Kristen Stewart a Robert Pattinson sa opäť stretávajú

Kristen Stewart a Robert Pattinson
Dvojica, ktorá dosiaľ nepotvrdila svoj vzťah, ako Bella a Edward vo filme Twilight sága: Úsvit - 1. časť Foto: SITA/AP/Summit Entertainment

BRATISLAVA 19. septembra (WEBNOVINY) – Kristen Stewart a Robert Pattinson sa opäť stretávajú.

Hlavné hviezdy filmovej ságy Twilight sa nedávno rozišli po veľkom škandále okolo herečkinej nevery, no teraz to vyzerá, že opäť k sebe hľadajú cestu.

Podľa zdrojov prestížnych magazínov US Weekly a People sa cez víkend stretli po prvý raz v Los Angeles a odvtedy sa videli ešte pri niekoľkých príležitostiach.

„Myslím si, že budú opäť tvoriť pár,“ povedal pre People kamarát 26-ročného Pattinsona. „Stále ju miluje. Pracujú na tom,“ uviedol ďalší zdroj blízky hercovi pre US Weekly. Podľa doteraz zverejnených informácií dvojica rozchod znášala veľmi zle.

Fotografie, na ktorých sa Kristen Stewart objíma a bozkáva so ženatým 41-ročným režisérom Rupertom Sandersom, sa na verejnosť dostali koncom júla. Obaja sa okamžite verejne ospravedlnili všetkým, ktorých ich nevera zasiahla.

Kristen Stewart

Herečka sa krátko po tom odsťahovala z domu, ktorý s partnerom dovtedy zdieľala.

Kristen Stewart má na konte napríklad tri People’s Choice Awards, šesť MTV Movie Awards a jednu cenu BAFTA, no tiež štyri nominácie na Zlatú malinu.

Preslávila ju úloha Belly Swan v populárnej upírskej ságe Twilight a zahrala si aj v snímkach Úkryt (2002), Chyťte to dievča (2004), Útek do divočiny (2007), Územie žien (2007), The Runaways (2010) alebo Snehulienka a lovec (2012).

Stewart sa po boku Pattinsona najbližšie predstaví v poslednom filme zo série Twilight – v snímke Twilight sága: Úsvit – 2. časť, ktorá bude mať v slovenských kinách premiéru v polovici novembra.

Robert Pattinson

Robert Pattinson na seba upozornil ako Cedric Diggory vo filme Harry Potter a Ohnivá čaša (2005). Skutočne sa však preslávil až o tri roky neskôr, keď stvárnil upíra Edwarda Cullena v prvej zo série adaptácií romantickej ságy Twilight americkej autorky Stephenie Meyer.

Médiá ho označujú za jeden z najväčších mladých britských filmových talentov v Hollywoode a jednu z najpríťažlivejších mužských hereckých hviezd na svete.

Diváci ho poznajú aj z romantickej drámy Nezabudni na mňa (2010), na ktorej spolupracoval aj ako výkonný producent, či filmov Voda pre slony (2011), Miláčik (2012) alebo Cosmopolis (2012).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kristen StewartRobert Pattinson