Komunálne voľby Púchov 2018: Kandidáti na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Púchov nájdete
v článku TU

Komunálne voľby 2018: Púchov

Púchov: kandidáti na primátora

1. Michal Bizoň, Ing., M.Sc., 56 r., konateľ obchodnej spoločnosti, nezávislý kandidát
2. Pavol Crkoň, JUDr., 51 r., právnik, nezávislý kandidát
3. Miroslav Faktor, Ing., 58 r., manažér, nezávislý kandidát
4. Katarína Heneková, JUDr., 43 r., vedúca oddelenia zápisov práv k nehnuteľnostiam, nezávislá kandidátka
5. Roman Hvizdák, Bc., 42 r., manažér kultúry, nezávislý kandidát
6. Irena Kováčiková, 66 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
7. Miroslav Kubičár, PaedDr., 58 r., riaditeľ gymnázia, nezávislý kandidát
8. Marián Michalec, Mgr., 51 r., manažér, nezávislý kandidát
9. Marián Mišún, Mgr., 38 r., asistent poslanca NRSR a robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Púchov: kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

1. Ján Gabčo, PaedDr. Mgr. art., PhD., 33 r., učiteľ, nezávislý kandidát
2. Milan Janco, 56 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
3. Pavol Kuchta, Ing., 27 r., manažér logistiky, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
4. Daniel Lako, Ing., 60 r., podnikateľ, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
5. Pavel Melišík, Ing., 68 r., dôchodca, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
6. Zuzana Obertová Gábelová, 43 r., finančný agent, nezávislá kandidátka
7. Radoslav Varga, Mgr., 48 r., novinár, nezávislý kandidát
8. Ivan Zahradový, 51 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 2

1. Miriam Bašková Gabčová, Ing., Ph.D., 43 r., SZČO, nezávislá kandidátka
2. Miroslav Bučko, Mgr., 55 r., učiteľ, nezávislý kandidát
3. Katarína Heneková, JUDr., 43 r vedúca oddelenia zápisov práv k nehnuteľnostiam, nezávislá kandidátka
4. Jaroslav Hupka, Ing., 46 r., obchodný manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)
5. Radka Kapustová, 25 r., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka
6. Milan Kováč, Bc., 53 r., policajt, nezávislý kandidát 7. Ľubica Kuchařová, Ing., 40 r., audítorka a lektorka pre systém ochrany ŽP a BOZP, nezávislá kandidátka
7. Ľubica Kuchařová, Ing., 40 r., audítorka a lektorka pre systém ochrany ŽP a BOZP, nezávislá
kandidátka
8. Radomír Kvasnička, 25 r., živnostník, nezávislý kandidát
9. Anton Martinko, Ing., 32 r., ekonóm, účtovník, nezávislý kandidát
10. Lukáš Ranik, Ing., 30 r., manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova

Volebný obvod č. 3

1. Eleonóra Bučková, Mgr., 55 r., učiteľka, nezávislá kandidátka
2. Viliam Karas, Ing., 55 r., manažér, nezávislý kandidát
3. Irena Kováčiková, 66 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
4. Andrej Kozák, Ing., 28 r., technológ, nezávislý kandidát
5. Daniel Krištof, 30 r., robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
6. Vladimír Kuchař, Ing., 54 r., ekonóm, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
7. Juraj Lednický, 31 r., operátor výroby, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
8. Miroslava Sliacka, Ing., 34 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

Volebný obvod č. 4

1. Michal Dubovan, 33 r., gastro manažér, Kresťanskodemokratické hnutie
2. Jarmila Halušková, 39 r., SZČO, Spolu – občianska demokracia
3. Peter Hinka, 33 r., robotník, nezávislý kandidát
4. Roman Hvizdák, Bc., 42 r., manažér kultúry, nezávislý kandidát
5. Miroslav Kubičár, PaedDr., 58 r., riaditeľ gymnázia, nezávislý kandidát
6. Marián Mišún, Mgr., 38 r., asistent poslanca NRSR a robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
7. Peter Prekop, 67 r., dôchodca, nezávislý kandidát
8. Miroslav Sádecký, 38 r., vodič, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
9. Peter Švec, Ing., 35 r., projektový manažér, Spolu – občianska demokracia
10. Milada Vargová, Mgr., 50 r., manažérka kultúry, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 5

1. Peter Bílik, Mgr., 43 r., pedagóg, nezávislý kandidát
2. Angela Lazorová, Mgr., 43 r., špecialista ľudských zdrojov, nezávislá kandidátka
3. Karol Malinka, 62 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie
4. Stanislav Mráz, 55 r., správca, nezávislý kandidát
5. Ján Petro, 64 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 6

1. Marek Braniš, 35 r., robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
2. Jozef Čambalík, Mgr., 49 r., učiteľ SPŠ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
3. Igor Hurta, MUDr., 46 r., lekár, Doma dobre
4. Rudolf Marman, 43 r., manažér, nezávislý kandidát5. Marián Michalec, Mgr., 51 r., manažér, nezávislý kandidát
6. Ladislav Suchánek, Bc., 46 r., policajt, nezávislý kandidát
7. Peter Žiačik, Ing., 55 r., manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 7

1. Cyril Crkoň, Bc., 47 r., pedagóg, nezávislý kandidát
2. Lukáš Garaj, 20 r., robotník, Ľudová strana pevnosť Slovensko
3. Ján Riško, Ing., 54 r., technik, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 8

1. Emil Filo, Ing., 59 r., SZČO, nezávislý kandidát
2. Milan Janto, 33 r., SZČO, nezávislý kandidát3. Roman Špaček, Mgr., 49 r., učiteľ, nezávislý kandidát
4. Vladimír Taraba, doc. Ing., PhD., 65 r., technik, nezávislý kandidát
5. Milan Trník, 55 r., vedúci prevádzky tepelného hospodárstva, Strana moderného Slovenska (sms)

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 9

1. Ivan Kubiš, 45 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Rastislav Minárik, 27 r., robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Boris Kollár