Laci Strike bude na Vianoce Laco Neuschl z Handlovej

Laci Strike
Laci Strike Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 23. decembra (WEBNOVINY) – Tanečník Laci Strike prežije tohtoročné Vianoce ako Laco Neuschl z Handlovej so svojou manželkou a synom Dankom.

Keďže minulý rok sviatky strávili u jeho rodičov, tento rok zrejme poputujú ku svokrovcom. Malému synovi nákup drahých darčekov neplánujú.

„Samozrejme, nejaké hračky dostane, aj keď ich má pomerne dosť. Začiatkom januára by sme ale radšej šli niekam na výlet, ja potrebujem vypnúť a malému miesto niečoho materiálneho vyrobíme zážitky,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA tanečník Laci Strike.

Vianočné menu z kapustnice, šalátu a ryby je u nich obohatené aj o „bobáčiky“, ktoré pochádzajú od predkov Laciho otca z Nemecka. „Počas večere nesmie chýbať ani rozkrojenie jablka a pod obrus zvykneme ukrývať peniaze,“ prezradil ďalšie rodinné zvyky Laci Strike.

Tanečník najradšej spomína na príhodu z Vianoc, keď jeho mladší brat uvidel cez okno Ježiška. „Otec nám na Štedrý večer povedal, aby sme šli k oknu, že už asi ide Ježiško. Odhrnuli sme záves a vonku bola totálna tma, nebolo nič vidieť a môj brat vtedy povedal, že tam je na streche, ja ho vidím, má kockovaný kabát,“ zaspomínal s úsmevom tanečník. „Neviem, čo sa vtedy v ňom odohrávalo, akú mal fantáziu, ale ako pubertiak som sa na ňom strašne smial,“ poznamenal so smiechom Laci Strike.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Laci Strike