Kotlebovcovi Mazurekovi islam nevonia, ale kebab zrejme áno

Milan Mazurek
Milan Mazurek (vpravo) Foto: facebook.com/jan.marosz.56

BRATISLAVA 2. februára (WebNoviny.sk) – Poslancovi Kotlebovej ĽSNS Milanovi Mazurekovi islam veľmi nevonia a nemá problém urážať a hanobiť, ale kebab má zrejme rád. Dôkazom sú fotografie poslanca OĽaNO Jána Marosza z jednej z tureckých reštaurácií, do ktorej sa Mazurek spoločne s ďalším kotlebovcom Milanom Uhríkom išli najesť. Fotografiu na sociálnej sieti Facebook zdieľali stovky ľudí.

„Ale no tááák pán Marosz. Boli sme hladní, po náročnom dni plnom ťažkého ‚extrémizmu‘ a po ceste sme vošli do prvej reštaurácie, ktorú sme našli. Čo nás ale fascinovalo bolo, že ste sedeli ako blcha skrytá v rohu miestnosti. Chvíľu nám vás bolo ľúto, keďže ste vyzerali ako človek, ktorého nemá nikto rád. Mysleli sme, že si prisadneme, ale potom sme si povedali, že máte dosť problémov aj sám so sebou. To, že nás ale budete potajomky fotiť ako nejaký špehujúci úchyl som ale nečakal ani od vás, gratulujem fakt,“ okomentoval fotku Mazurek a pridal sa aj Uhrík: „Veru, pán kolega tam čušal v rohu utiahnutý so sklopeným pohľadom ako voš. A na FB je z neho zrazu najväčší bojovník proti ‚extrémistom‘. Nabudúce si k nemu radšej prisadneme.“

Status
Foto: facebook.com/jan.marosz.56

Mazurek sa mal v stredu spoločne so spolustraníkom Stanislavom Mizíkom v parlamente ospravedlniť za svoje výroky, ale neurobili tak. Ospravedlnenie adresovali predsedovi parlamentu Andrejovi Dankovi, ktorý na nich ešte minulý rok podal podnet na Mandátový a imunitný výbor NR SR.

Dankovi sa nepáčili výroky poslancov ĽSNS, ktorí v rokovacej sále parlamentu hovorili o tom, že v Izraeli vládne apartheid. Milan Mazurek sa hlasným krikom ospravedlnil Dankovi, ktorého označil za „radikálneho zástancu islamu“. „Chcem sa Vám ospravedlniť za to, že som Vás urazil tým, že som v tomto pléne povedal o islame a o Izraeli čistú pravdu. Ja Vám ďakujem za to, že sa môžem ospravedlniť, lebo v akomkoľvek islamskom štáte by za toto zrejme odťali hlavu,“ povedal. „ĽSNS na rozdiel od SNS nikdy nezanevrie na hodnoty národné a hodnoty kresťanské. Sme jedinou stranou, ktorá môže Slovensko zachrániť,“ vyhlásil.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Milan Mazurek
Firmy a inštitúcie Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko