Letná olympiáda v Tokiu 2020 (2021) - program a výsledky streda 28. júla

Tokyo Olympics Tennis
Foto: ilustračné, SITA/AP.

Letná olympiáda v Tokiu – program a výsledky (streda – 28. júl 2021)

  • časy sú v SELČ
  • 23 finálových disciplín

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)

BASKETBAL

  • Muži: Nigéria – Nemecko (3.00, B-skupina), USA – Irán (6.40, A-skupina), Taliansko – Austrália (10.20, B-skupina), Česko – Francúzsko (14.00, A-skupina)

BASKETBAL 3×3

  • Muži: semifinále (10.30 a 11.40), o 3. miesto (13.45), finále (15.25)
  • Ženy: semifinále (10.00 a 11.10), o 3. miesto (13.45), finále (14.55)

BEDMINTON

  • Muži: dvojhra – zápasy v skupinách (11.00)
  • Ženy: dvojhra – zápasy v skupinách (2.00)
  • miešaná štvorhra: štvrťfinále (2.00)

BEJZBAL

  • Dom. rep. – Japonsko (5.00, A-skupina, Fukušima)

BOX

  • Muži: 2. kolo do 57 kg (5.36), do 81 kg (6.39)
  • Ženy: štvrťfinále do 57 kg (4.00), 2. kolo do 75 kg (4.30)

CESTNÁ CYKLISTIKA

  • Muži: časovka (7.00)
  • Ženy: časovka (4.30)

DŽUDO

  • Ženy: do 90 kg M, do 70 kg – eliminácie (4.00), finálový blok (10.00)

FUTBAL

  • Muži: Nemecko – Pobr. Slonoviny (10.00, D-skupina, Mijagi), Saudská Arábia – Brazília (10.00, D-skupina, Saitama), Rumunsko – Nový Zéland (10.30, B-skupina, Sapporo), Kórejská rep. – Honduras (10.30, B-skupina, Sapporo), Austrália – Egypt (13.00, C-skupina, Mijagi), Španielsko – Argentína (13.00, C-skupina, Saitama), JAR – Mexiko (13.30, A-skupina, Sapporo), Francúzsko – Japonsko (13.30, A-skupina, Jokohama)

HÁDZANÁ

  • Muži: Dánsko – Bahrajn (2.00, B-skupina), Švédsko – Portugalsko (4.00, B-skupina), Japonsko – Egypt (7.15, B-skupina), Nórsko – Argentína (9.15, A-skupina), Brazília – Španielsko (12.30, A-skupina), Francúzsko – Nemecko (14.30, A-skupina)

JACHTING

  • Muži: RS:X, Finn, 470, 49er (5.00)
  • Ženy: RS:X, 470, 49er (5.00)

JAZDECTVO

  • Drezúra – GP Freestyle jednotlivcov finále (10.30)

LUKOSTREĽBA

  • Muži: Eliminačné 1. a 2. kolo (2.30)
  • Ženy: Eliminačné 1. a 2. kolo (2.30)

PLÁVANIE

  • Muži: 200 m mot. (finále – 3.49), 4×200 m v. sp. (finále – 5.26), 100 m v. sp. (semifinále – 3.30), 200 m prsia (semifinále – 4.21), 200 m znak (rozplavby – 12.00), 200 m pol. pr. (rozplavby – 12.00)
  • Ženy: 200 m v. sp. (finále – 3.41), 200 m pol. pr. (finále – 4.45), 1500 m v. sp. (finále – 4.54), 200 m mot.  (semifinále – 3.57), 100 m v. sp. (rozplavby – 12.00), 200 m prsia (rozplavby – 12.00), 4×200 m v. sp.  (rozplavby – 12.00)

PLÁŽ. VOLEJBAL

  • Muži: zápasy v skupinách (2.00)
  • Ženy: zápasy v skupinách (2.00)

POZEMNÝ HOKEJ

  • Muži: Japonsko – Španielsko (13.45, A-skupina), Austrália – N. Zéland (14.15, A-skupina)
  • Ženy: Holandsko – JAR (2.30, A-skupina), V. Británia – India (3.00, A-skupina), N. Zéland – Španielsko (4.45, B-skupina), Nemecko – Írsko (5.15, A-skupina), Japonsko – Austrália (11.30, B-skupina), Argentína – Čína (12.00, B-skupina)

RAGBY

  • Muži: semifinále (4.00), o 3. miesto (10.30), finále (11.00)

SKOKY DO VODY

  • Ženy: Synchrónne skoky z 3 m dosky (8.00)

STOLNÝ TENIS

  • Muži: štvrťfinále dvojhry (3.00)
  • Ženy: štvrťfinále dvojhry (3.00)

STREĽBA

  • Muži: Trap – 1. deň (2.00)
  • Ženy: Trap – 1. deň (2.00)

SURFING

  • Muži: o 3. miesto (1.45), finále (3.15)
  • Ženy: o 3. miesto (1.00), finále (2.30)

ŠERM

  • Muži: šabľa družstiev – 1. kolo, štvrťfinále a semifinále (3.00), o 3. miesto (11.30), finále (12.30)

ŠP. GYMNASTIKA

  • Muži: Viacboj – finále (12.15)

TENIS

  • Muži: 3. kolo dvojhra, semifinále štvorhra (4.00)
  • Ženy: štvrťfinále dvojhra, štvrťfinále štvorhra (4.00)
  • miešaná štvorhra: 1. kolo (4.00)

VESLOVANIE

  • Muži: finále – dvojskif, párová štvorka, semifinále skif, opravy osemveslice (1.30)
  • Ženy: finále – dvojskif, párová štvorka, semifinále skif, opravy osemveslice (1.30)

VODNÉ PÓLO

  • Ženy: Maďarsko – USA (7.00, B-skupina), Kanada – JAR (8.30, A-skupina), Čína – Japonsko (11.20, B-skupina), Holandsko – Španielsko (12.50, A-skupina)

VODNÝ SLALOM

  • Muži: kvalifikácia – K1 muži (6.47 a 8.45)
  • Ženy: kvalifikácia – C1 ženy (6.00 a 7.57)

VOLEJBAL

  • Muži: Kanada – Irán (2.00, A-skupina), USA – Tunisko (4.05, B-skupina), Argentína – Francúzsko (7.20, B-skupina), Poľsko – Venezuela (9.25, A-skupina), Japonsko – Taliansko (12.40, A-skupina), Brazília – ROC (14.45, B-skupina)

VZPIERANIE

  • Muži: do 73 kg (12.50)

Zdroj: Slovenský olympijský športový výbor

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom