Láska alebo len ošiaľ? Je tu nová Coddington

Bez názvu

BRATISLAVA 7. októbra (WBN/PR) – V spoločnosti newyorských mocných, ktorí sa snažia zachrániť mesto a vybudovať z neho biľagom násilností nepoškvrnené ihrisko pre slávnych a bohatých, sa odohráva jej osobná dráma.

Flirt s Gavinom už dávno nie je nevinný, manželstvo so Samom vôbec nie je perfektné. Násilie ju, ako mnoho Newyorčanov, prekvapí tam, kde ho čakala najmenej, tak ako ju prekvapuje intenzita fyzického potešenia, uspokojenia a jednoduchosti lásky…

Zmes vášne, lásky, vysnívaného života na pozadí toho reálneho, nevery, ktorá dávno prerástla do nekonvenčného vzťahu, neschopnosti rozhodnúť sa rozumom, poníženia a znášania dôsledkov, za ktoré môže bezhlavo zaľúbené srdce. O tom všetkom je novinka Milovanie od jednej z najobľúbenejších slovenských autoriek Andrey Coddington.

Vyvrcholenie tohto príbehu potvrdzuje, že v živote robíme rozhodnutia, s ktorými sa potom musíme naučiť žiť. „V Milovaní ide predovšetkým o lásku. Jej nelogickosť a silu, ktorou nás zasiahne nepripravených“, hovorí autorka Andrea Coddington, ktorej všetky knihy sa stali bestsellermi: Mal to byť pekný život (2009), Židovka (2010), Cudzia krv (2011), Predohra (2012) a aktuálne Milovanie.

Začítajte sa do novej knihy Milovanie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrea Coddington