (17.45), Španielsko – Veľká Británia (21.00)

BEDMINTON

štvrťfinále – štvorhry M (10.00)

štvrťfinále – dvojhry Ž, semifinále – miešané štvorhry (13.30)

štvrťfinále – dvojhry M, semifinále – štvorhry Ž (18.00)

BOX

muži: 2. kolo do 60 kg (14.30 a 21.30) a 75 kg (15.30 a 22.30)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: stíhacie preteky družstiev – kvalifikácia (17.50), tímový šprint – kvalifikácia (17.15), 1. kolo (18.40), o 3. miesto (19.10), finále (19.10)

ženy: tímový šprint – kvalifikácia (17.00), 1. kolo (17.45), o 3. miesto (18.50), finále (17.00)

DŽUDO

muži do 100 kg, ženy do 78 kg – vyraďovacie boje (10.30)

muži do 100 kg, ženy do 78 kg – finálový blok (15.00)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Francúzsko – Tunisko (12.15), Veľká Británia – Argentína (17.15), Švédsko – Island (22.15)

B-skupina: Španielsko – Kórejská republika (10.30), Chorvátsko – Maďarsko (15.30), Srbsko – Dánsko (20.30)

JACHTING

7. a 8. rozjazdy tried Finn mužov, Star mužov, 49er mužov, 5. a 6. rozjazdy tried RS-X mužov, RS-X žien, 1. a 2. rozjazdy triedy 470 mužov, kvalifikácia Elliott 6m žien (13.00)

JAZDECTVO

drezúra tímy a jednotlivci – 1. deň (12.00)

LUKOSTREĽBA

Ženy osemfinále (10.00), štvrťfinále (15.00), semifinále (15.52), o 3. miesto (16.21), finále (16.37)

PLÁVANIE

rozplavby (11.00)

Muži: 50 m v. sp., 100 m mot.

Ženy: 800 m v. sp., 200 m znak

finálový blok (20.30)

Muži: 50 m v. sp. SF, 100 m mot. SF, 200 m znak F, 200 m pol. pr. F

Ženy: 200 m znak SF, 100 m v. sp. F, 200 m prsia F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

kvalifikačné skupiny mužov a žien (10.00, 15.30, 21.00), taj-brejk o účasť vo vyraďovacej časti (v prípade potreby, 23.00)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY:

A-skupina: Kórejská republika – Japonsko (9.30), Čína – Holandsko (14.45), Belgicko – Veľká Británia (20.00)

B-skupina: Austrália – USA (11.45), JAR – Nemecko (17.00), Nový Zéland – Argentína (22.15)

STOLNÝ TENIS

semifinále dvojhry mužov (11.00), o 3. miesto dvojhry mužov (15.30), finále dvojhry mužov (16.30)

STREĽBA

dvojitý trap (10.00 kvalifikácia, 16.00 finále), rýchlopalná pištoľ 2×30 muži (1. časť kvalifikácie, 11.30)

ŠERM

fleuret ženských družstiev – 1. kolo (10.00), štvrťfinále (11.30), semifinále (13.00), o 5. a 7. miesto (16.00) o 3. miesto (19.00), finále (20.15)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále viacboja žien (17.30)

TENIS

štvrťfinále dvojhry mužov, žien, miešanej štvorhry, semifinále štvorhry mužov, žien (12.30)

VESLOVANIE

skif žien – semifinále C/D (10.30 a 10.40), semifinále A/B (12.10 a 12.20), dvojskif mužov – finále B (10.50), finále A (12.50), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov – finále B (11.00), finále A (13.10), štvorveslica bez kormidelníka mužov – semifinále A/B (11.10 a 11.20), dvojskif ľahkých váh žien – semifinále A/B (11.30 a 11.40), dvojskif ľahkých váh mužov – semifinále A/B (11.50 a 12.00), osemveslica s kormidelníkom žien – finále A (13.30)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Španielsko-Austrália (11.00), Taliansko – Chorvátsko (12.20), Kazachstan – Grécko (15.10)

B-skupina: Veľká Británia – USA (16.30), Čierna Hora – Srbsko (19.20), Rumunsko – Maďarsko (20.40)

VODNÝ SLALOM

semifinále C2 mužov (14.30), semifinále K1 žien (15.12), finále C2 mužov (16.18), finále K1 žien (16.57)

VOLEJBAL

MUŽI:

A-skupina: Austrália – Bulharsko (12.30), Poľsko – Argentína (17.45), Veľká Británia – Taliansko (23.00)

B-skupina: Srbsko – Nemecko (10.30), Rusko – Tunisko (15.45), Brazília – USA (21.00)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
PIATOK 3. AUGUSTA

ATLETIKA

11.00 h: guľa M – kvalifikácia (11.00), sedemboj Ž: 100m prek. (11.05), trojskok Ž – kvalifikácia (11.25), 100 m Ž – kvalifikačné rozbehy (11.40), 400 m prek. M – rozbehy (12.15), sedemboj Ž výška (12.15), kladivo M – kvalifikácia (12.20), 400 m Ž – rozbehy (13.00), 3000 m prek. M – rozbehy (14.00)

20.00 h: sedemboj Ž: guľa (20.00), 100 m Ž rozbehy (20.05), disk Ž – kvalifikácia (20.10), diaľka M – kvalifikácia (20.50), 1500 m M – rozbehy (21.05), guľa M – finále (21.30), sedemboj Ž: 200 m (21.45), 10 000 m Ž – finále (22.25)

BEDMINTON

semifinále – dvohry Ž, o 3. miesto – miešaná štvorhra (10.00)

semifinále – dvojhry M, finále – miešaná štvorhra (14.30)

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Angola – Chorvátsko (10.00), Turecko – Čína (17.45), Česko – USA (23.15)

B-skupina: Rusko – Austrália (12.15), Brazília – Kanada (15.30), Francúzsko – Veľká Británia (21.00)

BOX

muži: 2. kolo do 52 kg (14.30 a 21.30) a 69 kg (15.30 a 22.30)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: stíhacie preteky družstiev – 1. kolo (17.15), finále (18.55)

ženy: Keirin – 1. kolo (17.00) a opravy (17.45), 2. kolo (18.45), o 7. – 12. miesto (19.35), finále (19.40), stíhacie preteky družstiev – kvalifikácia (18.00)

DŽUDO

muži nad 100 kg, ženy nad 78 kg – vyraďovacie boje (10.30)

muži nad 100 kg, ženy nad 78 kg – finálový blok (15.00)

FUTBAL

ŽENY:

štvrťfinále (13.00 Glasgow, 15.30 Newcastle, 18.00 Cardiff a 20.30 Coventry)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Angola – Veľká Británia (10.30), Chorvátsko – Čierna Hora (15.30), Rusko – Brazília (17.15)

B-skupina: Kórejská republika – Francúzsko (12.15), Španielsko – Švédsko (20.30), Dánsko – Nórsko (22.15)

JACHTING

9., 10. a 11. rozjazdy triedy 49er mužov, 9. a 10. rozjazdy tried Finn mužov, Star mužov, 7. a 8. rozjazdy tried Laser mužov, Laser Radial žien, 3. a 4. rozjazdy triedy 470 mužov, 1. a 2. rozjazdy triedy 470 žien

JAZDECTVO

drezúra tímy a jednotlivci – 2. deň (12.00)

LUKOSTREĽBA

Muži osemfinále (10.00), štvrťfinále (15.00), semifinále (15.52), o 3. miesto (16.21), finále (16.37)

PLÁVANIE

rozplavby (11.00)

Muži: 1500 m v. sp., 4×100 m pol. pr.

Ženy: 50 m v. sp., 4×100 m pol. pr.

finálový blok (20.30)

Muži: 100 m mot. F, 50 m v. sp. F

Ženy: 50 m v. sp. SF, 200 m znak F, 800 m v. sp. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

osemfinále M, Ž (10.00, 14.00, 18.00, 22.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Austrália – Argentína (9.30), Veľká Británia – Pakistan (17.00), JAR – Španielsko (20.00)

B-skupina: Holandsko – Nový Zéland (11.45), Nemecko – India (14.45), Belgicko – Kórejská republika (22.15)

SKOKY DO VODY

skoky z 3 m dosky žien – kvalifikácia (15.30)

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

kvalifikácia (15.00), finále súťaže mužov (16.35)

STOLNÝ TENIS

1. kolo súťaže družstiev žien (11.00 a 15.30), 1. kolo súťaže družstiev mužov (20.00)

STREĽBA

ľubovoľná malokalibrovka 60 muži (10.00 kvalifikácia, 13.00 finále), rýchlopalná pištoľ 2×30 muži (11.30 2. časť kvalifikácia, 15.30 finále)

ŠERM

šabľa mužských družstiev – 1. kolo (11.30), štvrťfinále (12.30), semifinále (14.30), o 5. a 7. miesto (15.30) o 3. miesto (19.00), finále (19.45)

TENIS

semifinále dvojhry mužov, žien, miešanej štvorhry (13.00)

VESLOVANIE

skif mužov – finále E (10.30), finále D (10.40), finále C (10.50), finále B (11.30), finále A (13.30), párová štvorveslica mužov – finále B (11.00), finále A (12.30), dvojveslica bez kormidelníka mužov – finále B (11.10), finále A (12.50), dvojskif žien – finále B (11.20), finále A (13.10)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina: Španielsko – Maďarsko (16.30), Čína – USA (20.40)

B-skupina: Veľká Británia – Taliansko (15.10), Rusko – Austrália (19.20)

VOLEJBAL

ŽENY:

