Košickí futbalisti zavítajú v Slovnaft cupe do Tvrdošína

Košice nestačili v Európskej lige UEFA na Liberec
Zľava: Lukáš Hroššo z Liberca a Ajdin Redžič z Košíc v prvom zápase 2. predkola Európskej ligy medzi MFK Košice - Slovan Liberec. Košice, 17. júl 2014. Foto: SITA//Ivan Fleischer

BRATISLAVA 15. augusta (WEBNOVINY) – Obhajca prvenstva v slovenskej pohárovej futbalovej súťaži MFK Košice nastúpi v 3. kole Slovnaft Cupu na pôde účastníka štvrtej ligy z Tvrdošína. Informuje o tom oficiálna internetová stránka Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Neúspešný finalista z minulého ročníka a úradujúci majster ŠK Slovan Bratislava si v prípade očakávaného postupu z 2. kola cez FO ŠK Modranka zmeria sily s druholigovým mužstvom FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa.

Na futbalistov Žiliny čaká v 3. kole tiež duel na súperovom trávniku v Báhoni (III. liga), z ďalších účastníkov najvyššej súťaže sa Dunajská Streda predstaví vo štvrtoligovom Močenku, Zlaté Moravce v Kalnej nad Hronom (IV. liga), Senica nastúpi proti Hornej Nitre (IV. liga), Myjava v druholigovej Seredi, Trnava v Tepličke nad Váhom (III. liga).

Súperom úradujúceho vicemajstra z Trenčína bude v 3. kole Slovnaft Cupu druholigová Lokomotíva Košice, na Banskú Bystricu čaká duel proti tímu Ružomberok-Černová (IV. liga) a nováčik najvyššej súťaže z Podbrezovej nastúpi na pôde postupujúceho z 2. kola ŠK Štrba – MFK Zemplín Michalovce.

Športovo-technická komisia SFZ stanovila odohrať duely 3. kola Slovnaft Cupu v termíne 2. a 3. septembra 2014.

Dvojice 3. kola futbalového Slovnaft Cupu 2014/2015

(hrá sa na jeden zápas, termín 2. a 3. septembra, zdroj: www.futbalsfz.sk):

OK Častkovce – FK Slovan Nemšová

FC Baník Horná Nitra – FK Senica

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – MFK Nová Dubnica

FK Močenok – FC DAC 1904 Dunajská Streda

FKM Nové Zámky – TJ Družstevník Veľké Ludince

MFK Topvar Topoľčany – FC Nitra

KFC Kalná nad Hronom – FC ViOn Zlaté Moravce

FK Rača Bratislava – FC ŠTK 1914 Šamorín

MFK Skalica – ŠK Senec

OFK Dunajská Lužná – ŠK Lozorno

FC Rohožník – MFK Dubnica nad Váhom

TJ Rovinka – FK Slovan Duslo Šaľa

ŠKF Sereď – Spartak Myjava

FK Inter Bratislava – FK Slovan Most pri Bratislave

ŠK Báhoň – MŠK Žilina

TJ Máj Ružomberok-Černová – FK Dukla Banská Bystrica

MFK Nová Baňa – FK Rakytovce

OFK Teplička nad Váhom – FC Spartak Trnava

TJ Tatran Oravské Veselé – FK Čadca

ŠK Tvrdošín – MFK Košice

FO Kinex Bytča – TJ ŠK Kremnička

FK Poprad – 1. FC Tatran Prešov

MFK Spartak Medzev – MFK Tatran Liptovský Mikuláš

FC Lokomotíva Košice – AS Trenčín

MŠK Tatran Spišské Vlachy – MFK Lokomotíva Zvolen

SP MFK Rožňava – LAFC Lučenec

OFK Slovan Poproč – FK Tatran Zámutov

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa – postupujúci z dvojice 2. kola FO ŠK Modranka / ŠK Slovan Bratislava

MŠK Fomat Martin – postupujúci z dvojice 2. kola OŠK Baník Stráňavy / MŠK Rimavská Sobota

postupujúci z dvojice 2. kola Jupie Podlavice Badín / ŠK Javorník Makov – MFK Žarnovica

postupujúci z dvojice MFK Veľké Kapušany / FK Bodva Moldava nad Bodvou – Partizán Bardejov

postupujúci z dvojice ŠK Štrba / MFK Zemplín Michalovce – ŽP Šport Podbrezová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom