Korben Dallas zverejnili nový videoklip s vesmírnymi zábermi

Korben Dallas
Foto: facebook.com/korbenband/M.Mlčúchová

BRATISLAVA 18. septembra (WEBNOVINY) – Slovenská kapela Korben Dallas zverejnila singel Za sklom. O hudbu sa postaral spevák a gitarista Juraj Benetin, text napísal basgitarista Lukáš Fila. Pieseň sa bude nachádzať na očakávanom albume Banská Bystrica, ktorý by mal vyjsť tento rok.

Formácia zároveň ponúkla k singlu aj videoklip, v ktorom použili vesmírne zábery amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA). Na finálnom strihu videa, ktoré si možno pozrieť na portáli YouTube, sa podieľal Lukáš Kodoň.

Nahrávka Banská Bystrica bude obsahovať dovedna jedenásť piesní. Kapela zo štúdiovky už zverejnila aj singel Spolu, v ktorom hosťuje Jana Kirschner. Nový album plánujú predstaviť na turné, ktoré odštartuje 21. októbra.

Video: Korben Dallas – Za sklom
Bratislavská kapela
Korben Dallas

vznikla v roku 2010. Ich debutový album Pekné cesty (2011), ktorý vznikol ako záznam koncertu, nominovali na Radio_Head Award v kategórii Album roka – cena kritikov. Trio si počas tohtoročného udeľovania Radio_Head Awards prevzalo tri sošky a to v kategóriách Koncertná kapela/interpret roka, Album roka (Karnevalová vrana) a Singel roka (Otec).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jana Kirschner