Komunálne voľby Dolný Kubín 2018: Kandidáti na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Dolný Kubín nájdete
v článku TU

Komunálne voľby 2018 – Dolný Kubín

Dolný Kubín – kandidáti na primátora

  1. Ján Beňuš, PhDr., 48 r., menežér spoločnosti, nezávislý kandidát
  2. Milan Ďaďo, Ing., 57 r., ekonóm, nezávislý kandidát
  3. Pavol Heško, Ing., 47 r., konateľ, nezávislý kandidát
  4. Vladimír Kuteš, 44 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
  5. Michal Lavrík, PhDr., 44 r., prednosta okresného úradu, Slovenská národná strana
  6. Miroslav Málik, Ing., 51 r., riaditeľ úradu, Smer – sociálna demokracia
  7. Ján Prílepok, Ing., 39 r., ekonóm, nezávislý kandidát

Dolný Kubín – kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

  1. Ján Beňuš, PhDr., 48 r., menežér spoločnosti, nezávislý kandidát
  2. Ján Briestenský, 46 r., živnostník, nezávislý
  3. Pavol Heško, Ing., 47 r., konateľ, nezávislý kandidát
  4. Peter Strežo, RNDr., 40 r., riaditeľ gymnázia, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 2

  1. Adriana Bellová, Ing., 49 r., riaditeľka SOŠP, Slovenská národná strana
  2. Benjamín Brodňanský, 53 r., konateľ, Kresťanskodemokratické hnutie
  3. Tomáš David, 37 r., projektant technológií, Kresťanskodemokratické hnutie
  4. Martin Ľudevít Fafaľák, JUDr., 35 r., právnik, nezávislý kandidát
  5. Maroš Gašpar, Mgr., 41 r., konateľ spoločnosti, Most – Híd
  6. Ján Havko, 46 r., SZČO, Slovenská národná strana
  7. Ivan Hubinák, 41 r., živnostník, nezávislý kandidát
  8. Juraj Jonák, Mgr., 45 r., školský inšpektor, nezávislý kandidát
  9. Daniel Sališ, PhDr., 36 r., sociálny kurátor, nezávislý kandidát
  10. Jozef Šimek, PhDr., 44 r., zástupca primátora, nezávislý kandidát
  11. Pavol Škulec, 71 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 3

  1. Vladimír Kubišta, Mgr., 40 r., učiteľ, nezávislý kandidát
  2. Miroslav Málik, Ing., 51 r., riaditeľ úradu, Smer – sociálna demokracia
  3. Ľuboš Podolák, 51 r., SZČO, Slovenská národná strana
  4. Radoslav Sedliak, Ing., 46 r., IT analytik a konzultant, Spolu – občianska demokracia
  5. Katarína Tomáňová, Ing., 46 r., SZČO, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 4

  1. Ján Dobák, Ing., 48 r., technický riaditeľ, Kresťanskodemokratické hnutie
  2. Erika Foltinová, 45 r., osobná bankárka, Kresťanskodemokratické hnutie
  3. Vladimír Hrivnák, PaedDr. Mgr. Ing., 33 r., právnik a manažér ľudských zdrojov, nezávislý kandidát
  4. Roman Janček, Ing., 47 r., manažér, Slovenská národná strana
  5. Emília Jurčíková, PaedDr., 56 r., odborná zamestnankyňa SŠÚ, nezávislá kandidátka
  6. Ivan Korytár, 40 r., konateľ, nezávislý kandidát
  7. Anton Krákorník, Ing., 61 r., technický pracovník, nezávislý kandidát
  8. Oxana Martvoňová Dovner, 36 r., živnostníčka, Národná koalícia
  9. Tomáš Mika, Mgr., 31 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
  10. Tomáš Moravčík, Mgr., 33 r., administratívny pracovník, Sloboda a solidarita
  11. Rudolf Oravec, Ing., 65 r., dôchodca, Slovenská národná strana
  12. Pavol Pachník, JUDr. Mgr., 63 r., dôchodca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)
  13. Kamil Škvarka, DiS. art., 35 r., učiteľ v ZUŠ, Kresťanskodemokratické hnutie
  14. Magdaléna Štyráková, Ing. Mgr., 56 r., administratívna pracovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie
  15. Stanislav Vilček, Ing., 55 r., konateľ, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

Volebný obvod č. 5

  1. Pavol Bača, Mgr., 47 r., učiteľ, nezávislý kandidát
  2. Jozef David, Ing., 57 r., ekonóm mestskej spoločnosti, nezávislý kandidát
  3. Štefan Fecko, 41 r., pracovník logistiky, nezávislý kandidát
  4. Juliana Gregová, MUDr., 48 r., lekárka, Kresťanskodemokratické hnutie
  5. Martin Horemuž, PhDr., PhD., 41 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát
  6. Samuel Javornický, Mgr., PhD., 33 r., religionista, Kresťanskodemokratické hnutie
  7. Peter Jonák, 36 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
  8. Martin Kováčik, JUDr., 45 r., advokát, Slovenská národná strana
  9. Jana Kožuchová, Mgr., 54 r., referentka odboru distribúcie, Most – Híd
  10. Matúš Lakoštík, Mgr., PhD., 37 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie
  11. Michal Lavrík, PhDr., 44 r., prednosta okresného úradu, Slovenská národná strana
  12. Anton Martvoň, Ing., 63 r., znalec, Národná koalícia
  13. Štefan Matúška, Ing., 57 r., SZČO, Slovenská národná strana
  14. Daniel Mlynárik, 70 r., dôchodca, Slovenská národná strana
  15. Michal Smolka, 31 r., živnostník, Sloboda a solidarita
  16. Peter Škulec, Mgr., 45 r., štátny zamestnanec, Slovenská národná strana
  17. Juraj Štrifler, Mgr., 39 r., učiteľ, Národná koalícia
  18. Elena Šuňalová, MUDr., MPH, 47 r., lekárka, Slovenská národná strana
  19. Ján Vicáň, Ing., 43 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia
  20. Kvetoslava Zelinová, 52 r., zamestnankyňa SBS, Komunistická strana Slovenska

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom