Komunálne voľby Nové Mesto 2018: Kandidáti na starostu a poslancov mestskej časti

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Nové Mesto nájdete v článku TU

Komunálne voľby 2018: Bratislava – Nové Mesto

Bratislava – Nové Mesto: kandidáti na starostu

  1. Matúš Čupka (31), Mgr., projektový manažér, nezávislý kandidát
  2. Miroslav Kolesár (35), Ing. ,obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
  3. Rudolf Kusý (42), Mgr., starosta, nezávislý kandidát

Bratislava – Nové Mesto: kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

  1. Andrej Balga (39), MBA, projektový konzultant o. z. pre ROZVOJ BRATISLAVSKÉHO NOVÉHO MESTA, nezávislý kandidát
  2. Pavol Dubček (70), MUDr., lekár, Strana zelených Slovenska
  3. Branislav Filipovič (40), Bc., manažér, aktivista, dobrovoľník, nezávislý kandidát
  4. Libor Gašpierik (45), Ing., ekonóm, občiansky aktivista Zachráňme mestské vinohrady a Novomestský okrášľovací spolok, nezávislý kandidát
  5. Miroslav Goldschmied (44), Bc., riaditeľ školy korčuľovania, Most – Híd
  6. Michal Hanker (32), podnikateľ, nezávislý kandidát
  7. Tomáš Korček (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  8. Ľubomír Kuzma (36), Mgr., IT administrátor, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  9. Rostislav Polách (56), technik, nezávislý kandidát
  10. Štefan Polák (63) ,prof., MUDr., CSc., lekár, pedagóg, SNS

Volebný obvod č. 2

  1. Katarína Augustinič (36), Ing., dopravná inžinierka, nezávislá kandidátka
  2. Jozef Bielik (56), Ing., nezávislý novinár, nezávislý kandidát
  3. Jozef Dubravický (46), MUDr., lekár, Strana zelených Slovenska
  4. Pavol Galamboš (54), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  5. Ján Havránek (39), manažér, SNS
  6. Martin Hoza (52), Ing., arch., SZČO – architekt, Starostovia a nezávislí kandidáti
  7. Michal Hrčka (42), referent marketingovej propagácie, nezávislý kandidát
  8. Ivan Ištvánffy (45), EUR Ing., riaditeľ ASM MO SR, SNS
  9. Jaroslav Málek (60), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  10. Marianna Mašátová Haliaková (39), Mgr., novinárka, zakladateľka RC Kominárka, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  11. Vladimír Mikuš (32), Mgr., projektový konzultant, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  12. Ľuboš Mikuška (37) ,Mgr., právnik SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  13. Dagmar Pupalová (45), interior designer, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  14. Peter Szusčík (50), ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  15. Roman Štamberský (36), odborný konzultant o. z. pre ROZVOJ BRATISLAVSKÉHO NOVÉHO MESTA, nezávislý kandidát
  16. Pavol Troiak (32), Ing., procesný analytik, Team Vallo,Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko
  17. Peter Vaškovič (55), Ing., arch., architekt-urbanista, vedúci oddelenie MÚ, nezávislý kandidát
  18. Monika Vinczeová (52), živnostníčka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volia 7 poslanci

Volebný obvod č. 3

  1. Marián Bauman (49), SZČO, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  2. Karol Bujaček (33), Ing., programátor, nezávislý kandidát
  3. Ján Čičmič (74), odborný referent, Doma dobre
  4. Viktor Holečko (27), Bc., sociálny pedagóg a vychovávateľ, nezávislý kandidát
  5. Róbert Lamprecht (57), podnikateľ, Strana zelených Slovenska
  6. Alan Lano (32), Bc., telefonický operátor, KSS
  7. Jakub Mrva (34), Ing., manažér, občiansky aktivista za reguláciu developerov a ochranu lesov, Team Vallo, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko
  8. Karol Németh (67), Ing., aktivista, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  9. Otto Novitzký (61), Ing., arch., architekt, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  10. Martin Ondruš (50), MUDr., lekár – stomatológ, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  11. Ľubomír Petrík (71), JUDr., právnik, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  12. Juraj Petrovič (47), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  13. Edita Pfundtner (45), Mgr., advokátka, nezávislá kandidátka
  14. Anna Piskáčková (38), Bc., klasická filologička, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  15. Róbert Puk (52), bloger, nezávislý kandidát
  16. Simona Rudinská (54), podnikateľka, nezávislá kandidátka
  17. Róbert Šetina (39), IT projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  18. Darina Timková (49), Mgr., občianska aktivistka, manažérka, nezávislá kandidátka
  19. Martin Vlačiky (36), Mgr., Ph.D., geológ-paleontológ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  20. Vladimír Volf (28), manažér, ochranár, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov

Volebný obvod č. 4

  1. Andrej Árva (36), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  2. Dagmar Arvayová (50), poštová doručovateľka, nezávislá kandidátka
  3. Juraj Haydu (67), dôchodca (projektant), nezávislý kandidát
  4. Michal Jakubišin (60), Mgr., operátor DTP, SNS
  5. Miroslav Kolesár (35), Ing., obchodný riaditeľ, Strana moderného Slovenska
  6. Andrej Krabáč (49), Ing., dopravný inžinier, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  7. Martin Lovich (42), systémový inžinier pre hlasové systémy, nezávislý kandidát
  8. Richard Mikulec (42), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  9. Martina Stachová (28), podnikateľka, SNS
  10. Katarína Šebejová (53), Ing., PhD., ekonomický analytik, nezávislá kandidátka
  11. Silvia Švecová (43), Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka
  12. Andrea Vítková (51), Ing., účtovníčka, nezávislá kandidátka
  13. Peter Weiss (37),Mgr., manažér v oblasti výskumu, inovácií a vzdelávania, nezávislý kandidát
  14. Stanislav Winkler (61), Ing., manažér, zástupca starostu, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 7 poslanci

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Boris Kollár