A-skupina: Japonsko – Rusko (12.30), Veľká Británia – Dominikánska republika (17.45), Alžírsko – Taliansko (23.00)

B-skupina: Brazília – Čína (10.30), Turecko – Kórejská republika (15.45), USA – Srbsko (21.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 85 kg (11.00), B-skupina žien do 75 kg (13.30), A-skupina žien do 75 kg (16.30), A-skupina mužov do 85 kg (20.00)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
SOBOTA 4. AUGUSTA

ATLETIKA

11.00 h – 100 m M – kvalifikačné rozbehy (11.00), sedemboj Ž: diaľka (11.05), žrď Ž – kvalifikácia (11.20), 400 m M – rozbehy (11.35), 3000 m prek. Ž – rozbehy (12.35), sedemboj Ž oštep (12.40), 100 m M – rozbehy (13.30)

18.00 h – 20 km chôdza M

20.00 h: 400 m prek. M – semifinále (20.00), disk Ž – finále (20.30), 100 m Ž – semifinále (20.35), diaľka M – finále (20.55), 400 m Ž – semifinále (21.05), sedemboj Ž: 800 m (21.35), 10 000 m M – finále (22.15), 100 m Ž finále (22.55)

BASKETBAL

MUŽI:

A-skupina: Tunisko – Francúzsko (10.00), Litva – USA (15.30), Nigéria – Argentína (23.15)

B-skupina: Rusko – Španielsko (12.15), Čína – Brazília (17.45), Veľká Británia – Austrália (21.15)

BEDMINTON

semifinále – štvorhry M, o 3. miesto štvorhra Ž (10.00)

o 3. miesto, finále – dvojhra Ž, finále – štvorhra Ž (14.30)

BOX

muži: 2. kolo do 49 kg (14.30 a 21.30), 64 kg (15.30 a 22.30) a 81 kg (16.30 a 23.30)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: Omnium – letmé kolo (11.25), šprint – kvalifikácia (11.00), šestnásťfinále (11.55), Omnium – bodovacie preteky na 30 km (18.00), vyraďovacie preteky (19.25), šprint – šestnásťfinále opravy (17.00), osemfinále (17.40) a opravy (18.40), o 9. – 12. miesto (19.20) ženy: stíhacie preteky družstiev – 1. kolo (17.10), finále (18.45)

FUTBAL

MUŽI:

štvrťfinále (13.00 Manchester, 15.30 Londýn/Wembley, 18.00 Newcastle a 20.30 Cardiff)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Tunisko – Veľká Británia (10.30), Švédsko – Argentína (15.30), Island – Francúzsko (20.30)

B-skupina: Kórejská republika – Srbsko (12.15), Chorvátsko – Dánsko (17.15), Maďarsko – Španielsko (22.15)

JACHTING

9. a 10. rozjazdy tried Laser mužov, Laser Radial žien, 7. a 8. rozjazdy tried RS-X mužov, RS-X žien, 5. a 6. rozjazdy triedy 470 mužov, 3. a 4. rozjazdy triedy 470 žien, kvalifikácia Elliott 6m žien (13.00)

JAZDECTVO

skoky jednotlivcov – kvalifikácia, skoky družstiev – kvalifikácia (11.30)

PLÁVANIE

finálový blok (20.30)

Muži: 1500 m v. sp. F, 4×100 m pol. pr. F

Ženy: 50 m v. sp. F, 4×100 m pol. pr. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

osemfinále M, Ž (10.00, 14.00, 18.00, 22.00)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY:

A-skupina: Holandsko – Kórejská republika (11.45), Japonsko – Belgicko (14.45), Čína – Veľká Británia (17.00)

B-skupina: Austrália – JAR (9.30), USA – Nový Zéland (20.00), Nemecko – Argentína (22.15)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 3 m dosky žien (15.30)

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

kvalifikácia (15.00), finále súťaže žien (16.35)

STOLNÝ TENIS

1. kolo súťaže družstiev mužov (11.00), štvrťfinále družstiev žien (15.30 a 20.00)

STREĽBA

športová puška 3×20 ženy (10.00 kvalifikácia, 13.45 finále), trap ženy (10.00 kvalifikácia, 16.00 finále)

ŠERM

kord ženských družstiev – 1. kolo (10.00), štvrťfinále (11.30), semifinále (13.00), o 5. a 7. miesto (16.00) o 3. miesto (19.00), finále (20.15)

TENIS

zápasy o 3. miesto – štvorhra mužov (13.00), dvojhra žien (13.00), miešanej štvorhry (13.00)

finále – štvorhra mužov (15.00), dvojhra žien (15.00)

TRIATLON

ženy (10.00)

VESLOVANIE

skif žien – finále E (10.30), finále D (10.50), finále C (11.20), finále B (12.00), finále A (13.30), dvojskif ľahkých váh mužov – finále D (10.40), finále C (11.10), finále B (11.50), finále A (13.10), dvojskif ľahkých váh žien – finále C (11.00), finále B (11.40), finále A (12.50), štvorveslica bez kormidelníka mužov – finále B (11.30), finále A (12.30)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Srbsko – USA (11.00), Maďarsko – Veľká Británia (12.20), Čierna Hora – Rumunsko (15.10)

