Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Komunálne voľby Podunajské Biskupice 2018: Kandidáti na starostu a poslancov mestskej časti

Výsledky komunálne voľby Podunajské Biskupice nájdete v článku TU

Komunálne voľby 2018: Bratislava – Podunajské Biskupice

Bratislava – Podunajské Biskupice: kandidáti na starostu

1. Andrej Bojczún (44), koordinátor v oblasti životného rostredia, nezávislý kandidát
2. Milan Černý (41), Ing., viceprimátor hl. mesta SR Bratislava, nezávislý kandidát
3. Ján Duranský (52), Bc., manažér, nezávislý kandidát
4. Martin Halás (46), Ing., ekonóm, nezávislý kandidát
5. Kristián Kevický (47), Mgr., štátny zamestnanec vo výslužbe, nezávislý kandidát
6. Ján Kšiňan (42), Mgr., vedúci oddelenia hospodárskej správy Kancelárie Najvyššieho súdu SR, nezávislý kandidát
7. Zoran Kupkovič (32), Mgr., dopravný expert, Smer – sociálna demokracia, SNS
8. Roman Lamoš (35), Ing., projektant, stavebný inžinier, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
9. Zoltán Pék (62), Mgr., novinár – publicista, Most-Híd, SaS, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova
10. Ján Španko (49), Mgr., expert of ISS, nezávislý kandidát

Bratislava – Podunajské Biskupice: kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Andrej Barinka (28), Ing. arch., architekt, manažér, Doma dobre
2. Andrej Bojczún (44), koordinátor v oblasti životného prostredia, nezávislý kandidát
3. Peter Csóka (28), supervisor, nezávislý kandidát
4. Zuzana Čermanová (31), Ing. PhD., stavebná inžinierka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
5. Olívia Falanga Wurster (46), Ing., ekonómka, SMK – MKP
6. Jakub Ferko (24), inštruktor plávania, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
7. Attila Foglszinger  (51), vodič,  SMK – MKP
8. Alžbeta Hašková (34), Mgr., administratívna pracovníčka – rozvoj siete, SMK – MKP
9. Izabella Jégh (68), kultúrna pracovníčka, SMK – MKP
10. Eduard Kršák (28), realitný maklér, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
11. Barbora Lukáčová (38), Mgr., odborníčka na regionálny rozvoj, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
12. Katarína Matuszná (37), Ing. PhD., chemická inžinierka, SMK – MKP
13. Patricia Mónosiová (37), Ing., hlavná štátna radkyňa, nezávislá kandidátka
14. Jozef Papp (35), podnikateľ, Doma dobre
15. Zoltán Pék (62), Mgr., novinár – publicista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
16. Viliam Posch (31), Mgr., právnik, nezávislý kandidát
17. Ladislav Rosival (50), Mgr., konateľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
18. Iveta Sekerová (48), Ing., pedagogička, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
19. Zuzana Špaleková (56), Mgr., štátna zamestnankyňa, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
20. Juraj Štvrtecký (65), plavebný inštruktor, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
21. Juraj Vaľko (31) Mgr., hlavný inšpektor nad trhom cenných papierov a dôchodkovým sporením, nezávislý kandidát
22. Ildikó Virágová (51), Ing., podnikateľka,  SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod č. 2

1. Peter Adamec (64), Ing., stavebný inžinier, Doma dobre
2. Róbert Bukvay (43), Ing. PhD., MHA, manažér, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
3. Robert Csölle (55), bezpečnostný pracovník, Národná koalícia
4. Anna Čierna (73), učiteľka v materskej škole, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
5. Iveta Daňková (53), vodička MHD, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
6. Michal Drábik (36), Ing., podnikateľ, projektant, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
7. Petr Faktor (55), podnikateľ, Doma dobre
8. Andrej Fandak (39), Ing., programátor – IT konzultant,  SMK – MKP
9. Jana Grossmanová (42), Mgr., riaditeľka jaslí, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
10. Ľudovít Hajduk (47), doc., PhDr., PhD, riaditeľ a prorektor, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
11. Pavol Hanzel (33), občiansky aktivista, nezávislý kandidát
12. Vladimír Holásek (50), Ing., Bc., inžinier životného prostredia, demokrati Slovenska
13. Radovan Kazda (46), Ing., vydavateľ, OKS
14. Stanislav Koiš (31), Mgr., občiansky aktivista, nezávislý kandidát
15. Mikuláš Krippel (32), Mgr., PhD., právnik a univerzitný učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
16. Roman Kupka (43), živnostník, nezávislý kandidát
17. Zoran Kupkovič (32), Mgr., dopravný expert, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
18. Dana Lešková (69), dôchodkyňa, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
19. Jakub Lipták (26), Mgr., analytik médií, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
20. Jana Malá (37), retailová pracovníčka, nezávislá kandidátka
21. Stanislav Opravil (43), manažér, Doma dobre
22. Tomáš Pindúr (37), Ing., vedúci oddelenia cenotvorby, nezávislý kandidát
23. Erik Sojka (32), JUDr., manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
24. Mária Štvrtecká (38), spracovateľka úverov, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
25. Peter Tham (70), dôchodca, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
26. Peter Tóth (34), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

Volebný obvod č. 3

1. Miroslav Adamec (37), Mgr., IT- špecialista, Doma dobre
2. Valér Barinka (59), Ing., stavebný inžinier, Doma dobre
3. Boris Boleček (39), technik špecialista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
4. Anna Brániková (65), učiteľka, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
5. František Chmelíček (67), revízny technik, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
6. Sofia Karasová (21), študentka, Národná koalícia
7. Viera Komiňáková (47), Mgr., manažérka, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
8. Jana Kováčiková (35), projektová manažérka, Demokrati Slovenska
9. Pavol Kubiš (54), zástupca riaditeľa úradu BSK, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
10. Roman Lamoš (35), Ing., projektant, stavebný inžinier, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
11. Matúš Mendl (29), podnikateľ, Nezávislé fórum
12. Rozália Múčková (63), učiteľka v materskej škole, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
13. Martin Šuňal (40), mechanik MaR,  SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
14. Boris Vereš (39), bezpečnostný pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
15. Ľubica Žiaková (41), učiteľka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Odporúčané články

Ústavný súd rozhodol o neplatnosti volieb niektorých starostov, vybavil všetky sťažnosti Primátor Trnavy Bročka investoval do volebnej kampane viac ako 16 tisíc eur, Mráz dal trikrát viac

Neprehliadnite

Ak Pellegrini považuje predčasné voľby za jediné riešenie, SNS ho podporí Balené vody si kúpilo až 96 percent domácností na Slovensku. Koľko eur sme minuli na ich nákup? Kuzminová si pri víťazstve v stíhačke splnila ďalší sen, prvýkrát v kariére trafila všetky terče Nemecká polícia zadržala desať ľudí, plánovali teroristický útok Čaputová a Šefčovič sa v otázke finančnej pomoci od USA zhodli, rozdeľuje ich voľba ústavných sudcov Video: Peter Sagan opäť bojoval o triumf na najdlhšej klasike Miláno – San Remo (aktualizované) Byt v trebišovskom paneláku zachvátil požiar, o život prišlo 15-mesačné dieťa Mayová možno nedá dohodu o brexite na schválenie do parlamentu, problémom je nedostatočná podpora

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Politika

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.