Komunálne voľby Ružinov 2018: Kandidáti na starostu a poslancov mestskej časti

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Ružinov nájdete v článku TU

Komunálne voľby 2018: Bratislava – Ružinov

Bratislava – Ružinov: kandidáti na starostu

  1.  Igor Adamec (54), Mgr., riaditeľ TVRaRE, s.r.o., Slovenská konzervatívna strana
    2. Ján Buocik (41), Mgr., advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, NOVA
    3. Slavomír Drozd (53), Ing., dizajnér, Smer- SD, SNS, Strana zelených Slovenska
    4. Martin Chren (37), Ing., ekonóm, nezávislý kandidát
    5. Kristína Laššáková (32) asistent poslanca NR SR, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
    6. Dušan Pekár (54), JUDr., Ing., starosta, KDH
    7. Jana Poláčiková (51), PhDr. vysokoškolská pedagogička, projektová manažérka pre veda výskum, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

Bratislava – Ružinov: kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

  1. Eva Bacigálová (56), Mgr., novinárka, nezávislá kandidátka
  2. Patrik Baláž (24), Bc., študent, Národná koalícia
  3. Slavomír Čičmanec (65), Ing., ekonóm, KDH
  4. Michal Gašaj (36), Ing., PhD., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Monika Kozelová (57), Mgr., občianska aktivistka, nezávislá kandidátka
  6. Peter Kuklica (55), Ing., SZČO – strojný inžinier, KDH
  7. Ondrej Matuška (23), študent, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  8. Filip Mroček (23), Bc., ochranár a fotograf prírody, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Ľuba Nagyová (45), Ing., riaditeľka pobočky banky, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Anna Reinerová (60), Ing., ekonómka, nezávislá kandidátka
  11. Anton Savitsky (68), dôchodca, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  12. Katarína Šimončičová (70), Ing., ochranárka, Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  13. Lukáš Zajac (34), Mgr., PhD., MSc., vysokoškolský pedagóg, Starostovia a nezávislí kandidáti

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 2

  1. Tomáš Alscher (34), Ing., MPH, generálny riaditeľ NOÚ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  2. Jozef Andrekó (24), živnostník – personalista, KDH
  3. Boris Čechvala (63), Mgr., verejná správa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  4. Martin Klementis (54), Ing., správca pohľadávok, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Roman Kyselica (35), Mgr., hotelový manažér, nezávislý kandidát
  6. Jozef Matúšek (71), Mgr., občiansky aktivista, pedagóg, predseda Združenia občanov, poslanec, nezávislý kandidát
  7. Mihal Tóth (37), senior manažér, stavebníctvo, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 3

  1. Igor Adamec (54), Mgr., riaditeľ TVRaRE, s.r.o., Slovenská konzervatívna strana
  2. Jozef Bonko (57), technik, KDH
  3. Martina Fondrková (44), Mgr., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
  4. Pavol Komlóssy (55), Ing., stredoškolský učiteľ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Ivan Kraszkó (52), Mgr., riaditeľ firmy Team Vallo, Progresívne Slovensko , SPOLU – občianska demokracia
  6. Kristína Laššáková (32), asistent poslanca NR SR, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  7. Natália Nadzamová (34), JUDr., DiS art., štátny radca, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  8. Jakub Nedoba (30), Mgr., publicista, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Michal Vicáň (34), Mgr., SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 4

  1. Michaela Biharyová (33), JUDr., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
  2. Miroslav Černák (24), Bauenergo s.r.o., manager, Národná koalícia
  3. Miloš Danihel (56), riaditeľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Slavomír Drozd (53), Ing., dizajnér, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Tomáš Egry (36), Ing., finančný kontrolór, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  6. Martin Ferák (46), Mgr., riaditeľ spoločnosti Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  7. Martin Gála (26), Mgr., vysokoškolský pedagóg, KDH
  8. Martin Horínek (41), podnikateľ, nezávislý kandidát
  9. Pavol Jusko (54), PhDr., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  10. Slavomír Kovár (38), manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Petra Kurhajcová (38), ekonóm, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Daniela Nemcová (55), Ing., PhD., pracovníčka verejnej správy, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  13. Juraj Polčič (35), Mgr., sociálny pracovník, nezávislý kandidát
  14. Patrik Riszdorfer (51), Mgr., podnikateľ, Strana moderného Slovenska
  15. Štefan Šutý (53), doc., Ing., PhD., docent na FCHPT STU, KDH
  16. Katarína Tomandlová (46), Mgr., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka
  17. Erik Vároši (41), Mgr., koordinátor ochrany detí pred násilím, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 5