B-skupina: Chorvátsko – Austrália (16.30), Grécko – Španielsko (19.20), Taliansko – Kazachstan (20.40)

VOLEJBAL

MUŽI:

A-skupina: Veľká Británia – Poľsko (12.30), Austrália – Taliansko (15.45), Argentína – Bulharsko (21.00)

B-skupina: Nemecko – Tunisko (10.30), Rusko – USA (17.45), Brazília – Srbsko (23.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 94 kg (16.30), A-skupina mužov do 94 kg (20.00)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
NEDEĽA 5. AUGUSTA

ATLETIKA

12.00 h: Maratón Ž

20.00 h: 400 m prek. Ž – rozbehy (20.00), výška M – kvalifikácia (20.05), trojskok Ž – finále (20.35), 100 m M – semifinále (20.45), 1500 m M – semifinále (21.15), kladivo M – finále (21.20), 400 m M – semifinále (21.40), 400 m Ž – finále (22.10), 3000 m prek. M – finále (22.25), 100 m M – finále (22.50)

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Angola – Česko (12.15), Čína – USA (17.45), Chorvátsko – Turecko (21.00)

B-skupina: Francúzsko – Rusko (10.00), Kanada – Austrália (15.30), Veľká Británia – Brazília (23.15)

BEDMINTON

o 3. miesto – dvojhra M, štvorhra M (10.00)

finále – dvojhra M, štvorhra M (14.00)

BOX

ženy: 1. kolo do 51 kg (14.30), 60 kg (15.30), 75 kg (16.30)

muži: štvrťfinále do 56 kg (21.30) a 91 kg (22.30)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: Omnium – stíhacie preteky jednotlivcov na 4 km (11.00), Omnium – 15 km scratch (18.00), 1 km s pevným štartom (19.10), šprint – štvrťfinále (17.35), o 5. – 8. miesto (19.45)

ženy: šprint – kvalifikácia (12.00), šestnásťfinále (17.00) a opravy (17.50), osemfinále (18.35) a opravy (19.05), o 9. – 12. miesto (19.50)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Brazília – Angola (12.15), Čierna Hora – Rusko (15.30), Chorvátsko – Veľká Británia (17.15)

B-skupina: Švédsko – Kórejská republika (10.30), Nórsko – Španielsko (20.30), Dánsko – Francúzsko (22.15)

JACHTING

12. a 13. rozjazdy triedy 49er mužov, 9. a 10. rozjazdy tried RS-X mužov, RS-X žien, 5. a 6. rozjazdy triedy 470 žien (13.00), finálové jazdy tried Star mužov (14.00), Finn mužov (15.00)

JAZDECTVO

skoky družstiev – finále 1. kolo (12.00), skoky jednotlivcov – 2. kvalifikácia (12.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

štvrťfinále Ž (19.00, dva zápasy, 23.00, dva zápasy)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Pakistan – JAR (11.45), Veľká Británia – Austrália (20.00) Argentína – Španielsko (22.15)

B-skupina: Nový Zéland – Belgicko (9.30), India – Kórejská republika (14.45), Holandsko – Nemecko (17.00)

SKOKY DO VODY

finále skokov z 3 m dosky žien (20.00)

STOLNÝ TENIS

štvrťfinále družstiev mužov (11.00 a 15.30), 1. semifinále družstiev žien (20.00)

STREĽBA

ľubovoľná pištoľ 60 muži (10.00 kvalifikácia, 13.30 finále), trap muži (1. časť kvalifikácie, 10.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná technická zostava dvojíc (16.00)

ŠERM

fleuret mužských družstiev – 1. kolo (10.00), štvrťfinále (11.30), semifinále (13.00), o 5. a 7. miesto (16.00) o 3. miesto (19.00), finále (20.15)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále prostných mužov (15.00), preskoku žien (15.50), koňa s držadlami mužov (16.41)

TENIS

zápasy o 3. miesto – štvorhra žien (13.00), dvojhra mužov (13.00)

finále – miešaná štvorhra (13.00), štvorhra žien (15.00), dvojhra mužov (15.00)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

štvrťfinále: A2 – B3 (15.50), A3 – B2 (17.10), A1 – B4 (20.00), A4 – B1 (21.20)

VOLEJBAL

ŽENY:

A-skupina: Alžírsko – Dominikánska republika (10.30), Veľká Británia – Japonsko (15.45), Taliansko – Rusko (17.45)

B-skupina: Čína – Kórejská republika (12.30), USA – Turecko (21.00), Brazília – Srbsko (23.00)

VZPIERANIE

A-skupina žien nad 75 kg (16.30)

