Kristen Stewart je najlepšie obliekajúcou sa ženou na svete

Kristen Stewart
Kristen Stewart Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 1. mája (WEBNOVINY) – Americká herečka Kristen Stewart je podľa výsledkov ankety britského magazínu Glamour najlepšie obliekajúcou sa ženou na svete.

Dvadsaťtriročná hviezda upírskej ságy Twilight je na vrchole rebríčka už druhý raz po sebe. Magazín ju pochválil za jej špecifický rockerský štýl a odvážne modely, ktoré predvádza na červenom koberci, aj keď v súkromnom živote sa zvykne obliekať veľmi neformálne.

Obrazom: Americká herečka Kristen Stewart

Na druhej priečke je herečkina rovesníčka Emma Watson, ktorá je vo všeobecnosti považovaná za jednu z najlepšie obliekajúcich sa Britiek. Meno vo svete módy si urobila po tom, ako sa zbavila nálepky ‚bifľošky‘ Hermiony z filmov o Harrym Potterovi, ostrihala si vlasy a pravidelne sa začala ukazovať v pozornosť pútajúcich šatách.

Tretie miesto patrí manželke princa Williama Catherine, ktorá si oproti minulému roku o jednu priečku polepšila. Štýl vojvodkyne z Cambridgeu obdivujú mnohé ženy, predovšetkým vo Veľkej Británii sa ňou často nechajú inšpirovať a kupujú si rovnaké šaty. Do prvej päťky sa prebojovali aj Emma Stone a Taylor Swift, po nich nasledujú Victoria Beckham, Cheryl Cole, Blake Lively, Katy Perry a Beyoncé.

Informácie zverejnili webstránky www.femalefirst.co.uk a www.dailymail.co.uk.

Najlepšie obliekajúce sa ženy na svete podľa magazínu Glamour:

1. Kristen Stewart

2. Emma Watson

3. Catherine, vojvodkyňa z Cambridgeu

4. Emma Stone

5. Taylor Swift

6. Victoria Beckham

7. Cheryl Cole

8. Blake Lively

9. Katy Perry

10. Beyoncé

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Blake LivelyCheryl ColeEmma StoneEmma WatsonKaty PerryKristen StewartTaylor SwiftVictoria Beckham