Komunálne voľby Kysucké Nové Mesto 2018: Kandidáti na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Kysucké Nové Mesto nájdete
v článku TU

Komunálne voľby 2018 – Kysucké Nové Mesto

Kysucké Nové Mesto – kandidáti na primátora

  1. Rudolf Drexler, Ing., 55 r., IT konzultant, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina – Boris Kollár
  2. Matej Fabšík, Mgr., 33 r., poslanec VÚC, nezávislý kandidát
  3. Felicita Chromjaková, prof., Ing., PhD., 50 r., univerzitná profesorka, nezávislá kandidátka
  4. Ľubomír Ježo, JUDr., 60 r., prednosta mestského úradu, nezávislý kandidát
  5. Marián Mihalda, Ing., 45 r., energetik, nezávislý kandidát
  6. Vavrín Randa, Ing., 62 r., kontrolór NKÚ SR, Šanca
  7. Andrea Starinská, Mgr., 41 r., mediátorka, advokátska koncipientka, nezávislá kandidátka
  8. František Šerík, Mgr., 37 r., obchodný referent, nezávislý kandidát
  9. Jaroslav Šidlo,  34 r., konateľ firmy, nezávislý kandidát
  10. Pavel Švaňa, 54 r., pracovník SBS, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Kysucké Nové Mesto – kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

  1. Tomáš Bubelíny, Ing., 30 r., inžinier kvality, Slovenská národná strana
  2. Matej Fabšík, Mgr., 33 r., poslanec VÚC, nezávislý kandidát
  3. Miroslav Kuric, 58 r., inštalatér, kúrenár, nezávislý kandidát
  4. Ján Maraček, 60 r., dôchodca, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  5. Dušan Mičian, 58 r., živnostník, Slovenská národná strana
  6. Marián Mihalda, Ing.,45 r., energetik, nezávislý kandidát
  7. Tibor Nekoranec, 53 r., technik, nezávislý kandidát
  8. Katarína Novotná, 65 r., dôchodkyňa, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina – Boris Kollár
  9. Vavrín Randa, Ing., 62 r., kontrolór NKÚ SR, Šanca
  10. Štefan Ripeľ, 62 r., stavbár, Národná koalícia
  11. Hedvika Ságová, 44 r., vedúca kuchyne, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  12. Jaroslav Šidlo, 34 r., konateľ firmy, nezávislý kandidát
  13. Milan Vnuk, 35 r., SZČO, Progresívne Slovensko

Volebný obvod č. 2

  1. Igor Behúň, Ing., 53 r., stredný manažér, nezávislý kandidát
  2. Tomáš Bojko, 28 r., operátor kvality, nezávislý kandidát
  3. Veronika Caletková, JUDr., 30 r., advokátska koncipientka, nezávislá kandidátka
  4. Petronela Hercová, Bc., 38 r., pokladníčka, nezávislá kandidátka
  5. Felicita Chromjaková, prof., Ing., PhD., 50 r., univerzitná profesorka, nezávislý kandidát
  6. Martina Janeková, Mgr., 33 r., učiteľka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina – Boris Kollár
  7. Ivan Poláček, 63 r.,SZČO, nezávislý kandidát
  8. Ľudmila Romanová, 54 r., ekonómka, Strana zelených Slovenska
  9. Roman Stecher, 45 r., špeciálny pedagóg, nezávislý kandidát
  10. Ladislav Šlapka, Ing., 30 r., technik, nezávislý kandidát
  11. Lenka Vlčková, 40 r., manažérka správy budov, nezávislá kandidátka
  12. Lukáš Vojsovič, Ing., 27 r., projektový manažér, nezávislý kandidát
  13. Jakub Vršanský, Bc., Ing., 30 r., starší referent, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 3

  1. Dana Čuláková, RNDr., PhD., 57 r., vedúca oddelenia, nezávislá kandidátka
  2. Miroslav Gibala, 50 r., manažér reklamnej agentúry, nezávislý kandidát
  3. Ondrej Holienčík, Mgr., Ing., 46 r., riaditeľ školy, Kresťanskodemokratické hnutie
  4. Jozef Jakubík, 58 r., THP na škole, nezávislý kandidát
  5. Ivana Ondrušíková, Ing., 43 r., manažérka logistiky, Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 4

  1. Katarína Ďuranová, 67 r., dôchodkyňa, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  2. Ladislav Feiler, Mgr., 66 r., sociálny pracovník, Slovenská národná strana
  3. Ľubomír Golis, Ing., 60 r., pracovník údržby mesta, Smer- sociálna demokracia
  4. Stanislav Heľo, 32 r., živnostník, nezávislý kandidát
  5. Ján Palla, 46 r.,nastavovač, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  6. Roman Šarina, 42 r.,realitný maklér, nezávislý kandidát
  7. František Šerík, Mgr., 37 r., obchodný referent, nezávislý kandidát
  8. Patrik Varoš, 46 r.,SZČO, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 5

  1. Daniel Bandura, Mgr., 62 r., učiteľ ZŠ, Slovenská národná strana
  2. Zuzana Hutyrová, JUDr., 40 r., štátna zamestnankyňa – právnička, Slovenská národná strana
  3. Pavol Kobrtek, Ing., 45 r., programátor, nezávislý kandidát
  4. Ladislav Staňa, RNDr., 67 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska
  5. Pavel Švaňa,  54 r., pracovník SBS, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  6. Milan Truban, Ing., 32 r., asistent manažéra, Progresívne Slovensko
  7. Lena Turčániová, 46 r., referentka, koordinátorka, nezávislá kandidátka
  8. Eva Vlčková, Mgr., 45 r., učiteľka ZŠ, nezávislá kandidátka

Volebný obvod č. 6

  1. Rudolf Drexler, Ing., 55 r., IT konzultant, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia  a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina – Boris Kollár
  2. Ľubomír  Ježo, JUDr., 60 r., prednosta mestského úradu, nezávislý kandidát
  3. Ján Korman, 52 r., SZČO, Spolu – občianska demokracia
  4. Vladimír Macášek, Ing., 60 r., zástupca riaditeľa, Smer – sociálna demokracia
  5. Martin Priečko, PhDr., PhD., 39 r., vedecký pracovník, výškový špecialista, nezávislý kandidát
  6. Ľubomír Šteiniger, Mgr., 53 r., energetik, Kresťanskodemokratické hnutie
  7. Anton Vrábel, RSDr., 70 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

Volebný obvod č. 7

  1. Elena Holienčíková, 55 r., invalidná dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
  2. Vladimír Hromádka, Mgr., 50 r., riaditeľ ZŠ, Smer- sociálna demokracia
  3. Štefan Kočiš, 55 r., živnostník, Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 8

  1. Branislav Dupkala, 55 r., výrobný pracovník, Vzdor – strana práce
  2. Vladimír Svrček, Ing., 49 r., riaditeľ spoločnosti, znalec, nezávislý kandidát

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom