Komunálne voľby Zlaté Moravce 2018: Kandidáti na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva

Komunálne voľby 2018 na Slovensku
Foto: WebNoviny.sk

Výsledky komunálne voľby Zlaté Moravce nájdete
v článku TU

Komunálne voľby 2018 – Zlaté Moravce

Zlaté Moravce – kandidáti na primátora

  1. Marta Balážová, MVDr., 53 r., SZČO, nezávislá kandidátka
  2. Ivan Debnár, Ing., 55 r., špecialista pre odhaľovanie protispoločenskej činnosti, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
  3. Dušan Husár, PaedDr., 60 r., primátor, Smer-sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  4. Viliam Slávik, 50 r., dôchodca, Strana tolerancie a spolunažívania

Zlaté Moravce – kandidáti na poslancov mestského zastupiteľstva

Volebný obvod č. 1

  1. Marta Balážová, MVDr., 53 r., SZČO, nezávislá kandidátka
  2. Jakub Biely, 23 r., predajca, pokladník, Kotleba -ľudová strana naše Slovensko
  3. Oliver Boďo, Mgr., 48 r., administratívny pracovník, nezávislý kandidát
  4. Marta Eckhardtová, Ing., MPH, 62 r., dôchodkyňa, Smer -sociálna demokracia
  5. Denis Francík, Mgr., 27 r., konateľ, nezávislý kandidát
  6. Milan Galaba, Mgr., 54 r., vedúci odboru školstva, Smer -sociálna demokracia
  7. Štefan Halgaš, PaedDr., 43 r., riaditeľ školy, Smer -sociálna demokracia
  8. Milan Kabát, Ing., 44 r., technik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
  9. Miloš Kunský, Ing., 57 r., vedúci výrobnotechnického úseku, Smer – sociálna demokracia
  10. Koloman Mandák, PhDr., 56 r., technik, nezávislý kandidát
  11. Ľuboš Orolín, Ing., 34 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát
  12. Ľuboš Pavlov, Ing., PhD., 32 r., výskumný pracovník, Sme rodina -Boris Kollár
  13. Marek Pecho, Ing., 33 r., technický pracovník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
  14. Pavol Petrovič, PaedDr., 36 r., učiteľ, nezávislý kandidát
  15. Peter Rakovský, Mgr., 26 r., právnik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
  16. Ivona Vicianová, PharmDr., JUDr., 53 r., farmaceutka, právnička, nezávislá kandidátka
  17. Miroslav Záchenský, 59 r., živnostník, Smer -sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

Volebný obvod č. 2

  1. Erich Borčin, Ing., 51 r., vedúci krajského odboru výstavby, Smer -sociálna demokracia
  2. Michal Cimmermann, JUDr., 33 r., právnik, nezávislý kandidát
  3. Ida Ďurčeková, PaedDr., 60 r., učiteľka, Smer -sociálna demokracia
  4. Stanislav lvanovič, 58 r., vedúci kina, Smer -sociálna demokracia
  5. Klaudia Ivanovičová, PaedDr., 54 r., manažérka kultúry, nezávislá kandidátka
  6. Eva Jakubovičová, 78 r., dôchodkyňa, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
  7. Andrea Jenisová, 37 r., účtovníčka, Smer -sociálna demokracia
  8. Ján Kocian, 46 r., robotník, Smer -sociálna demokracia
  9. Erika Kukučková, Mgr., 47 r., radkyňa, Smer -sociálna demokracia
  10. Ivan Madola, 47 r., logista, Smer -sociálna demokracia
  11. Martin Raček, JUDr., 28 r., riaditeľ zariadenia pre seniorov, nezávislý kandidát
  12. Jozef Rafael, 50 r., robotník, Strana tolerancie a spolunažívania
  13. Mikuláš Rosol, Ing., 59 r., chemik, Slovenská národná strana
  14. Viliam Slávik, 50 r., dôchodca, Strana tolerancie a spolunažívania
  15. Patrik Svetlanský, Ing., 48 r., pracovník stravovacích služieb, nezávislý kandidát
  16. Pavel Šepták, Mgr., 63 r., advokát, Smer -sociálna demokracia
  17. Roman Šíra, Mgr., 48 r., živnostník, nezávislý kandidát
  18. Marián Štetka, Ing., 46 r., očný optik, Spolu -občianska demokracia
  19. Denisa Uhrinová, Mgr., 39 r., sociálna pracovníčka, nezávislá kandidátka
  20. Michal Zälder, Ing., 50 r., manažér výroby, Smer -sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Volebný obvod č. 3

  1. Ivan Debnár, Ing., 29 r., finančný špecialista, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti ( oľano ), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana
  2. Anna Pacalajová, Ing., 52 r., samostatná odborná referentka, Smer – sociálna demokracia
  3. Monika Tižňovská, 43 r., hlavná referentka, nezávislá kandidátka
  4. Jozef Tonkovič, 68 r., dôchodca, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Volebný obvod č. 4

1. Marek Holub, Ing., 37 r., vedúci reaktorového bloku, Smer -sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Výsledky vám prinesieme 11. novembra 2018 po zverejnení Štatistickým úradom SR

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom