Krásna Jennifer Aniston prezradila svoje hriechy z mladosti

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston Foto: lucilleroberts.com

BRATISLAVA 29. septembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Jennifer Aniston, ktorá je známa aj svojím zdravým životným štýlom, sa vraj zvykla k svojmu telu správať nepekne.

„Jedla som hlúposti a nespávala som. Keď ste mladý, príliš sa preceňujete, pretože si myslíte, že ste neporaziteľný. Nepila som ani vodu, iba ochutené nápoje, proste som sa o seba nestarala dobre,“ povedala 44-ročná herečka vo francúzskej talkšou 50 mn inside.

V súvislosti s Aniston, ktorá je zasnúbená s Justinom Therouxom, sa v poslednej dobe špekuluje aj o tehotenstve.

V spomínanej talkšou sa jej spýtali, či jej zvyknú volávať zvedaví priatelia. „Áno, stáva sa to. Dokonca aj rodina. Pýtajú sa ma, či sme sa už vzali a či naozaj čakám dieťa,“ prezradila.

Jennifer Aniston

Herečka, režisérka a producentka Jennifer Aniston sa preslávila najmä úlohou Rachel Greenovej v seriáli Priatelia (1994 – 2004), za ktorú získala cenu Emmy a Zlatý Glóbus.

Zahrala si tiež vo filmoch Ona, jedine ona (1996), Bruce, Všemohúci (2003), Zbožňujem prachy! (2006), Marley a ja (2008), Nie je z teba až tak paf (2009), Lov na exmanželku (2010), Šéfovia na zabitie (2011), Skús ma rozosmiať (2011) či My sme Millerovci (2013). V komédii Wanderlust (2012) si zahrala po boku svojho snúbenca Justina Therouxa.

V rokoch 2000 až 2005 vydatá za Brada Pitta a po rozvode randila s hercom Vinceom Vaughnom, modelom Paulom Sculforom či spevákom Johnom Mayerom.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jennifer Aniston