Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk
2. 11. 2018 0:38 PolitikaRačaPolitika z lokality Rača od WebNoviny.skWebNoviny.sk Diskusia

Komunálne voľby Rača 2018: Kandidáti na starostu a poslancov mestskej časti

Výsledky komunálne voľby Rača nájdete v článku TU

Komunálne voľby 2018: Bratislava – Rača

Bratislava – Rača: kandidáti na starostu

  1. Michal Drotován (37), Mgr., prednosta miestneho úradu, nezávislý kandidát
  2. Monika Luknárová (48), Mgr., manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Peter Pilinský (46), Mgr., starosta, nezávislý kandidát

Bratislava – Rača: kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

  1. Milan Abel (57), živnostník, nezávislý kandidát
  2. Martin Babík (49), Ing., energetik, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Viktor Bielko (39), Ing., manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  4. Marián Borbély (59), podnikateľ, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. František Čmelko (70), dôchodca, Smer – SD, SNS
  6. Milada Dobrotková (62), Ing., MPH, riaditeľka zariadenia sociálnych služieb, Nezávislý kandidát
  7. Juraj Dobšovič (30), Mgr., živnostník, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  8. Štefan Engi (32), technický manažér nových médií, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  9. Mária Fatulová (68), ekonómka, Smer – SD, SNS
  10. Nadežda Fuksová (35), Ing., PhD., lektorka, NAJ – Nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  11. Ondrej Halás (30), podnikateľ, Smer – SD, SNS
  12. Jozef Hlucháň (36), Ing., energetik, Smer – SD, SNS
  13. Adam Hochel (47), MUDr., PhD., MPH, Demokratická strana
  14. Soňa Holiková (43), PhDr., Únia materských centier, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokarcia
  15. Rudolf Ivičič (63), Mgr., lesník, nezávislý kandidát
  16. Miloslav Jošt (36), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  17. Rudolf Kazmer (40), Mgr., štátna správa, nezávislý kandidát
  18. Mário Khandl (41), Mgr., obchodný manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  19. Branko Kovačič (49), podnikateľ, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  20. Ivan Krampl (51), Mgr., technik, nezávislý kandidát
  21. Ľubomír Krampl (62), živnostník, občiansky aktivista, Smer – SD, SNS
  22. Ján Lipiansky (44), Ing., hokejový tréner reprezentácie mládeže, Starostovia a nezávislí kandidáti
  23. Monika Luknárová (48), Mgr., manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  24. Juraj Madzin (64), JUDr., právnik, nezávislý kandidát
  25. Alexander Marčan (67), chemik, nezávislý kandidát
  26. Stanislava Mattová (31), Bc., tlačová hovorkyňa, NAJ – Nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  27. Miloš Maťuš (48), vinár a vinohradník, Starostovia a nezávislí kandidáti
  28. Peter Mazúr (64), stavebný technik, nezávislý kandidát
  29. Daniela Mýtna (61), Ing., redaktorka, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  30. Róbert Pajdlhauser (51), Ing., manažér logistiky, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  31. Ján Polakovič (29), Mgr., manažér, nezávislý kandidát
  32. Peter Potocký (65), Ing., živnostník – informatik, Smer – SD, SNS
  33. Filip Rybanič (26), asistent poslanca NR SR, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  34. Pavel Schwarz (36), IWT, dopravný manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  35. Viliam Srdoš (49), MUDr., lekár, Smer – SD, SNS
  36. Ingrid Vanerková (54), Ing., stavebná inžinierka, nezávislý kandidát
  37. Miroslava Vermeiren (34), Mgr., finančná analytička IBM, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  38. Ivan Vrana (50), vinár, Starostovia a nezávislí kandidáti
  39. Marián Vulgan (34), JUDr., advokát, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 10 poslancov

Volebný obvod č. 2

  1. Milan Andraš (65), doc. Ing. Arch. PhD, vysokoškolský pedagóg, Nezávislé fórum
  2. Lenka Antalová Plavuchová (40), Mgr., projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  3. Matúš Burian (37), Mgr., hostinský, Starostovia a nezávislí kandidáti
  4. Miloš Eliaš (64), Ing., poradca v medzinárodnom obchode, NAJ – Nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
  5. Martin Fadin (40), Mgr., knihovník, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Martin Hajdúch (29), Mgr., ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Robert Hammer (39), farmár, nezávislý kandidát
  8. Ivan Janečka (52), podnikateľ, Nezávislé fórum
  9. Jozef Kadlečík (64), RNDr., vysokoškolský učiteľ, Starostovia a nezávislí kandidáti
  10. Miroslav Marejka (58), skladník – vodič, nezávislý kandidát
  11. Charilaos Papageorgiou (38), finančný riaditeľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  12. Roman Ruhig (47), Mgr., právnik, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  13. Peter Šinály (60), Ing., kontrolór hlavného mesta SR, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci

Volebný obvod č. 3

  1. Dagmar Gelingerová (54), obchodná manažérka, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Patrik Líška (26), Mgr., podnikateľ – živnostník, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Dušan Seifert (43), Ing., administratívny pracovník, Smer – SD, SNS
  4. Dušan Štancel (60), Mgr., učiteľ, tréner atletiky, Smer – SD, SNS
  5. Radko Tiňo (44), doc. Ing. PhD., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  6. Dominik Vrba (19), študent, Strana zelených Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Odporúčané články

Viaceré obce majú doplňujúce komunálne voľby, v Ondavke nemal o post starostu nikto záujem Ústavný súd rozhodol o neplatnosti volieb niektorých starostov, vybavil všetky sťažnosti

Neprehliadnite

Státisíce včiel z úľov na streche katedrály Notre Dame prežili ničivý požiar Kultúrne domy a kostoly na východe Slovenska zrekonštruujú, od Pelleginiho vlády získali dotácie Vo veľkonočných figúrkach sa nemusí skrývať čokoláda, upozorňuje ministerstvo pôdohospodárstva Polícia zatkla dvoch tínedžerov v prípade zastrelenia novinárky McKeeovej v Londonderry Cez Slovensko sa budú presúvať nielen americkí vojaci, upozorňuje ministerstvo obrany Video: Albert Rusnák zahviezdil dvomi gólmi a stal sa strojcom víťazstva Real Salt Lake Leteckí záchranári pomáhali mužovi v Poráči, po páde z rebríka si poranil hlavu aj rebrá Slovensko sa v príprave pred MS v hokeji 2019 dočkalo víťazstva, Rakúsko inkasovalo päť gólov

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Politika

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.