Liam Gallagher sa po prevalení aféry manželke ani neozval

Gallagher
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 1. augusta (WEBNOVINY) – Britský spevák Liam Gallagher, ktorý tri roky podvádzal manželku Nicole Appleton, sa jej po prevalení aféry ani neozval. Magazínu Grazia to prezradila speváčkina matka Mary.

„Liam sa jej neobťažoval zavolať. Predtým, ako to vyšlo na povrch, jej telefonoval každý deň, no odvtedy s ňou nekomunikoval. Nevie sa s ním skontaktovať, je úplne zničená. Toto vôbec nie je Liam, akého poznám. Podporujú ju jej sestry, ale je v hroznom stave. Ako keby prišla o rozum, bol to pre ňu obrovský šok. Má pocit, že Liam žil dvojitý život,“ opísala.

Gallagher s novinárkou Lizou Ghorbani dokonca splodil nemanželskú dcéru Emmu, pričom o afére sa verejnosť dozvedela po tom, ako sa od neho rozhodla súdnou cestou vymôcť výživné.

Appleton je vraj presvedčená, že spevák spával aj so svojou bývalou asistentkou Debbie Gwyther, ktorú vyhodil po tom, ako ich spolu odfotografovali pri bazéne na Ibize. Speváčkina rodina si myslí, že ju manžel opustil a ich vzťah ani nechce zachrániť.

Gallagher sa s Ghorbani zoznámil v roku 2010, keď s ním robila rozhovor pre denník New York Times. Už vtedy sa údajne začala ich aférka, ktorá vyústila až do narodenia dievčatka. To prišlo na svet v januári tohto roku. Asi tri mesiace po tom sa hudobník s novinárkou prestal stretávať, pretože mu oznámila, že od neho bude súdnou cestou vymáhať výživné.

Liam Gallagher, Nicole Applet
Foto: SITA/AP

Podľa denníka New York Post žiada tri milióny dolárov (v prepočte približne 2,3 milióna eur). Prvé pojednávanie sa konalo v New Yorku minulý piatok, pričom Gallagherov právnik odmietol poskytnúť informácie o financiách svojho klienta, kým žalobkyňa nepodpíše zmluvu o mlčanlivosti. Gallagher má tri deti s rôznymi ženami, so spomínanou Appleton sú rodičmi syna Genea.

Video: Beady Eye – Shine A Light

Liam Gallagher je frontmanom kapely Beady Eye, ktorá vznikla v roku 2009 po rozpade legendárnej skupiny Oasis, kde spolu s ním pôsobil aj jeho brat Noel. Debutovú štúdiovku Different Gear, Still Speeding, ktorá sa dostala na tretie miesto britského albumového rebríčka, vydali vo februári 2011.

Pochádzajú z nej single Bring The Light, Four Letter Word, The Roller, Millionaire a The Beat Goes On. Autorom piesní na debute je Liam spolu s Andym Bellom a Gemom Archerom.

Medzi úspechy skupiny patrí napríklad vlaňajšie vystúpenie na olympijských hrách v Londýne, kde po tom, ako ponuku organizátorov odmietli Noel Gallagher’s High Flying Birds, predviedli najznámejšiu pieseň Oasis – Wonderwall. Druhý album Beady Eye s názvom BE vyšiel 10. júna.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Liam Gallagher