ZÁPASENIE

grécko-rímsky štýl mužov – vyraďovacie súboje do 55 kg a 74 kg (14.00)

grécko-rímsky štýl mužov – finálový blok do 55 kg a 74 kg (18.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
PONDELOK 6. AUGUSTA

ATLETIKA

11.00 h: disk M – kvalifikácia (11.00), 100 m prek. Ž – rozbehy (11.05), guľa Ž – kvalifikácia (11.45), 800 m M – rozbehy (11.50), 1500 m Ž – rozbehy (12.45)

20.00 h: žrď Ž – finále (20.00), guľa Ž – finále (20.15), 200 m Ž – rozbehy (20.20), 400 m prek. Ž – semifinále (21.15), 400 m prek. M – finále (21.45), 3000 m prek. Ž – finále (22.05), 400 m M – finále (22.30)

BASKETBAL

MUŽI:

A-skupina: Tunisko – Litva (12.15), Francúzsko – Nigéria (15.30), Španielsko – Brazília (21.00)

B-skupina: Austrália – Rusko (10.00), Veľká Británia – Čína (17.45), Argentína – USA (23.15)

BOX

ženy: štvrťfinále do 51 kg (14.30), 60 kg (15.30), 75 kg (16.30)

muži: štvrťfinále do 60 kg (21.30), 75 kg (22.30) a nad 91 kg (23.30)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: šprint – semifinále (17.00), finále (18.40)

ženy: Omnium – letmé kolo (17.10), bodovacie preteky na 20 km (18.05), vyraďovacie preteky (19.20), šprint – štvrťfinále (17.45), preteky o 5. – 8. miesto (19.40)

FUTBAL

ŽENY:

semifinále (18.00 Londýn/Wembley, 20.45 Manchester)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Argentína – Tunisko (12.15), Island – Veľká Británia (17.15), Francúzsko – Švédsko (22.15)

B-skupina: Maďarsko – Srbsko (10.30), Dánsko – Kórejská republika (15.30), Španielsko – Chorvátsko (20.30)

JACHTING

14. a 15. rozjazdy triedy 49er mužov, 7. a 8. rozjazdy triedy 470 mužov (13.00), finálové jazdy tried Laser Radial žien (14.00), Laser mužov (15.00)

JAZDECTVO

skoky družstiev – finále 2. kolo (15.00), skoky jednotlivcov – 3. kvalifikácia (15.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

štvrťfinále M (19.00, dva zápasy, 23.00, dva zápasy)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY:

A-skupina: Japonsko – Čína (14.45), Kórejská republika – Belgicko (17.00), Veľká Británia – Holandsko (20.00)

B-skupina: Nový Zéland – Nemecko (9.30), USA – JAR (11.45), Argentína – Austrália (22.15)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K1 (rozjazdy 10.30, semifinále 11.58), C1 (rozjazdy 10.54, semifinále 12.14), K2 (rozjazdy 11.18, semifinále 12.30), ženy – 500 m: K4 (rozjazdy 11.39, semifinále 12.51)

SKOKY DO VODY

skoky z 3 m dosky mužov – kvalifikácia (20.00)

STOLNÝ TENIS

2. semifinále družstiev žien (11.00), semifinále družstiev mužov (15.30 a 20.00)

STREĽBA

ľubovoľná malokalibrovka 3×40 muži (10.00 kvalifikácia, 14.45 finále), trap muži (10.00 2. časť kvalifikácie, 17.00 finále)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná voľná zostava dvojíc (16.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále kruhov mužov (15.00), bradiel žien (15.50), preskoku mužov (16.41)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Kazachstan – Chorvátsko (11.00), Španielsko – Taliansko (12.20), Grécko – Austrália (15.10)

B-skupina: Rumunsko – Srbsko (16.30), Veľká Británia – Čierna Hora (19.20), Maďarsko – USA (20.40)

VOLEJBAL

MUŽI:

A-skupina: Austrália – Poľsko (10.30), Taliansko – Bulharsko (15.45), Veľká Británia – Argentína (17.45)

B-skupina: Rusko – Srbsko (12.30), USA – Tunisko (21.00), Brazília – Nemecko (23.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 105 kg (16.30), A-skupina mužov do 105 kg (20.00)

ZÁPASENIE

grécko-rímsky štýl mužov – vyraďovacie súboje do 60 kg, 84 kg a 120 kg (14.00)

grécko-rímsky štýl mužov – finálový blok do 60 kg, 84 kg a 120 kg (18.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
UTOROK 7. AUGUSTA

ATLETIKA

11.00 h: oštep Ž – kvalifikácia (11.00), 110 m prek. M – rozbehy (11.10), trojskok M – kvalifikácia (11.45), 5000 m Ž rozbehy (11.55), 200 m M – rozbehy (12.50)

20.00 h: výška M – finále (20.00), diaľka Ž – kvalifikácia (20.05), 100 m prek. Ž – semifinále (20.15), disk M – finále (20.45), 800 m M – semifinále (20.55), 200 m Ž – semifinále (21.25), 1500 m M – finále (22.00), 100 m prek. Ž – finále (22.15)

BASKETBAL

ŽENY:

štvrťfinále (15.00, 17.15, 21.00 a 23.15)

BOX

muži: štvrťfinále do 52 kg (21.30) a 69 kg (22.30)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: Keirin – 1. kolo (11.00) a opravy (12.15), 2. kolo (17.35), o 7. – 12. miesto (18.55), finále (19.00)

ženy: Omnium – stíhacie preteky jednotlivkýň na 3 km (11.15), 10 km scratch (17.10), 500 m s pevným štartom (17.50), šprint – semifinále (17.00), finále (18.25)

FUTBAL

MUŽI:

semifinále (18.00 Londýn/Wembley, 20.45 Manchester)

HÁDZANÁ

štvrťfinále žien (11.00, 14.30, 18.00 a 21.30)

JACHTING

štvrťfinálové jazdy triedy Elliott 6m žien, 9. a 10. rozjazdy triedy 470 mužov, 7. a 8. rozjazdy triedy 470 žien (13.00), finálové jazdy tried RS-X mužov (14.00), RS-X žien (15.00)

JAZDECTVO

drezúra tímy – finále (11.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

semifinále M, Ž (18.00 a 22.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Austrália – Pakistan (11.45), Argentína – JAR (14.45), Španielsko – Veľká Británia (20.00)

B-skupina: Kórejská republika – Holandsko (9.30), India – Belgicko (17.00), Nemecko – Nový Zéland (22.15)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K4 (rozjazdy 10.30, semifinále 11.47), C2 (rozjazdy 10.46, semifinále 11.55), ženy – 500 m: K1 (rozjazdy 11.07, semifinále 12.16), K2 (rozjazdy 11.28, semifinále 12.30)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 3 m dosky mužov (11.00)

finále skokov z 3 m dosky mužov (20.00)

STOLNÝ TENIS

zápas o 3. miesto družstiev žien (12.00), finále družstiev žien (16.30)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

finále dvojíc (16.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále hrazdy mužov (15.00), kladiny žien (15.57), bradiel mužov (16.37), prostných žien (17.23)

TRIATLON

muži (12.30)

VODNÉ PÓLO

ŽENY:

semifinále: víťaz A2/B3 – víťaz A4/B1 (16.30), víťaz A3/B2 – víťaz A1/B4 (20.40)

o 5. – 8. miesto: zdolaný A2/B3 – zdolaný A4/B1 (15.10), zdolaný A3/B2 – zdolaný A1/B4 (19.20)

VOLEJBAL

ŽENY:

štvrťfinále (14.00, 16.00, 20.00, 22.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov nad 105 kg (16.30), A-skupina mužov nad 105 kg (20.00)

ZÁPASENIE

grécko-rímsky štýl mužov – vyraďovacie súboje do 66 kg a 96 kg (14.00)

grécko-rímsky štýl mužov – finálový blok do 66 kg a 96 kg (18.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
STREDA 8. AUGUSTA

ATLETIKA

11.00 h: žrď M – kvalifikácia (11.00), kladivo Ž – kvalifikácia (11.00), desaťboj M: 100 m (11.10), 5000 m M – rozbehy (11.45), desaťboj M: diaľka (12.10), 800 m Ž – rozbehy (12.35), desaťboj M: guľa (13.50)

19.00 h: desaťboj M: výška (19.00), oštep M – kvalifikácia (20.05), 110 m prek. M – semifinále (20.15), 1500 m Ž – semifinále (20.45), diaľka Ž – finále (21.05), 200 m M – semifinále (21.10), 400 m prek. Ž – finále (21.45), 200 m Ž – finále (22.00), 110 m prek. M – finále (22.15), desaťboj M: 400 m (22.30)

BASKETBAL

MUŽI:

štvrťfinále (15.00, 17.15, 21.00 a 23.15)

BIKROS

nasadzovacie jazdy muži, ženy (16.00)

BOX

ženy: semifinále do 51 kg (14.30), 60 kg (15.00), 75 kg (15.30)

muži: štvrťfinále do 49 kg (21.30), 64 kg (22.30) a 81 kg (23.30)

HÁDZANÁ

štvrťfinále mužov (12.00, 15.30, 19.00 a 22.30)

JACHTING

9. a 10. rozjazdy triedy 470 žien, štvrťfinálové jazdy triedy Elliott 6m žien (13.00), finálové jazdy triedy 49er mužov (14.00)

JAZDECTVO

skoky jednotlivcov – finále (13.00 A-kolo, 15.45 B-kolo)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY: o 9. miesto (9.30), o 7. miesto (12.30), semifinále (16.30 a 21.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

o 3. miesto (20.00), finále Ž (22.00)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K1 (finále 10.30), C1 (finále 10.48), K2 (finále 11.16, ženy – 500 m: K4 (finále 11.44)

SKOKY DO VODY

skoky z 10 m veže žien – kvalifikácia (20.00)

STOLNÝ TENIS

zápas o 3. miesto družstiev mužov (12.00), finále družstiev mužov (16.30)

TAEKWONDO

kvalifikácia do 49 kg žien a do 58 kg mužov (10.00)

štvrťfinále a semifinále do 49 kg žien a do 58 kg mužov (16.00)

finálový blok do 49 kg žien a do 58 kg mužov (21.00)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

štvrťfinále: A1 – B4 (15.30), A2 – B3 (16.50), A3 – B2 (19.40), A4 – B1 (21.00)

VOLEJBAL

MUŽI:

štvrťfinále (15.00, 17.00, 20.30, 22.30)

ZÁPASENIE

voľný štýl žien – vyraďovacie súboje do 48 kg a 63 kg (14.00)

voľný štýl žien – finálový blok do 48 kg a 63 kg (18.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
ŠTVRTOK 9. AUGUSTA

ATLETIKA

10.00 h: desaťboj M: 110 m prek. (10.00), výška Ž – kvalifikácia (10.30), desaťboj M: disk (10.55), 4×400 m M – rozbehy (12.35), desaťboj M: žrď (13.55)

19.30 h: desaťboj M: oštep (19.30), trojskok M – finále (20.20), 800 m Ž – semifinále (20.30), 800 m M – finále (21.00), 4×100 m Ž – rozbehy (21.20), 200 m M – finále (21.55), oštep Ž – finále (22.00), desaťboj M: 1500 m (22.20)

BASKETBAL

ŽENY:

semifinále (18.00 a 22.00)

BIKROS

štvrťfinále muži (16.00)

BOX

ženy: finále do 51 kg (17.30), 60 kg (17.45), 75 kg (18.15)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE:

10 km žien (13.00)

FUTBAL

ŽENY:

o 3. miesto (14.00 Coventry), finále (20.45 Londýn/Wembley)

HÁDZANÁ

semifinále žien (18.00 a 21.30)

JACHTING

vyraďovacie jazdy triedy Elliott 6m žien (13.00), finálové jazdy triedy 470 mužov (14.00)

JAZDECTVO

individuálna drezúra – finále (13.30)

MODERNÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia viacboja jednotlivkýň (1. rotácia 13.00, 2. rotácia 14.18), kvalifikácia spoločných skladieb (15.50)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI: o 9. miesto (9.30), o 7. miesto (12.30), semifinále (16.30 a 21.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

o 3. miesto (20.00), finále M (22.00)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: C2 (finále 10.30), K4 (finále 10.48), ženy – 500 m: K1 (finále 11.08), K2 (finále 11.35)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 10 m veže žien (11.00)

finále skokov z 10 m veže žien (20.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačný technický program tímov (16.00)

TAEKWONDO

kvalifikácia do 57 kg žien, do 68 kg mužov (10.00)

štvrťfinále a semifinále do 57 kg žien, do 68 kg mužov (16.00)

finálový blok do 57 kg žien, do 68 kg mužov (21.00)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

o 7. miesto (15.30), o 5. miesto (16.50), o 3. miesto (19.40), finále (21.00)

VOLEJBAL

ŽENY:

semifinále (16.00 a 20.30)

ZÁPASENIE

voľný štýl žien – vyraďovacie súboje do 55 kg a 72 kg (14.00)

voľný štýl žien – finálový blok do 55 kg a 72 kg (18.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
PIATOK 10. AUGUSTA

ATLETIKA

20.00 h: žrď M – finále (20.00), 4×400 m Ž – rozbehy (20.10), kladivo Ž – finále (20.35), 4×100 m M – rozbehy (20.45), 5000 m Ž – finále (21.05), 4×100 m Ž – finále (21.40), 1500 m Ž – finále (21.55), 4×400 m M – finále (22.20)

BASKETBAL

MUŽI:

semifinále (18.00 a 22.00)

BIKROS

semifinále muži (16.08), ženy (16.00) a finále muži (17.40), ženy (17.30)

BOX

muži: semifinále do 49 kg (14.30), 56 kg (15.00), 64 kg (15.30), 75 kg (16.00), 91 kg (16.30), do 52 kg (21.30), 60 kg (22.00), 69 kg (22.30), 81 kg (23.00), nad 91 kg (23.30)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE:

10 km mužov (13.00)

FUTBAL

MUŽI:

o 3. miesto (20.45 Cardiff)

HÁDZANÁ

semifinále mužov (18.00 a 21.30)

JACHTING

semifinálové jazdy triedy Elliott 6m žien (13.00), finálové jazdy triedy 470 žien (14.00)

MODERNÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia viacboja jednotlivkýň (3. rotácia 13.00, 4. rotácia 14.18), kvalifikácia spoločných skladieb (15.50)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY: o 11. miesto (9.30), o 5. miesto (12.30), o 3. miesto (16.30), finále (21.00)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 200 m: K1 (rozjazdy 10.30, semifinále 12.02), C1 (rozjazdy 10.51, semifinále 12.16), K2 (rozjazdy 11.33, semifinále 12.44), ženy – 200 m: K1 (rozjazdy 11.12, semifinále 12.30)

SKOKY DO VODY

skoky z 10 m veže mužov – kvalifikácia (20.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

finálová voľná zostava tímov (16.00)

TAEKWONDO

kvalifikácia do 67 kg žien, do 80 kg mužov (10.00)

štvrťfinále a semifinále do 67 kg žien, do 80 kg mužov (16.00)

finálový blok do 67 kg žien, do 80 kg mužov (21.00)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

semifinále: víťaz A1/B4 – víťaz A3/B2 (16.40), víťaz A2/B3 – víťaz A4/B1 (20.50)

O 5. – 8. miesto: zdolaný A1/B4 – zdolaný A3/B2 (15.20), zdolaný A2/B3 – zdolaný A4/B1 (19.30)

VOLEJBAL

MUŽI:

semifinále (16.00 a 20.30)

ZÁPASENIE

voľný štýl mužov – vyraďovacie súboje do 55 kg a 74 kg (14.00)

voľný štýl mužov – finálový blok do 55 kg a 74 kg (18.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
SOBOTA 11. AUGUSTA

ATLETIKA

10.00 h: 50 km chôdza M

18.00 h: 20 km chôdza Ž

20.00 h: výška Ž – finále (20.00), oštep M – finále (20.20), 5000 m M – finále (20.30), 800 m Ž – finále (21.00), 4×400 m Ž – finále (21.25), 4×100 m M – finále (22.00)

BASKETBAL

ŽENY:

o 3. miesto (18.00), finále (22.00)

BOX

muži: finále do 49 kg (21.30), 56 kg (21.45), 64 kg (22.15), 75 kg (22.45), 91 kg (23.15)

FUTBAL

MUŽI:

finále (16.00 Londýn/Wembley)

HÁDZANÁ

ŽENY: o 3. miesto (18.00), finále (21.30)

HORSKÁ CYKLISTIKA

cross country žien (13.30)

JACHTING

finálové jazdy triedy Elliott 6m žien (13.00)

MODERNÁ GYMNASTIKA

finále viacboja jednotlivkýň (14.30)

MODERNÝ PÄŤBOJ

súťaž mužov

šerm (9.45), plávanie (14.20), jazda na koni (16.20), streľba, beh (19.45)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI: o 11. miesto (9.30), o 5. miesto (12.30), o 3. miesto (16.30), finále (21.00)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 200 m: K1 (finále 10.30), C1 (finále 10.47), K2 (finále 11.41), ženy – 200 m K1 (finále 11.14)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 10 m veže mužov (11.00)

finále skokov z 10 m veže mužov (21.30)

TAEKWONDO

kvalifikácia nad 67 kg žien, nad 80 kg mužov (10.00)

štvrťfinále a semifinále nad 67 kg žien, nad 80 kg mužov (16.00)

finálový blok nad 67 kg žien, nad 80 kg mužov (21.00)

VOLEJBAL

ŽENY:

o 3. miesto (12.30), finále (19.30)

ZÁPASENIE

voľný štýl mužov – vyraďovacie súboje do 60 kg, 84 kg a 120 kg (14.00)

voľný štýl mužov – finálový blok do 60 kg, 84 kg a 120 kg (18.45)

Olympiáda
Foto: SITA/AP
NEDEĽA 12. AUGUSTA

ATLETIKA

12.00 h: Maratón M

BASKETBAL

MUŽI:

o 3. miesto (12.00), finále (16.00)

BOX

muži: finále do 52 kg (14.30), 60 kg (14.45), 69 kg (15.15), 81 kg (15.45), nad 91 kg (16.15)

HÁDZANÁ

MUŽI: o 3. miesto (12.00), finále (15.30)

HORSKÁ CYKLISTIKA

cross country mužov (14.30)

MODERNÁ GYMNASTIKA

finále spoločných skladieb (14.30)

MODERNÝ PÄŤBOJ

súťaž žien

šerm (9.00), plávanie (13.35), jazda na koni (15.35), streľba, beh (19.00)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

o 7. miesto (11.20), o 5. miesta (12.40), o 3. miesto (15.30), finále (16.50)

VOLEJBAL

MUŽI:

o 3. miesto (10.30), finále (14.00)

ZÁPASENIE

voľný štýl mužov – vyraďovacie súboje do 66 kg a 96 kg (9.30)

voľný štýl mužov – finálový blok do 66 kg a 96 kg (13.45)

ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL (21.12)

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom