Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk
2. 11. 2018 0:32 PolitikaVrakuňaPolitika z lokality Vrakuňa od WebNoviny.skWebNoviny.sk Diskusia

Komunálne voľby Vrakuňa 2018: Kandidáti na starostu a poslancov mestskej časti

Výsledky komunálne voľby Vrakuňa nájdete v článku TU

Komunálne voľby 2018: Bratislava – Vrakuňa

Bratislava – Vrakuňa: kandidáti na starostu

  1. Martin Kuruc (44), JUDr. Ing., starosta mestskej časti, nezávislý kandidát
  2. Marián Nagy (38), PhDr. Mgr., sociálny pracovník, Národná koalícia

Bratislava – Vrakuňa: kandidáti na poslancov

Volebný obvod č. 1

  1. Tamara Čižmárová (38), Ing., živnostníčka, nezávislá kandidátka
  2. Pavel Drozd (33), podnikateľ, Nezávislé fórum
  3. Tomáš Galo (43), Ing., obchodný manažér v oblasti automatizácie, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  4. Jozef Gosť (46), Ing., zástupca vedúceho prevádzky, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  5. Robert Greizinger (39), Mgr., zástupca riaditeľa a obchodu, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  6. Juraj Jakubec (53), Ing., stavebný inžinier, Doma dobre
  7. Lukáš Královič (19), študent, nezávislý kandidát
  8. Ivo Nemčič (53), Ing., projektant – manažér elektroniky, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  9. Dušan Nemec (71), Ing. arch., dôchodca, KDH
  10. Eva Samolejová (50), PhDr., MPH, riaditeľka domova dôchodcov, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  11. Milan Šindler (59), Ing., podnikateľ, KDH
  12. Tibor Zajíc (45), Ing., technológ, KDH

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 2

  1. Eva Antalíková (61), PaedDr. Mgr., riaditeľka MŠ, KDH
  2. Milan Antolík (58), Ing., projektant, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  3. Marcel Boris (39), JUDr., advokát, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  4. Stanislav Bruna (40), PhDr., zástupca starostu, odborník na eurofondy, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  5. Anton Daniel (51), Ing., štátny zamestnanec, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  6. Monika Jucková (56), Mgr., výkonná riaditeľka, KDH
  7. Božena Krajcsovicsová (48), kaderníčka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  8. Oľga Kubalíková (56), Ing., ekonómka, Most – Híd
  9. Ladislav Kugler (55), Ing., projektový manažér, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  10. Tomáš Kuna (40), Mgr., zástupca vedúceho predajne, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  11. Zuzana Magálová (42), Mgr., občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  12. Jakub Morávek (33), obchodný a technický manažér, KDH
  13. Erik Morgenstein (30), sanitár, KDH
  14. Anna Murcinová (58), Ing., učiteľka, nezávislá kandidátka
  15. Marian Nagy (38), PhDr. Mgr., sociálny pracovník, Národná koalícia
  16. Jana Némethová (42), Mgr. art., riaditeľka školy, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  17. Pavel Neština (29), Mgr., podnikateľ, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska
  18. Zuzana Schwartzová (52) Ing., manažérka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  19. Eva Sisková (68), PhDr., novinárka, Doma dobre
  20. Pavol Stano (61), PhDr., vydavateľ, KDH
  21. Juraj Štubniak (59), Ing., mediátor, Demokratická strana
  22. Jarmila Tvrdá (55), Ing., manažérka procesov, KDH
  23. Michaela Žilková (36), občianska aktivistka, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Vo volebnom obvode sa volia 6 poslancov.

Volebný obvod č. 3

  1. Michal Behúň (33), Bc., riaditeľ pobočky VÚB, KDH
  2. Miroslav Macko (42), Mgr., Key Account Manager, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  3. Lenka Poláková (49), domovníčka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Sme rodina – Boris Kollár
  4. Marek Vakula (23), skladník, Smer – SD, SNS, Strana zelených Slovenska

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Volebný obvod č. 4

  1. 1. Marian Babiak (44), Mgr., konateľ, Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
    2. Lívia Benedeková (41), prevádzkarka, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
    3. Ľubomír Czaja (47), Ing., energetický audítor, KDH
    4. Peter Ďubek (73), dôchodca,  Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
    5. Dana Gabrielová (44), zdravotná sestra, Doma dobre
    6. Michal Hrapko (41), Ing.,  manažér, obstarávanie, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
    7. Ondrej Hrivňák (42), Mgr.,  štátny zamestnanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia
    8. Juraj Kaliský (65), MUDr., dentista, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
    9. Michal Kečkéš (26),  vzťahový manager v oblasti telekomunikácií, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
    10. Ferdinand Klimsch (55), PhDr., riaditeľ, Doma dobre
    11. František Kováč (66), dôchodca, KDH
    12. Martina Miklušová (42), Mgr., stredoškolská učiteľka, KDH
    13. Pavol Prikryl (56), Mgr., publicista, novinár, KDH
    14. Andrej Ravasz (36), živnostník, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár
    15. Peter Rea (44), Mgr., advokát, KDH
    16. Soňa Svoreňová (34), Ing., manažérka cestovnej agentúry, nezávislá kandidátka
    17. Jozef Vaškeba (90) r., Smer – sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska
    18. Marek Zajíček (41), JUDr. Ing., obchodný riaditeľ, SaS, OĽaNO, OKS, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, SMK, Sme rodina – Boris Kollár

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Odporúčané články

Viaceré obce majú doplňujúce komunálne voľby, v Ondavke nemal o post starostu nikto záujem Ústavný súd rozhodol o neplatnosti volieb niektorých starostov, vybavil všetky sťažnosti

Neprehliadnite

Kiska predstaví ďalšieho člena jeho strany, Za ľudí posilní aj Remišová Rebríček príjmov politikov: Najviac priznali Kiska a Danko, z top 10 vypadli aj Glváč s Kaliňákom Video: Kancelárka Merkelová dostala opäť triašku, problémy mala už na ceremoniáli so Zelenským Imunoalergológ varuje: Toto treba vedieť o vitamíne C a alergických reakciách Limit na kampaň aj vyššie pokuty, zmeny volebných pravidiel schválil parlament expresne rýchlo

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X