Komunálne voľby Senica 2018: Kandidáti na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Senica nájdete
v článku TU

Komunálne voľby 2018 – Senica

Senica – kandidáti na primátora

1. Martin Džačovský, Ing., Mgr., 35 r., advokát, nezávislý kandidát
2. Branislav Grimm, Mgr., 59 r., primátor mesta, nezávislý kandidát
3. Ján Hurban, Ing., MBA, 35 r., poslanec MsZ, Sme rodina – Boris Kollár
4. Peter Hutta, Mgr., 56 r., stredoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
5. Pavol Kalman, Ing., 53 r., ekonóm, podpredseda TTSK, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
6. Ondrej Krajči, Mgr., 66 r., samostatný referent sociálneho a kultúrneho poradenstva, nezávislý kandidát
7. Martin Lidaj, Ing., MBA, LL.M., 41 r., starší referent špecialista, Smer – sociálna demokracia, Most – Híd, Slovenská národná strana
8. Miroslav Riška, 54 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
9. Branislav Toman, 40 r., živnostník, nezávislý kandidát

Senica – kandidáti na poslancov mestského zastupiteľstva

Volebný obvod č. 1

1. Ivana Mičová, Mgr., 37 r., riaditeľka správy súdu, nezávislá kandidátka
2. Martin Škúrek, 43 r., vedúci odboru výroby tepla, Strana zelených Slovenska
3. Viera Wágnerová, Mgr., 45 r., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
4. Milan Zburin, 63 r., živnostník, Komunistická strana Slovenska

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 2

1. Filip Lackovič, Mgr., 36 r., politológ, nezávislý kandidát
2. Tomáš Motus, Mgr., 33 r., archeológ, Strana zelených Slovenska
3. Peter Pastucha, Mgr., 44 r., učiteľ, Spolu – občianska demokracia
4. František Šteffek, 53 r., SZČO, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 3

1. Miloš Blaško, Mgr., 64 r., riaditeľ, Smer – sociálna demokracia
2. Martin Čonka, Ing. arch., 41 r., architekt, nezávislý kandidát
3. Stanislav Hurban, 41 r., logista, Sme rodina – Boris Kollár
4. Miroslav Koprla, Mgr., PhD., 33 r., kultúrno-osvetový pracovník, Strana zelených Slovenska
5. Pavol Krutý, Mgr., 34 r., marketingový stratég, nezávislý kandidát
6. Miriam Madunická, PhDr., PhD., 47 r., riaditeľka SČK, nezávislá kandidátka
7. Pavol Mikulíček, Ing. arch., Mgr. art., PhD., 41 r., architekt, Strana zelených Slovenska
8. Andrej Miškovič, Mgr., 37 r., učiteľ, Spolu – občianska demokracia
9. Juraj Moravčík, Mgr., 34 r., poradca, nezávislý kandidát
10. Marek Paveska, 42 r., údržbár, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
11. Andrej Ragula, 40 r., manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
12. Ľubomír Štvrtecký, Mgr., 41 r., riaditeľ RSMS spol. s r. o., nezávislý kandidát
13. Peter Švec, Ing., 56 r., podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
14. Marián Žúrek, Mgr., 40 r., manažér logistiky, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Volebný obvod č. 4

1. Michal Andacký, 29 r., konateľ, Most – Híd
2. Gabriel Bartošek, Ing., 35 r., geodet, nezávislý kandidát
3. Daša Bartošová, Ing., 32 r., záhradná architektka, Strana zelených Slovenska
4. Michaela Danielová, 29 r., operátorka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
5. Peter Hutta, Mgr., 56 r., stredoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
6. Ľubica Krištofová, RNDr., 58 r., riaditeľka osvetového strediska, Strana zelených Slovenska
7. Jaroslav Petrla, Bc., 47 r., výsluhový dôchodca, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
8. Filip Planka, Mgr., 27 r., právnik, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 5

1. Jarmila Barcaj Drinková, Ing., 48 r., odborná inšpektorka OR HaZZ, nezávislá kandidátka
2. Anna Kovárová, Mgr., 47 r., personálna manažérka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
3. Martin Krumpál, 39 r., hokejový tréner mládeže, Sme rodina – Boris Kollár
4. Ľubomír Miča, 58 r., živnostník, Strana zelených Slovenska
5. Jaroslav Rehuš, 53 r., živnostník, Strana zelených Slovenska
6. Miroslav Šefčík, 36 r., strojár, Smer – sociálna demokracia
7. Miroslav Tehlár, Mgr., 36 r., učiteľ, Spolu – občianska demokracia
8. Vladimír Včelka, Mgr., 49 r., učiteľ, Strana zelených Slovenska
9. Klaudia Zríniová, Ing., 44 r., ekonómka MPSVaR SR, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Volebný obvod č. 6

1. Ľubomír Bejdák, Ing., 41 r., riaditeľ spoločnosti, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
2. Lenka Búzková, Mgr., 46 r., učiteľka, Strana zelených Slovenska
3. Ján Dorotka, Ing., 52 r., vedúci referent, Strana zelených Slovenska
4. Martin Džačovský, Ing., Mgr., 35 r., advokát, nezávislý kandidát
5. Martin Hartmann, MA, 30 r., učiteľ, Spolu – občianska demokracia
6. Ján Hurban, Ing., MBA, 35 r., poslanec MsZ, Sme rodina – Boris Kollár
7. Kristína Chudá, Mgr., 33 r., invalidná dôchodkyňa, písanie článkov pre časopis, nezávislá kandidátka
8. Jozef Kollár, Bc., 49 r., manager, Strana zelených Slovenska
9. Jaroslav Kugler, Mgr., 27 r., štátny zamestnanec, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
10. Jozef Mikuš, Ing., 54 r., zamestnanec verejnej správy, nezávislý kandidát
11. Petra Morávková, Mgr., 31 r., psychologička, nezávislá kandidátka
12. Michal Šúrek, Bc., 32 r., finančný sprostredkovateľ, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Volebný obvod č. 7

1. Martin Čulen, MUDr., 68 r., lekár, Strana zelených Slovenska
2. Martin Dudáš, Mgr. art., 50 r., riaditeľ CVČ, Strana zelených Slovenska
3. Ivan Haba, 60 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia
4. Juraj Kabát, Ing., 42 r., technik, Strana zelených Slovenska
5. Pavol Kalman, Ing., 53 r., ekonóm, podpredseda TTSK, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
6. Peter Kapsa, 43 r., technik, Spolu – občianska demokracia
7. Artúr Kubík, Mgr., 33 r., právnik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
8. Martina Otrísalová, Mgr., 35 r., učiteľka na strednej škole, nezávislá kandidátka
9. Roman Sova, Ing., 50 r., ekonóm, podpredseda TTSK, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
10. Ivan Šimonovič, 64 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia
11. Marta Štítna, Mgr., 56 r., riaditeľka DS Svetluška, Strana zelených Slovenska
12. Elena Valášková, Ing., 62 r., zástupkyňa primátora, Spolu – občianska demokracia
13. Ľubica Vyletelová, Ing., 53 r., ekonómka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod č. 8

1. Ivan Paveska, 41 r., živnostník, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Boris Kollár