Lenka Dusilová a Baromantika zahrajú v programe Pohoda_FM

Bez názvu
Foto: Lenka Dusilová

BRATISLAVA 22. novembra (WBN/PR) – Česká speváčka Lenka Dusilová a kapela Baromantika prijali pozvanie zahrať v programe Pohoda_FM Live. Koncert sa uskutoční v utorok 26. novembra o 20.00 hod. a bude naživo prenášaný do vysielania Rádia _FM.

Výnimočný koncert Lenky Dusilovej a kapely Baromantika, ktorí slovenskému publiku spolu zahrajú vôbec po prvýkrát, sa uskutoční v budove Slovenského rozhlasu (Mýtna 1, Bratislava), v Štúdiu č.5.

Naživo odznejú skladby z albumu Baromantika aj hudobné fragmenty z pripravovaného nového spoluautorského albumu, ktorý v súčasnosti vzniká v ich spoločnej dielni. Album vyjde na jar budúceho roka.

Lenka s kapelou Baromantika vydala v týchto dňoch na značke Supraphon svoje živé koncertné DVD/CD „Live at Café v Lese“ autenticky zaznamenávajúce silnú koncertnú atmosféru baromantických koncertov. Tento nosič je symbolickou bodkou za dvojročným koncertným obdobím, počas ktorého Baromantika vyzrela na osobitú kapelu so silným spoluautorským potenciálom a vlastným hudobným jazykom.

VIDEO: Lenka Dusilová & Baromantika – Ptáci

Hosťom večera bude Marek Minárik, basgitarista Kollerbandu, spolupracovník na albume Baromantika.

Lenka Dusilová a Baromantika vystúpia naživo v programe Pohoda_FM, už v utorok 26. novembra. Vstup na koncert je voľný do naplnenia kapacity sály.

VIDEO: Lenka Dusilova & Baromantika – Smiluje

Live stream Rádia_FM na http://fm.rtvs.sk/player/

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lenka Dusilová