  1. Peter Frasch (43), Ing., systémový inžinier – informatik, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Peter Herceg (45), Mgr., projektový manažér a koordinátor dobrovoľníkov, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  3. Dario Kočíšek (52), živnostník, nezávislý kandidát
  4. Daniel Kučera (44), Bc., technický manažér – zriaďovateľ školy, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Matej Kučera (30), Mgr., zamestnanec Sociálnej poisťovne, nezávislý kandidát
  6. Matúš Meheš (38), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Rudolf Orlický (68), mechanik, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  8. Peter Šmotlák (59), Ing., SZČO – stavebný technik, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Lucia Štasselová (60), Ing. Arch., poslankyňa Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  10. Daniela Šurinová (41), JUDr., KDH
  11. Dušan Žák (55), Ing., informatik, KDH
  12. Marián Žerjava (52), Ing., Mgr., inšpektorát práce, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 6

  1. Mária Barancová (57), PaeDr., pedagogička, nezávislá kandidátka
  2. Marcel Černý (25), vonkajší operátor, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  3. Monika Ďurajková (31), Ing., dobrovoľný inšpektor životného prostredia, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  4. Nikolaj Gečevský (41), hasič a koordinátor záchranných zložiek, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Rudolf Hauzer (52), Mgr., MBA., riaditeľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Martin Kostelničák (34), PhDr., doktorand UK, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  7. Viktor Kucej (26), Ing., stavebný inžinier, KDH
  8. Katarína Nemešová (39), Mgr., manažér obchodu, nezávislá kandidátka
  9. Petra Palenčárová (37), Mgr., manažér komunikácie – poverená riadením oddelenia komunikácie, Slovenská konzervatívna strana
  10. Martin Pener (40), Mgr., zástupca starostu, KDH
  11. Michal Rečičár (27), oblastný riaditeľ IKON partner s.r.o., Národ a spravodlivosť – naša strana
  12. Martin Vojtašovič (34), JUDr., projektový manažér a zástupca riaditeľa projektového riadenia ŽSR, Slovenská konzervatívna strana
  13. Pavel Vráblik (39), Ing., SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 7

  1. Kamil Bodnár (38), Mgr., IT analytik, ,SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. František Bolgáč (42), Ing., Hlavný radca, team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  3. František Fabián (42), Ing., MBA, riaditeľ cestovnej agentúry a vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
  4. Soňa Hanzlovičová (52), PhDr., Mgr., poradca MV SR, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Martin Izso (48), manažér, Doma dobre
  6. Marcela Kulifajová (43), Ing., manažérka strednej školy, nezávislá kandidátka
  7. Babetta Laborde (52), referentka, KDH
  8. Jana Matejíčková (57), Ing., publicistka v oblasti vedy a techniky, KDH
  9. Robert Müller (61), dôchodca, Most – Híd
  10. Jakub Mydla (29), Ing., stavebný inžinier, nezávislý kandidát
  11. Maroš Smolec (44), Mgr., správca Matice slovenskej, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenských
  12. Janka Šípošová (69), PhDr., CSc., psychologička, expertka pre obete trestných činov, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Viliam Šlahor (54), Ing., SZČO, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 8

  1. Sylvia Beňová (41), Ing., generálna riaditeľka služ. úradu Ministerstva spravodlivosti SR, Most – Híd
  2. Daniel Dőmény (47), podnikateľ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  3. Miloslav Hrádek (44), JUDr., Mgr., kontrolór, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Juraj Kerekeš (66), Ing., dôchodca, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Maroš Mačuha (45), Mgr., PhD., kultúrny manažér a aktivista, nezávislý kandidát
  6. Lukáš Matejčík (27), pracovník pošty, KDH
  7. Robert Molnár (47), Ing., Mgr., riaditeľ podniku EKO – VPS, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Ladislav Nagy (35), manažér nákupu, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – Občianska demokracia
  9. Zuzana Ondrušová (40), Ing., živnostník – personalista, KDH
  10. Martin Patoprstý (33), Ing., ružinovský poslanec a aktivista, nezávislý kandidát
  11. Pavol Petrovič (54), Ing., podnikateľ, Šanca
  12. Alena Piatrová (55), PhDr., PhD., historik umenia, KDH
  13. Vladimír Sirotka (42), Ing., PhD., SZČO, nezávislý kandidát
  14. Jozef Šumichrast (37), Ing., PhD., riaditeľ, vysokoškolský pedagóg, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 9

  1. Vladimír Barčák (49), marketingový manažér, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  2. Marián Gajdoš (59), MVDr., súkr. veterinárny lekár, KDH
  3. Rastislav Kalafut (52), Ing., ekonóm, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  4. Marek Machata (35), Mgr. et. Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Silvia Pilková (44), vydavateľka, spisovateľka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  6. Vladimír Sloboda (39), Ing., manažér kvality, SaS, OĽaNO, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Peter Strapák (42), Ing., IT architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  8. Ivor Švihran (29), sprievodca cestovného ruchu, nezávislý kandidát
  9. Juraj Zelenay (50), Ing., informatik, KDH

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Boris Kollár